Atkritumu šķirošanas laukums Siguldā

PSIA „Jumis” atkritumu šķirošanas laukums atrodas iedzīvotājiem ērtā un pieejamā vietā Siguldas pagasta „Zemdegās”,  tā platība ir 400 kvadrātmetri. Gadā laukumā plānotais maksimālais atkritumu apjoms ir 1 435 tonnas, no kuriem 205 tonnas ir bīstamie atkritumi.  

Atkritumu šķirošanas laukuma mērķis ir veicināt un motivēt Siguldas novada iedzīvotājus šķirot otrreiz pārstrādājamus atkritumus, samazinot poligonā deponēto atkritumu daudzumu, kas negatīvi ietekmē gan vidi, gan cilvēku veselību. Tajā divas reizes nedēļā būs iespējams bez maksas nodot kartonu, papīru, PET pudeles, polietilēnu, pudeļu stiklu, logu stiklu, metālu, baterijas, akumulatorus, luminiscētās spuldzes un nolietotās elektropreces. Laukums ir atvērts otrdienās no pulksten 14.00 līdz 16.00 un sestdienās no 10.00 līdz 14.00. 

Jumis_šķir_lauk_2017_2.jpg


Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” sadarbībā ar Siguldas pašvaldību trīs reizes gadā nodrošina lielgabarīta atkritumu un bioloģiski noārdāmo atkritumu savākšanu no iedzīvotājiem bezmaksas. Par bezmaksas akcijas datumiem lūdzam sekot līdzi www.jumis.lv sadaļā aktualitātes.
PSIA „Jumis” atkritumu šķirošanas laukumā Siguldas pagastā „Zemdegās” divas reizes nedēļā bezmaksas var nodot kartonu, papīru, plastmasu un plēvi, tetrapakas, stiklu, metālu, dienasgaismas lampas, akumulatorus, baterijas, neizjauktā veidā ar visām komponentēm visa veida elektropreces.
Siguldas iedzīvotāji ar Siguldieša ID karti vai izziņu par deklarēto dzīvesvietu, reizi gadā var nodot bezmaksas 4 vieglās automašīnas riepas (līdz 17 collām), ja riepas vairāk vai to izmērs ir lielāks, tad izmaksas tādas pašas, kā juridiskām personām.

Juridiskām personām riepu nodošana ir par maksu.

Riepu pieņemšana šķirošanas laukumā:

Velosipēdu 1 gb = 1.00 EUR
Vieglo automašīnu 1 gb = 2.00 EUR
Smago automašīnu 1 gb = 10.00 EUR
Traktoru 1 gb = 20.00 EUR

 

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 67972286