Zaļo atkritumu apsaimniekošanas iespējas Siguldas novadā

Testa režīmā uzstādīts atkritumu šķirošanas viedpunkts L.Paegles ielas kvartālā Siguldā

22 • 09 • 2020
"Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” L.Paegles ielas kvartālā Siguldā ir uzstādījis un sācis testēšanu Latvijā pirmajam atkritumu šķirošanas viedpunktam. Orientējoši no oktobra vidus, kad būs noslēdzies iekārtu tests, konteineri būs pieejami lietošanai L.Paegles ielas daudzdzīvokļu namu kvartāla iedzīvotājiem un tajos varēs izmest sadzīves un bioloģiski noārdāmos atkritumus, veicot samaksu tikai par individuālo nodoto atkritumu apjomu. Lai jauno konteineru sistēmu varētu sākt lietot, iedzīvotāji aicināti līdz 25.septembrim savu namu apsaimniekotājiem iesniegt Siguldas ID karšu numurus, kuri tiks piesaistīti konkrētam dzīvoklim viedpunkta lietošanai.

Siguldā uzstādīti tekstila šķirošanas konteineri

03 • 09 • 2020
Veicinot tekstila materiālu otrreizējo apriti Latvijā un iedzīvotāju iespējas šķirot, no šā gada augusta beigām Siguldā ir pieejami trīs tekstila šķirošanas konteineri, kuros iedzīvotāji aicināti ievietot savu nevajadzīgo apģērbu, apavus un mājas tekstīlijas. Viens tekstila šķirošanas konteiners atrodas pie tirdzniecības centra “Šokolāde”, Strēlnieku ielā 2, bet vēl divi konteineri – Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” šķirošanas laukumā “Zemdegas”.

21.septembrī šķirošanas laukumā “Zemdegas” notiks lielgabarīta, zaļo un dārza atkritumu nodošanas akcija

03 • 09 • 2020
Siguldas pilsētas SIA „JUMIS” aicina Siguldas novada iedzīvotājus piedalīties mājsaimniecībā uzkrāto lielgabarīta un “zaļo” jeb dārza atkritumu nodošanas akcijā, kas notiks šā gada 21.septembrī no plkst. 14:00 līdz 18:00 šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā „Zemdegas”, Siguldā.

Nolietoto elektroiekārtu bezmaksas savākšana Siguldā notiks 14.septembrī

01 • 09 • 2020
Veicinot atkritumu šķirošanu Siguldas novadā, vides apsaimniekošanas uzņēmums Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” nodrošina iespēju iedzīvotājiem bez maksas atbrīvoties no uzkrātās un vairs nevajadzīgās elektrotehnikas. Iekārtu savākšana no iepriekš pieteiktām mājsaimniecību un uzņēmumu adresēm tiek nodrošināta vienu reizi mēnesī un tuvākā izvešanas diena paredzēta 14.septembrī. Pēc tam nākamās elektroiekārtu izvešanas reizes no pieteiktajām adresēm notiks 12.oktobrī, 9.novembrī un 7.decembrī.
25.08.2020

Bioloģiski noārdāmo (zaļo dārza, parka un mājsaimniecības  atkritumu) apsaimniekošanas iespējas:

Īstermiņa apsaimniekošana:

  • Zaļo dārza atkritumu izvešana ar maisu – marķēti 120l maisi, cena 2.00 Eur/gab. Marķētos maisus iespējams iegādāties klientu apkalpošanas centrā R.Blaumaņa ielā 10, Siguldā, iepriekš vienojoties ar klientu apkalpošanas speciālistu pa tel.nr. +37126112288 vai rakstot uz e-pastu info@jumis.lv, kā arī maisu var iegādāties atkritumu šķirošanas laukumā “Zemdegas”.
  • Zaļo dārza atkritumu izvešana ar maisu lielākam apjomam – marķēti 1m3 maisi, cena 25.00 Eur/gab. Marķētos maisus iespējams iegādāties klientu apkalpošanas centrā R.Blaumaņa ielā 10, Siguldā, iepriekš vienojoties ar klientu apkalpošanas speciālistu pa tel.nr. +37126112288 vai rakstot uz e-pastu info@jumis.lv.
  • Zaļo dārza un parka atkritumu izvešana ar liela izmēra atkritumu konteineru - skatīt iespējamos konteineru tilpumus un izcenojumu. Konteinerā nedrīkst ievietot celmus, koku stumbrus un zarus virs 7cm. Konteinerus iespējams pieteikt klientu apkalpošanas centrā R.Blaumaņa ielā 10, Siguldā, iepriekš vienojoties ar klientu apkalpošanas speciālistu pa tel.nr. +3712611228 vai rakstot uz e-pastu info@jumis.lv.


 

Konteinera tilpums (m3)

Cena par 1m

Cena par konteineru

5

15

75

8

15

120

10

15

150

16

15

240

 

Ilgtermiņa  apsaimniekošana:

Bioloģiski norādāmo atkritumu izvešana ar konteineri . Bioloģiski noārdāmie atkritumi (BIO) ir bioloģiski noārdāmi dārzu vai parku atkritumi, mājsaimniecību, restorānu, sabiedriskās ēdināšanas iestāžu un mazumtirdzniecības telpu pārtikas un virtuves atkritumi un citi tiem pielīdzināmi pārtikas ražošanas atkritumi.

 

Konteinera tilpums 

Viena izvešanas reizes cena EUR ar PVN

 120l konteiners

 2.08

 240l konteiners

 4.16

 660l konteiners

 11.44

 


·    BIO konteineri iespējams pieteikt, rakstot uz info@jumis.lv  (norādot savu adresi, izvēlētā konteinera tilpumu un izvešanas biežumu  - biežākais reizi 2 nedēļās) Papildus informāciju Jūs variet iegūt, zvanot uz  klientu apkalpošanas centru pa tel.nr. +37126112288 vai rakstot uz e-pastu info@jumis.lv.

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.