L.Paegles ielas daudzdzīvokļu māju kvartāla iedzīvotāji aicināti klātienē testa režīmā iepazīties ar atkritumu šķirošanas viedpunktu

Mālpils novadā “Elektronikas šķiratlona” 2.posmā sašķiroti 2880 kilogrami elektroiekārtu

26 • 11 • 2020
Mālpils novadā noslēdzies Latvijas Zaļā punkta kopā ar SIA “Eco Baltia vide”, Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” un veikaliem “top!” rīkotās kampaņas Vislatvijas “Elektronikas šķiratlons” 2.posms. Tā laikā tika nodrošināta elektroiekārtu izvešana iedzīvotāju pieteiktajās adresēs. Kopumā Mālpils novadā elektroiekārtu izvešana bija pieteikta 26 adresēs, kurās kopā pārstrādei nodoti 2880 kilogrami dažāda veida tehnikas.

Siguldas novadā “Elektronikas šķiratlona” 2.posmā sašķiroti 11 400 kilogrami elektroiekārtu

26 • 11 • 2020
Siguldas novadā noslēdzies Latvijas Zaļā punkta kopā ar SIA “Eco Baltia vide”, Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” un veikaliem “top!” rīkotās kampaņas Vislatvijas “Elektronikas šķiratlons” 2.posms. Tā laikā tika nodrošināta elektroiekārtu izvešana iedzīvotāju pieteiktajās adresēs. Kopumā Siguldas novadā elektroiekārtu izvešana bija pieteikta vairāk nekā 100 adresēs, kurās kopā pārstrādei nodoti 11 400 kilogrami dažāda veida tehnikas.

Aptauja: Arvien palielinās iedzīvotāju apmierinātība ar atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem Siguldas novadā

23 • 11 • 2020
Siguldas novadā arvien turpina palielināties iedzīvotāju apmierinātība ar atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem un atkritumu šķirošanas iespējām, liecina vides apsaimniekošanas uzņēmuma Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” veiktā klientu aptauja*. Kopējie apmierinātības rādītāji šogad salīdzinājumā ar pērn veikto aptauju uzlabojušies par 4%, turklāt rekordaugsts aptaujāto īpatsvars jeb 90% norādījuši, ka pakalpojumu kvalitāte tos apmierina pilnībā un snieguši augstāko novērtējumu.

Tehnisku iemeslu dēļ 19.novembrī iespējamas nelielas izmaiņas atkritumu izvešanas maršrutā

19 • 11 • 2020
Tehnisku iemeslu dēļ iespējamas nelielas izmaiņas atkritumu izvešanas maršrutu sistēmā.
06.10.2020

Siguldā, L.Paegles ielā 6B, ir uzstādīts Baltijā pirmais atkritumu šķirošanas viedpunkts. Tajā iedzīvotāji varēs izmest sadzīves un bioloģiski noārdāmos atkritumus, veicot samaksu tikai par individuālo nodoto atkritumu apjomu .

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” aicina šo daudzdzīvokļu māju iedzīvotājus uz tikšanos, lai klātienē varētu iepazīstināt ar viedpunkta darbību, tā lietošanas instrukciju, kā arī atbildētu uz iedzīvotājus interesējošajiem jautājumiem. Iedzīvotāju ērtībām tikšanās notiks trīs dažādos laikos:

  • pirmdien, 12. oktobrī, plkst.11.00- 12.00;
  • trešdien, 14. oktobrī, plkst. 18.00 -19.00;
  • sestdien, 17. oktobrī, plkst.11.00- 12.00.

Tikšanās laikā iedzīvotājiem būs iespēja pašiem izmēģināt, kā viedpunkts darbojas un kā tajā varēs nodot sadzīves un bioloģiskos atkritumus, izmantojot savu Siguldas pilsētas ID karti.

Jaunais atkritumu šķirošanas viedpunkts ir paredzēts lietošanai iedzīvotājiem, kuri dzīvo sekojošās adresēs un kuriem ir aktīvas Siguldas ID kartes: Leona Paegles iela 4, Leona Paegles iela 6, Leona Paegles iela 8, Leona Paegles iela 10,  Jāņa Čakstes iela 1, Jāņa Čakstes iela 3, Jāņa Čakstes iela 5, Jāņa Čakstes iela 7 un Jāņa Čakstes iela 9.

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” atgādina, ka viedpunkta lietotājiem savas Siguldas ID kartes dati, kas nepieciešami, lai varētu lietot viedpunktu un saņemtu individuālu dzīvokļa aprēķinu par atkritumu apsaimniekošanu, jāiesniedz savas mājas apsaimniekotājam.

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu konteineru tehnisko darbību, šobrīd turpinās iekārtu testēšana, ko plānots noslēgt oktobra otrajā pusē. Tāpēc L.Paegles ielas kvartāla iedzīvotāji aicināti pagaidām turpināt izmantot līdzšinējos atkritumu konteinerus. Savukārt šķiroto atkritumu pazemes konteinerus, kas atrodas blakus viedpunktam, iespējams lietot jau šobrīd. Tajās ikviens iedzīvotājs – gan L.Paegles ielas kvartāla, gan jebkurš interesents – var šķirot vieglo iepakojumu jeb plastmasas, papīra, metāla iepakojumu, kā arī stikla taru.

Plašāka informācija pa tālr. 26112288, info@jumis.lv un www.jumis.lv.

 

Jumis_Viedpunkts_tikšanās.jpg

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.