Līgumu slēgšana

Saskaņā ar Siguldas novada saistošajiem noteikumiem „Par atkritumu apsaimniekošanu Siguldas novadā”, kas nosaka, ka no 2013.gada 1.jūlija Siguldas novada administratīvā teritorija ir vienota, nedalāma atkritumu apsaimniekošanas zona, kuru var apkalpot tikai viens atkritumu apsaimniekotājs. Saskaņā ar Siguldas novada domes lēmumu, turpmāk visā novadā atkritumu apsaimniekošanu nodrošinās Siguldas pilsētas SIA „Jumis”. 

Aicinām iedzīvotājus savlaicīgi noslēgt jauno līgumu, jo, sākot ar 2013.gada 1.jūliju, līgumi ar citiem atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumiem zaudēs spēku.

Iedzīvotāju ērtībai esam izstrādājuši elektronisko pieteikšanos līguma noformēšanai. Aicinām aizpildīt zemāk redzamos informācijas laukus. Pēc pakalpojuma pieteikšanas, tuvākās darba dienas laikā „Jumis” klientu apkalpošanas speciālists sazināsies ar Jums, precizēs līguma noslēgšanai nepieciešamās detaļas, kā arī vienosies par ērtāko līguma saņemšanas veidu – pa pastu vai e-pastā. Parakstīto līguma eksemplāru Jūs varēsiet nosūtīt „Jumis” pa pastu vai atgādāt uz klientu apkalpošana centru Siguldā, R.Blaumaņa ielā 10.

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.