Atkritumu šķirošanas laukums Siguldā

Siguldas pilsētas SIA „Jumis” atkritumu šķirošanas laukums atrodas iedzīvotājiem ērtā un pieejamā vietā Siguldas pagasta „Zemdegās”,  tā platība ir 400 kvadrātmetri. Gadā laukumā plānotais maksimālais atkritumu apjoms ir 1 435 tonnas, no kuriem 205 tonnas ir bīstamie atkritumi.  

Atkritumu šķirošanas laukuma mērķis ir veicināt un motivēt Siguldas novada iedzīvotājus šķirot otrreiz pārstrādājamus atkritumus, samazinot poligonā deponēto atkritumu daudzumu, kas negatīvi ietekmē gan vidi, gan cilvēku veselību. Tajā četras reizes nedēļā būs iespējams bez maksas nodot kartonu, papīru, PET pudeles, polietilēnu, pudeļu stiklu, logu stiklu, metālu, baterijas, akumulatorus, luminiscētās spuldzes un nolietotās elektropreces. 

Šķirošanas laukuma "Zemdegas" darba laiki:

  • Otrdienās no plkst. 12.00 līdz 17.00
  • Trešdienās no plkst. 15.00 līdz 19.00
  • Ceturtdienās no plkst. 10.00 līdz 17.00
  • Sestdienās no plkst. 10.00 līdz 14.00

 jumis_skirosanas_laukums


Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” sadarbībā ar Siguldas pašvaldību trīs reizes gadā nodrošina lielgabarīta atkritumu un bioloģiski noārdāmo atkritumu savākšanu no iedzīvotājiem bezmaksas. Par bezmaksas akcijas datumiem lūdzam sekot līdzi www.jumis.lv sadaļā "Aktualitātes".
Siguldas pilsētas SIA „JUMIS” atkritumu šķirošanas laukumā Siguldas pagastā „Zemdegās” četras reizes nedēļā bezmaksas var nodot kartonu, papīru, plastmasu un plēvi, tetrapakas, stiklu, metālu, dienasgaismas lampas, akumulatorus, baterijas, neizjauktā veidā ar visām komponentēm visa veida elektropreces.

Nolietotās autoriepas tiek klasificētas kā bīstamie atkritumi, tāpēc visi Siguldas novada iedzīvotāji un uzņēmumi ir aicināti tās nodot atkritumu šķirošanas laukumā "Zemdegas".

Juridiskās personas (uzņēmumi, autoservisi)  ir aicinātas sazināties ar "JUMIS" pārstāvi par nolietoto autoriepu nodošanu, lai vienotos par riepu savākšanu un transportēšanu. 

Privātpesonas,  ar Siguldieša ID karti vai izziņu par deklarēto dzīvesvietu,  bez maksas var nodot četras vieglo automašīnu riepas gada periodā. Katra nākošā riepa tiek pieņemta par papildus samaksu.

Nolietoto riepu pieņemšana šķirošanas laukumā: 

  •  tikai vieglo automašīnu un motociklu riepas - 90 eur/tn vai 1,00 EUR/gab.
  • tikai kravas automašīnu riepas - 90 eur/tn vai 7,00 EUR/gab.
  • vieglo un kravas automašīnu (Mix) riepas - 100 eur/tn
  • nestandarta riepas, kas ir lielākas par 120 cm diametrā, kā piemēram, industriālās, spectehnikas, vecā tipa kravas (Padomju laiku) un saplēstas riepas  -  190 eur/tn.
Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.