Jumis

Siguldas pilsētas SIA „JUMIS” ir vides apsaimniekošanas uzņēmums, kas nozarē strādā jau kopš 1947.gada. Sākotnēji uzņēmums piedāvāja tikai atkritumu apsaimniekošanu, bet šobrīd uzņēmums piedāvā risinājumus dažādām ikdienas situācijām gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. 

PSIA „Jumis” ietilpst „Eco Baltia grupā”, kas pēc apgrozījuma ir lielākā vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupa Baltijā, nodrošinot pilnu atkritumu apsaimniekošanas ciklu no savākšanas un šķirošanas, līdz otrreizējai izejvielu loģistikai, vairumtirdzniecībai un izejvielu pārstrādei. 

PSIA „JUMIS” piedāvā sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, būvgružu un lielgabarīta atkritumu apsaimniekošanu, šķiroto atkritumu apsaimniekošanu, kā arī asenizācijas pakalpojumus un dažādus sezonālos pakalpojumus, piemēram, sniega izvešanu un sāls - smilts maisījumu ziemā, lapu izvešanu rudenī un palīdzību sakopšanas talkās pavasaros. 

PSIA „Jumis” ilggadējā pieredze, apkalpojot gan pašvaldības iestādes, gan ražošanas uzņēmumus, tirdzniecības centrus un privātpersonas, ļauj piedāvāt katra klienta vajadzībām vispiemērotākos risinājumus. 

Uzklausot klienta vajadzības un iespējas, uzņēmums piedāvā efektīvu un ērtu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu - palīdz izvēlēties atbilstoša izmēra konteinerus, izveido optimālu atkritumu izvešanas grafiku, kā arī īsteno izlietotā iepakojuma dalītu savākšanu.

Turpinot attīstīt dažādu vides apsaimniekošanas pakalpojumu pieejamību un sniegtu iespēju iedzīvotājiem ērtā viedā nodot šķirotos atkritumus, 2014.gada sākumā PSIA „Jumis” Siguldas pagasta „Zemdegās” atklāja pilsētā vienīgo šķirošanas laukumu 400 kvadrātmetru platībā. 

eco_baltia_struktura_2016_LV.jpg

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 67972286