Līguma noslēgšana

Saskaņā ar Siguldas novada saistošajiem noteikumiem „Par atkritumu apsaimniekošanu Siguldas novadā”, kas nosaka, ka no 2017.gada 31. maija Siguldas novada administratīvā teritorija ir vienota, nedalāma atkritumu apsaimniekošanas zona, kuru apkalpo viens atkritumu apsaimniekotājs. Siguldas pilsētas SIA „JUMIS” visā novadā nodrošina sadzīves atkritumu savākšanu. 

Mālpils novada dome ir veikusi atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma iepirkumu novadā uz turpmākajiem 7 gadiem. Saskaņā ar iepirkuma rezultātiem turpmāk ar 2019.gada 1.augustu Jūs apkalpos atkritumu apsaimniekošanas Siguldas pilsētas SIA "Jumis".  

 

 Līgumu iespējams noslēgt:

  • elektroniski klikšķinot uz zaļās pogas zemāk "NOSLĒGT LĪGUMU ELEKTRONISKI" un no saraksta izvēloties novadu "Sigulda" vai  "Mālpils". Autorizācija notiek ar internetbankas starpniecību. Šobrīd pakalpojums pieejams Swedbank, SEB banka un Luminor banku klientiem. Līgumu noslēgšanu elektroniski nodrošina SIA “Eco Baltia vide”

  • .noslegt_ligumu_c2fe1.png

  • klātienē Siguldas pilsētas SIA  "JUMIS" klientu apkalpošanas centrā Blaumaņa ielā 10, Suguldā,  darba dienās 8:00- 17:00.

  • Ja Jums nav iespējas ne noslēgt elektroniski, ne  ierasties klientu pieņemšanas laikā darba dienās 8:00-17:00, aicinām atsevišķi vienoties par vēlamo līguma slēgšanas laiku pa telefona numuru: 26112288 vai epastu: info@jumis.lv.

Siguldas līguma formu ir iespējams lejupielādēt  ŠEIT.

Mālpils  līguma formu ir iespējams lejupielādēt ŠEIT.


Siguldas pilsētas SIA "JUMIS"

Klientu apkalpošanas centrs

Tālr. 26 112 288
E-pasts: info@jumis.lv

Adrese: R.Blaumaņa iela 10, Sigulda, LV-2150

Klientu pieņemšanas laiks:
katru darba dienu 8.00 – 17.00

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.