Siguldas novadā “Elektronikas šķiratlonā” sašķirotas 5,1 tonna nolietotās elektrotehnikas

Aicina informēt par apgrūtinājumiem sniega dēļ piekļūt atkritumu konteineriem

15 • 01 • 2021
Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” aicina savus klientus informēt, ja pēc ilgstošas snigšanas nenotīrītu ceļu dēļ piekļuve konteineriem ir traucēta.

Informācija par viedpunkta darbību L.Paegles ielas deviņu namu kvartālā

05 • 01 • 2021
Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” informē, ka vēl janvārī L.Paegles ielas kvartālā uzstādītais atkritumu šķirošanas viedpunkts turpina darbību testa režīmā. Iedzīvotāji aicināti aktīvi izmantot šķirošanas punktā piedāvātās iespējas atsevišķi izmest sadzīves atkritumus un bioloģiski noārdāmos atkritumus, kā arī dalīti šķirot vieglo iepakojumu un stikla taru. Ņemot vērā iedzīvotāju ierosinājumus, līdz ar pilnīgu pāreju uz jauno sistēmu L.Paegles ielas kvartāla deviņu māju iedzīvotājiem tiks nodrošināta iespēja sadzīves un bioloģiski noārdāmos atkritumus nodot pēc svara.

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” svētku eglītes aicina nemest sadzīves atkritumos

28 • 12 • 2020
Vides apsaimniekošanas uzņēmums Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” aicina iedzīvotājus Ziemassvētku eglītes pēc svētkiem neizmest sadzīves atkritumu konteineros, bet atbrīvoties no tām videi draudzīgākos veidos. Uzņēmums saviem klientiem jau no 28.decembra nodrošina vairākas iespējas nodot nozaļojušās svētku eglītes, lai tās ilgstoši neatrastos pilsētvidē, kā arī lai novērstu to noglabāšanu atkritumu poligonos.

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” klientu apkalpošanas centra darba laiki Ziemassvētku periodā

15 • 12 • 2020
Vides apsaimniekošanas uzņēmums Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” informē, ka Ziemassvētku periodā sadzīves atkritumu izvešana tiks nodrošināta atbilstoši līdzšinējiem grafikiem, taču paredzētas izmaiņas klientu zvanu centra darba laikā. Tāpēc iedzīvotāji un uzņēmumi aicināti laikus pieteikt nepieciešamos pakalpojumus svētku periodam vai atteikt, ja atkritumu izvešana nebūs nepieciešama un piekļuve konteineriem būs ierobežota.
04.06.2020

Noslēdzies Latvijas Zaļā punkta sadarbībā ar Siguldas pilsētas SIA “JUMIS”, SIA “Eco Baltia vide” un veikaliem “top!” rīkotās kampaņas Vislatvijas “Elektronikas šķiratlons” pirmais posms. Tā laikā Siguldas un Mālpils novadu iedzīvotāji tika aicināti atkritumu šķirošanas laukumā “Zemdegas”, Siguldas novadā, nodot uzkrātās un vairs nevajadzīgās elektroiekārtas. Akcijā piedalījās 237 dalībnieki, kuri kopā šķirošanas laukumā otrreizējai pārstrādei nodeva 5140 kg dažāda veida tehnikas.

Katrs kampaņas dalībnieks elektronikas nodošanas brīdī automātiski tika reģistrēts izlozei par “Elektronikas šķiratlona” galveno balvu – jaunu televizoru, veikalu tīkla “top!” dāvanu kartēm 20 eiro vērtībā un 20 pārsteiguma balvām no Latvijas Zaļā punkta.

Izloze starp visiem kampaņas dalībniekiem notika 1.jūnijā. Tās rezultātā lielo balvu, televizoru, saņēma Kaspars, kurš elektroiekārtas nodeva šķirošanas laukumā Rūjienā, savukārt “top!” dāvanu kartes – Anastasija un Anita no Saulkrastiem. Tāpat tika izlozēti 20 Latvijas Zaļā punkta sarūpēto pārsteiguma balvu ieguvēji. Ar laimētājiem sazināsimies individuāli.

“Elektronikas šķiratlona” otrais posms, kas no jūnija līdz septembrim notiks vairāk nekā 20 novados Latvijā, Siguldas un Mālpils novadā gaidāms jau vasaras beigās. Plašāka informācija par kampaņas norisi būs pieejama "JUMIS" mājas lapā www.jumis.lv, kā arī Latvijas Zaļā punkta mājas lapā www.zalais.lv.

Siguldas novada iedzīvotāji nolietoto tehniku un citus sašķirotos priekšmetus, uzrādot siguldieša ID karti, arī turpmāk var bez maksas nodot atkritumu šķirošanas laukumā “Zemdegas” tā darba laika ietvaros, par ko plašāka informācija pieejama šeit: http://www.jumis.lv/lv/pakalpojumi/atkritumu-skirosana-1/atkritumu-skirosanas-laukums-sigulda/.

 “JUMIS” pateicas Siguldas un Mālpils novada iedzīvotājiem par dalību projektā un aicina ikvienu turpināt šķirot mājsaimniecībā uzkrātos atkritumus, tādējādi rūpējoties par tīru vidi novadā un zaļu Latviju kopumā.

 

Vislatvijas “Elektronikas šķiratlonu” no šā gada aprīļa rīko Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar Siguldas pilsētas SIA “JUMIS”, SIA “Eco Baltia vide” un veikaliem “top!”. 20.maijā jau noslēdzies kampaņas pirmais posms, kurā iedzīvotāji nolietoto elektroniku varēja nodot vairāk nekā 40 atkritumu šķirošanas laukumos visā Latvijā. Kampaņas otrais posms, kā ietvaros elektronika tiks savākta no mājsaimniecībām un uzņēmumiem, notiks vairāk nekā 20 novados, tostarp Saldus, Brocēnu, Salaspils, Vecumnieku, Auces, Olaines, Siguldas, Mālpils un cituviet.

 

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.