Bezmaksas elektroiekārtu izvešana

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” šķirošanas laukumā “Zemdegas” Siguldas novadā iedzīvotāji un juridiskās personas bez maksas neierobežotā apjomā var nodot jebkāda veida nolietotās un nederīgās elektroiekārtas - veļas mašīnas, televizorus, ledusskapjus, plītis, datorus, monitorus, telefonus u.c. Ar šķirošanas laukumu darba laikiem var iepazīties ŠEIT.

 Tāpat  “JUMIS” nodrošina bezmaksas elektroiekārtu izvešanu Siguldas un Mālpils novados.

Pieteikt elektroiekārtu bezmaksas savākšanu un izvešanu no konkrētas pieteicēja adreses var gan juridiskas, gan privātpersonas, sākot no 40 kg iekārtu kopējā svara. Elektroiekārtu izvešanu, kuru kopējais svars nesasniedz 40 kg vai kuru izvešanu klients vēlas sev vēlamā datumā, “JUMIS” nodrošina par maksu- 15.00 EUR + PVN no norādītās mājas ārdurvīm. Lai pieteiktu elektroiekārtu izvešanu aicinām rakstīt pieteikumu uz e-pastu: info@jumis.lv.

Aicinām ņemt vērā, ka bezmaksas elektroiekārtu izvešana no pieteicēju adresēm tiks organizēta vienu reizi mēnesī. Veicot pieteikumu, klienti tiks informēti par izvešanas datumu.

Ņemot vērā valstī ieviestos drošības pasākumus, elektroiekārtu izvešana tiek organizēta BEZKONTAKTA veidā. Tas nozīmē, ka elektrotehnikas izvešana tiks nodrošināta no pieteicēja adreses ārējām durvīm  (mājas pagalms, daudzīvokļa mājas galvenās ieejas durvis) un klientam izvešanas dienā ir jānodrošina brīva piekļuve iekārtām, lai “JUMIS”  darbinieki var tās aizvest. Palīdzība iekārtu iznešanā no ēkām jāsaskaņo iepriekš. Iekārtu nonešanai tiek piemērota maksa par krāvēja pakalpojumiem.  Atgādinām, ka savācamajām elektroiekārtām ir jābūt neizjauktām, piemēram, ledusskapim jābūt ar kompresoru, televizoram – ar kineskopu, datoram – ar mātes plati u.tml.

Siguldas pilsētas SIA "JUMIS"

Klientu apkalpošanas centrs

Tālr. 26 112 288
E-pasts: info@jumis.lv

Adrese: R.Blaumaņa iela 10, Sigulda, LV-2150

Klientu pieņemšanas laiks:
katru darba dienu 8.00 – 17.00

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.