Spodrības mēnesī Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” aicina sakopt savu apkārtni

15.06.2019. rīkotās nolietotās elektropreču savākšanas akcijas rezultāti

26 • 06 • 2019
Šīs akcijas galvenais mērķis bija veidot labus paradumus - lai nolietotās elektroiekārtas nonāktu tām paredzētajā vietā. Paldies atsaucīgajiem Siguldas novada iedzīvotājiem, kuri izmantoja iespēju un akcijas ietvaros ērti atbrīvojās no nevajadzīgās sadzīves tehnikas, droši zinot, ka tā nenokļūs mežos vai māju pagalmos.

Siguldā tiks uzstādīti pirmie viedie atkritumu konteineri Latvijā

26 • 06 • 2019
Jūnija beigās Siguldā daudzdzīvokļu namu kvartālā Leona Paegles ielā tiks uzsākti darbi, lai ar jaunāko pilsētvides tehnoloģiju atbalstu ierīkotu pirmo dalītās atkritumu savākšanas viedpunktu Latvijā. Papildus šķirotiem stikla un vieglā iepakojuma atkritumiem iedzīvotāji varēs nodot bioloģiski noārdāmus sadzīves atkritumus un nešķirotos sadzīves atkritumus, maksājot tikai katrs par savu konkrēti nodoto atkritumu apjomu, un uzskaite tiks veikta, izmantojot pašvaldības izsniegtās Siguldas novada iedzīvotāju identifikācijas kartes.

Aicinām Mālpils novada iedzīvotājus noslēgt jaunos līgumus par atkritumu apsaimniekošanu

14 • 06 • 2019
Līgumu iespējams noslēgt elektroniski un klātienē Mālpils novada domē un Mālpils Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā
15.04.2019

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” ir sagatavojis vairākus piedāvājumus, lai iedzīvotājiem savu īpašumu sakārtošana būtu ērtāka.

Lielgabarīta atkritumu izvešana

Spodrības mēnesis ir īstais laiks, lai iztīrītu savus pagalmus, mājas un pagrabus no vecām mēbelēm un citiem krāmiem.
Siguldas pilsētas „JUMIS” piedāvā iedzīvotājiem pieteikt liela izmēra konteinerus - 5m3, 8m3 un 10m3, (konteiners pie klienta atrodas 3 darba dienas), pakalpojuma cenas atrodamas šeit. 

Siguldas novada iedzīvotājiem ir pieejami maisi nelielam būvgružu apjomam, kas rodas pēc mazākiem remontdarbiem.  Maksa par vienu maisu Siguldā – 70.00 EUR ar PVN. Cenā iekļauta piepildītā maisa izvešana.

Lielās Talkas dienā, 27.aprīlī šķirošanas laukumā par maksu –30 EUR/m3 - būs iespējams nodot būvniecības atkritumus.

Zaļo atkritumu izvešana

 Sakopjot dārzu, piemājas teritoriju vai tuvējo apkārtni, daudziem aktuāls ir jautājums, kur likt pērnās lapas, zāli, koku zarus, jo sadzīves atkritumos tos nedrīkst izmest. Nelielam daudzumam zaļo atkritumu Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” piedāvā iegādāties zaļo, marķēto 120 litru maisu – 2 EUR/gab.

Lielākam apjomam piedāvājam BIG BAG 1m3 maisus, maisa cena 25 EUR/gab. Zaļajiem atkritumiem paredzētajos maisos drīkst ievietot zāli, nezāles, lapas, kā arī augļus, dārzeņus un to mizas. Šajos maisos nedrīkst likt citus virtuves atkritumus, kā arī koku zarus. Maisu izvešana Siguldas novadā tiek nodrošināta iepriekš piesakot pa tālr. 26112288 vai rakstot uz e-pastu info@jumis.lv. Attiecīgajā dienā pilno maisu Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” lūdz novietot pie vārtiņiem ārpus žoga.

Maisus var iegādāties Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” klientu apkalpošanas centrā Siguldā, R. Blaumaņa ielā 10, apmaksu veicot skaidrā naudā, katru darba dienu no plkst.8.30-17.00 vai, iepriekš piesakot, šķirošanas laukumā Siguldas pagastā “Zemdegas”.

Stikla un vieglā iepakojuma (papīra, plastmasas, metāla) šķirošana publiski pieejamos šķirošanas punktos

Tāpat aicinām iedzīvotājus pārskatīt savus virtuves plauktus, pieliekamos un pagrabus, un atbrīvoties no liekajām stikla burkām un pudelēm, kā arī plastmasas pudelēm, kartona kastēm un skārda bundžām. Stikla un vieglais iepakojumu iedzīvotāji var bez maksas izmest kādā no publiskajiem šķirošanas konteineriem, kuru adreses var uzzināt: www.jumis.lv, vai sazinoties ar mums.

