Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” aicina piedalīties zaļo dārza atkritumu šķirošanas akcijā

Uzņēmumus un iestādes aicina pieteikties “Elektronikas šķiratlonam” un laimēt balvas

16 • 04 • 2021
Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” sadarbībā ar SIA “Eco Baltia vide” un Latvijas Zaļo punktu aicina uzņēmumus un iestādes no visas Latvijas kampaņas “Elektronikas šķiratlons 2021” ietvaros līdz 10.maijam pieteikties nolietotās elektrotehnikas bezmaksas savākšanai no birojiem, “mājas ofisiem”, tirdzniecības vietām, ražotnēm un citām vietām pēc nepieciešamības. Katrs dalībnieks piedalīsies izlozē par patīkamām un noderīgām balvām.

Spodrības mēnesī Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” aicina sakopt savu apkārtni

16 • 04 • 2021
Spodrības mēnesis ir īstais laiks, lai iztīrītu savus pagalmus, mājas un pagrabus no vecām mēbelēm un citiem atkritumiem. Tāpēc Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” ir sagatavojis aktuālo informāciju par šķirošanas iespējām, kā arī uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem, lai iedzīvotājiem savu īpašumu sakārtošana būtu ērtāka.

Siguldas pilsēta SIA “JUMIS” nodrošina vairākas iespējas bez maksas nodot lauksaimniecības iepakojumu

14 • 04 • 2021
Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” kopā ar SIA “Eco Baltia vide” un Latvijas Zaļo punktu aicina no tā atbrīvoties videi draudzīgā veidā – pieteikt bezmaksas savākšanu vai nogādāt uz atkritumu šķirošanas laukumu “Zemdegas”, Siguldas novadā, tādējādi nodrošinot iepakojumu nonākšanu otrreizējā pārstrādē.

2021.gada 18. maijā notiks lielgabarīta, zaļo un dārza atkritumu nodošanas akcija šķirošanas laukumā “Zemdegas”

12 • 04 • 2021
Siguldas pilsētas SIA „JUMIS” aicina Siguldas novada iedzīvotājus piedalīties mājsaimniecībā uzkrāto lielgabarīta atkritumu nodošanas akcijā, kas notiks šā gada maijā no plkst. 12:00 līdz 18:00 šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā „Zemdegas”, Siguldā.
30.03.2021

Iestājoties siltākam laikam, arvien vairāk iedzīvotāju ir ķērušies pie pavasara tīrīšanas un dārzu labiekārtošanas darbiem. Rūpējoties par tīru un sakoptu vidi, Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” aicina iedzīvotājus piedalīties bezmaksas zaļo dārza atkritumu nodošanas akcijā, kas sadarbībā ar Siguldas pašvaldību notiks no 6. līdz 20.aprīlim šķirošanas laukumā “Zemdegas”.

Akcijas laikā novadnieki tiek aicināti zaļos dārza atkritumus (koku lapas, zāli, koku zarus ar stumbra diametru līdz 7 cm) ar savu transportu nogādāt uz atkritumu šķirošanas laukumu “Zemdegas”, un pašrocīgi tos izberot.

Šķirošanas laukuma “Zemdegas” darba laiki:

  • otrdienās no plkst. 12.00 līdz 17.00;
  • trešdienās no plkst. 15.00 līdz 19.00;
  • ceturtdienās no plkst. 10.00 līdz 17.00;
  • sestdienās no plkst. 10.00 līdz 14.00.

* Siguldas pilsētas SIA „Jumis” Siguldas novadā piedāvā par maksu veikt transporta pakalpojumus, tiem klientiem, kuriem nav iespējams pašiem nogādāt zaļos dārza atkritumus uz šķirošanas laukumu Siguldas pagastā “Zemdegas”.

Papildus līdz 20. aprīlim ir iespēja bez maksas nodot koku zarus Šķūņu ielā 4, Peltēs, Siguldas pagastā, laiku iepriekš saskaņojot un zvanot uz tālruņa numuru 25486277. Sīkāka informācija Siguldas novada pašvaldības mājas lapā ŠEIT.

Siguldas pilsētas SIA "JUMIS" piedāvā iespēju, atbrīvoties no zaļajiem dārza atkritumiem, iegādājoties maisus. Siguldas pilsētas SIA "JUMIS" piedāvā privātmāju iedzīvotājiem, atbrīvoties no zaļajiem dārza atkritumiem, ievietojot tos īpaši marķētos 120 litru maisos, maisa cena – 2.08 EUR/ gab. Lielākam apjomam piedāvājam 1m3 maisus un to cena ar transporta pakalpojumiem ir 25 EUR/gab. Ņemot vērā pašreizējo situāciju valstī saistībā ar COVID-19 izplatības riskiem, šogad Siguldas pilsētas SIA "JUMIS" zaļajiem atkritumiem paredzētos maisus var pieteikt, rakstot uz e-pasta adresi info@jumis.lv.

Atgādinām par piesardzības pasākumiem, apmeklējot šķirošanas laukumu:

  • Šķirošanas laukumā vienlaikus ar laukuma uzraugu drīkst atrasties ne vairāk kā divas kopā ieradušās personas vai vairākas personas, kuras dzīvo vienā mājsaimniecībā.
  • Ievēro divu metru distanci starp laukuma uzraugu un/vai citiem apmeklētājiem, kuri gaida rindā ārpus laukuma.
  • Pēc laukuma apmeklējuma nomazgā rokas un nepieciešamības gadījumā arī dezinficē.
  • Sašķirotos atkritumus rūpīgi novieto laukumā tam paredzētajās vietās.
  • Izvairies no šķirošanas laukuma apmeklējuma, ja ir novērotas jebkādas no saslimšanas pazīmēm.
  • Neizmet šķirotajos atkritumos izlietotās salvetes, kabatslakatiņus, sejas aizsargmaskas un cimdus.

Jautājumu gadījumā iedzīvotāji aicināti sazināties ar Siguldas pilsētas SIA “JUMIS”, zvanot uz tālruņa numuru 26112288 vai rakstot uz e-pasta adresi info@jumis.lv.

 

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.