Atkritumu šķirošanas laukums Siguldā

PSIA „Jumis” atkritumu šķirošanas laukums atrodas iedzīvotājiem ērtā un pieejamā vietā Siguldas pagasta „Zemdegās”,  tā platība ir 400 kvadrātmetri. Gadā laukumā plānotais maksimālais atkritumu apjoms ir 1 435 tonnas, no kuriem 205 tonnas ir bīstamie atkritumi.  

Atkritumu šķirošanas laukuma mērķis ir veicināt un motivēt Siguldas novada iedzīvotājus šķirot otrreiz pārstrādājamus atkritumus, samazinot poligonā deponēto atkritumu daudzumu, kas negatīvi ietekmē gan vidi, gan cilvēku veselību. Tajā divas reizes nedēļā būs iespējams bez maksas nodot kartonu, papīru, PET pudeles, polietilēnu, pudeļu stiklu, logu stiklu, metālu, baterijas, akumulatorus, luminiscētās spuldzes un nolietotās elektropreces. Laukums ir atvērts otrdienās no pulksten 14.00 līdz 16.00 un sestdienās no 10.00 līdz 14.00. 

Jumis_šķir_lauk_2017_2.jpg


Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” sadarbībā ar Siguldas pašvaldību trīs reizes gadā nodrošina lielgabarīta atkritumu un bioloģiski noārdāmo atkritumu savākšanu no iedzīvotājiem bezmaksas. Par bezmaksas akcijas datumiem lūdzam sekot līdzi www.jumis.lv sadaļā aktualitātes.
Siguldas pilsētas SIA „JUMIS” atkritumu šķirošanas laukumā Siguldas pagastā „Zemdegās” divas reizes nedēļā bezmaksas var nodot kartonu, papīru, plastmasu un plēvi, tetrapakas, stiklu, metālu, dienasgaismas lampas, akumulatorus, baterijas, neizjauktā veidā ar visām komponentēm visa veida elektropreces.

Nolietotās autoriepas tiek klasificētas kā bīstamie atkritumi, tāpēc visi Siguldas novada iedzīvotāji un uzņēmumi ir aicināti tās nodot atkritumu šķirošanas laukumā "Zemdegas".

Juridiskās personas (uzņēmumi, autoservisi)  ir aicinātas sazināties ar "JUMIS" pārstāvi par nolietoto autoriepu nodošanu, lai vienotos par riepu savākšanu un transportēšanu. 

Privātpesonas,  ar Siguldieša ID karti vai izziņu par deklarēto dzīvesvietu,  bez maksas var nodot četras vieglo automašīnu riepas gada periodā. Katra nākošā riepa tiek pieņemta par papildus samaksu.

Riepu pieņemšana šķirošanas laukumā: 

  • Vieglās un motociklu riepas = 100,00 EUR/t VAI 1,00 EUR/gab.
  • Kravas automašīnu riepas (arī autobusu) = 100,00 EUR/t VAI 7,00 EUR/gab.
  • Industriālās riepas (arī spectehnikas un traktoru riepas) = 200,00 EUR/t 
Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 67972286

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.