Konteineri sadzīves atkritumiem

Atkritumu maiss

Reizēm mājsaimniecībā rodas neplānoti liels atkritumu daudzums. Šādās situācijās piedāvājam iegādāties 120l atkritumu maisus (balts maiss ar

„Eco Baltia vide” logo). Iegādājoties šo maisu, Jūs uzreiz samaksājat arī par tā izvešanu. Kad maiss ir pilns, novietojiet to blakus savam sadzīves atkritumu konteineram tuvākajā atkritumu izvešanas dienā un mūsu darbinieki to paņems! Siguldas novadā maisa cena ir 3,70 eiro.         

Maisus var iegādāties Klientu apkalpošanas centrā Siguldā, R. Blaumaņa ielā 10.

0.24 kubikmetru konteineris

Plastmasas atkritumu konteineri ar diviem riteņiem un vāku ir ļoti izturīgi, ērti apkalpojami un transportējami. Konteiners ir viegli pārvietojams un aizņem maz vietas. Izmēri: 1065 x 580 x 735 mm (augstums x platums x garums). Konteineri ražoti no HDPE (augsta blīvuma polietilēna) un atbilst Eiropas normai EN 840. Tie ir izturīgi pret ķīmiskām vielām un salu. Gludās virsmas novērš atkritumu pielipšanu un piesalšanu. Konteineri ir viegli tīrāmi un ilgi saglabā sākotnējo izskatu.

0.66 kubikmetru konteineris

Plastmasas atkritumu konteineri ar diviem riteņiem un bremzēm ir ļoti izturīgi, ērti apkalpojami un transportējami. Konteiners ir viegli pārvietojams un aizņem maz vietas. Izmēri: 1213 x 1373 x 780 mm (augstums x platums  garums). Konteineri ražoti no HDPE (augsta blīvuma polietilēna) un atbilst Eiropas normai EN 840. Tie ir izturīgi pret ķīmiskām vielām un salu. Gludās virsmas novērš atkritumu pielipšanu un piesalšanu. Konteineri ir viegli tīrāmi un ilgi saglabā sākotnējo izskatu.

1.1 kubikmetra konteineris

Plastmasas atkritumu konteiners ar četriem riteņiem, no kuriem divi aprīkoti ar bremzēm. Plastmasas konteinera izmēri: 1354 x 1373 x 1073 mm. Konteiners pārsegts ar paceļamu vāku. Atbilst Eirostandarta DIN 30 700 prasībām. Pārvietošanai nepieciešams ciets pamats.

Aizslēdzami konteineri

Lai ikdienā pasargātu konteinerus no svešiniekiem, kas tajos bez maksas gribētu mest savus atkritumus, Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” piedāvā daudzdzīvokļu māju apsaimniekotājiem, un citu māju iedzīvotājiem, kurām nav izveidota sava slēdzama konteineru novietne, un konteiners ir brīvi pieejams jebkuram iedzīvotājam, izveidot slēdzamus konteinerus!

Slēdzamu konteineru cenrādis!
•    15.00 EUR ar PVN - cena viena konteinera aprīkošanai ar ķēdi bez slēdzenes
•    1.21 EUR/km - transporta izdevumi, ja konteiners atrodas ārpus Siguldas pilsētas.

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.