Līgumu slēgšana

 • Kādos gadījumos nepieciešams noslēgt līgumu ar Siguldas pilsētas SIA „Jumis”?

  Saskaņā ar Siguldas novada saistošajiem noteikumiem „Par atkritumu apsaimniekošanu Siguldas novadā”, kas nosaka, ka no 2017.gada 31.maija Siguldas novada administratīvā teritorija ir vienota, nedalāma atkritumu apsaimniekošanas zona, kuru apkalpo viens atkritumu apsaimniekotājs. Siguldas pilsētas SIA „JUMIS” visā novadā nodrošina sadzīves atkritumu savākšanu. Novadā ir piemērots vienots tarifs par vienu kubikmetru (1 m3) sadzīves atkritumu ir jāmaksā 17,20 EUR bez PVN.

  Kur ir iespējams noslēgt līgumu ar „Jumis” par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu?

  Līgumu iespējams noslēgt:

  • elektroniski klikšķinot uz zaļās pogas zemāk "NOSLĒGT LĪGUMU ELEKTRONISKI" un no saraksta izvēloties novadu "Sigulda" vai  "Mālpils". Autorizācija notiek ar internetbankas starpniecību. Šobrīd pakalpojums pieejams Swedbank, SEB banka un Luminor banku klientiem. Līgumu noslēgšanu elektroniski nodrošina SIA “Eco Baltia vide”

  • .noslegt_ligumu_c2fe1.png

  • klātienē Siguldas pilsētas SIA  "JUMIS" klientu apkalpošanas centrā Blaumaņa ielā 10, Suguldā,  darba dienās 8:00- 17:00.

  • Ja Jums nav iespējas ne noslēgt elektroniski, ne  ierasties klientu pieņemšanas laikā darba dienās 8:00-17:00, aicinām atsevišķi vienoties par vēlamo līguma slēgšanas laiku pa telefona numuru: 26112288 vai epastu: info@jumis.lv.

  Ja vēlos noslēgt līgumu ar SIA „Jumis”, kurp man jādodas un kādi dokumenti jāņem līdzi?

  Lai noslēgtu līgumu ar „Jumis” par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, aicinām vērsties mūsu klientu apkalpošana centrā Siguldā. Lai noslēgtu līgumu klientam līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments.

  Aicinām izmantot iespēju elektroniski pieteikties līguma noformēšanai, aizpildot pieteikuma formu >>

  Vai man būs jāpasūta jauns atkritumu konteiners vai varēšu lietot jau esošo?

  Slēdzot jauno līgumu, klientam tiek uzstādīts jauns konteiners. Ja Jums jau ir savs personīgais konteiners, Jūs varat turpināt to lietot.

  Kas notiks, ja līgumu ar „Jumis” nenoslēgšu?

  Saskaņā ar Siguldas novada saistošajiem noteikumiem „Par atkritumu apsaimniekošanu Siguldas novadā”, noteikumi ir saistoši visam fiziskajam un juridiskajam personām Siguldas novada administratīvajā teritorijā.
  Lai Siguldas novada saistošie noteikumi tiktu ievēroti, uzraudzību veic arī Siguldas novada pašvaldības policija.

  Kāds ir jaunais atkritumu apsaimniekošanas tarifs Siguldas novadā?

  2020. gada 23. novembrī Saeima atbalstīja grozījumus Dabas resursu nodokļa likumā, kas paredz, ka turpmākajos gados tiks pakāpeniski palielināta dabas resursu nodokļa (DRN) likme. Tās paaugstināšanās ietekmēs arī maksu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu iedzīvotājiem un uzņēmumiem.

   

  Poligons “Getliņi” atstāj nemainīgas izmaksas par vienas tonnas sadzīves atkritumu apglabāšanu (bez DRN), taču sakarā ar DRN likmes* ikgadējo pieaugumu kopējais tarifs (ar DRN) pieaugs proporcionāli likmes pieaugumam un no 2021. gada 1. janvāra būs 66.55 EUR bez PVN (iepriekš – 60.81 EUR) par tonnu.

  Atkritumu apsaimniekošanas likuma 39.panta 12.daļa nosaka, ka atkritumu apsaimniekotājs ir tiesīgs iekļaut atkritumu apsaimniekošanas maksā poligona tarifu un dabas resursu nodokļa aktuālo likmi to izmaiņu gadījumā ar tās spēkā stāšanās dienu.

  Pamatojoties uz minēto Regulatora lēmumu, maksa par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu no  2021.gada 1.janvāra  par 1m3 sadzīves atkritumu apsaimniekošanu būs 17.12 EUR/m3 bez PVN, PVN 21% 3.60 EUR, kopā 20.72 EUR/m3.

  Attiecīgi viena konteinera tukšošanas reize maksās:

  • 0.12m3 – 2.49 (ieskaitot PVN)
  • 0.14m3 – 2.90 (ieskaitot PVN)
  • 0.24m3 – 4.97 (ieskaitot PVN)
  • 0.36m3 – 7.46 (ieskaitot PVN)
  • 0.66m3 – 13.67 (ieskaitot PVN)
  • 0.77m3 – 15.95 (ieskaitot PVN)
  • 0.82m3 – 16.99 (ieskaitot PVN)
  • 1.1m3 – 22.79 (ieskaitot PVN)

Atbildi nosūtīsim 2 darba dienu laikā

Sazinies ar mums

SIA JUMIS

tālr. 26112288

E-pasts: info@jumis.lv 

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.