Daudzdzīvokļu namu apsaimniekotājiem ir iespēja vērsties Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” ar iesniegumu, ka nama apsaimniekotājs piekrīt, ka attiecīgās daudzdzīvokļu mājas pagalmā tiek izveidots publiskais dalītās vākšanas punkts, t.i. dalītās vākšanas konteineri ir pieejami jebkuram Siguldas novada iedzīvotājam. Publisko dalītās vākšanas punktu atkritumu šķirošanas konteineru tukšošana būs bezmaksas.

Bezmaksas šķirošanas maisi mājsaimniecībās

Siguldas pilsētas SIA „JUMIS” iedzīvotājiem piedāvā iespēju kļūt par videi draudzīgu mājsaimniecību un bezmaksas šķirot atkritumus īpašos dzeltenos maisos plastmasas, papīra un metāla iepakojumu, savukārt zaļos maisos – stikla pudeles un burkas. Maisus bezmaksas iespējams saņemt Siguldas pilsētas SIA „JUMIS” klientu apkalpošanas centrā Rūdolfa Blaumaņa ielā 10. Kad maisi ir pilni, to bezmaksas izvešanu vismaz vienu darba dienu pirms grafikā noteiktās savākšanas dienas ir jāpiesaka, zvanot uz tālruņa numuru 26112288 vai rakstot uz e-pasta adresi info@jumis.lv. Pieteiktajā maisu savākšanas dienā, maisi tiks paņemti un to vietā atstāti tukši maisi turpmākajai šķirošanai.

Nolietoto riepu nodošanas iespējas Siguldas novadā

Atkritumu savākšanas laukumā Siguldas pagastā “Zemdegas” pieņem nolietotās vieglo un smago automašīnu riepas gan no privātpersonām, gan no juridiskajām personām. Privātpersonas ar Siguldieša ID karti vai izziņu par deklarēto dzīvesvietu bez maksas var nodot četras vieglo automašīnu riepas gada periodā. Katra nākošā riepa tiek pieņemta par papildus samaksu. Juridiskās personas (uzņēmumi, autoservisi)  ir aicinātas sazināties ar "JUMIS" pārstāvi par nolietoto autoriepu nodošanu, lai vienotos par riepu savākšanu un transportēšanu, kas ir maksas pakalpojums.

Šķiroto atkritumu pieņemšanas laukums "Zemdegas"

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” atkritumu šķirošanas laukums atrodas iedzīvotājiem ērtā un pieejamā vietā Siguldas pagasta „Zemdegās”.

Šķirošanas laukuma "Zemdegas" darba laiki:

Otrdienās no plkst. 12.00 līdz 17.00
Trešdienās no plkst. 15.00 līdz 19.00
Ceturtdienās no plkst. 10.00 līdz 17.00
Sestdienās no plkst. 10.00 līdz 14.00

Atkritumu šķirošanas laukumā bez maksas pieņem:

STIKLU

Stikla pudeles un stikla burkas

 

PAPĪRU un KARTONU

Papīra iepakojums, kartona kastes, avīzes, žurnāli, brošūras, katalogi un citi reklāmas materiāli, kas nav laminēti, dzēriena kartona iepakojums

 

PLASTMASU

PET pudeles, cietās (HDPE) plastmasas iepakojumu, biezā plastmasas plēve

 

METĀLU

Skārdenes, metāla kārbiņas un vāciņi

 

BATERIJAS

Visu veidu baterijas un akumulatori

 

NOLIETOTĀS ELEKTROPRECES

Neizjauktas elektropreces, kas satur visas komponentes

 

LOGU STIKLS

Caurspīdīgs logu stikls bez līmes, celtniecības putu u.c. piejaukuma

 

SMĒREĻĻAS, EĻĻAS FILTRI un MOTOREĻĻA

Var nodot nomainīto motoreļļu un smēreļļas, un eļļas filtrus

 

SPULDZES

Visu veidu luminiscentās spuldzes ( 10 dienasgaismas spuldzes  (nesadauzītas) gadā tiek pieņemtas bez maksas (katra nākamā 0.20 EUR0/gab. bez PVN))

 

NOLIETOTĀS RIEPAS

Privātpersonas,  ar Siguldieša ID karti vai izziņu par deklarēto dzīvesvietu,  bez maksas var nodot četras vieglo riepas gada periodā. Katra nākošā riepa vai cita izmēra riepas tiek pieņemta par samaksu.

 

 

Izmest drīkst tikai tīru un sausu iepakojumu bez pārtikas produktu atliekām. Pirms izmešanas vai nodošanas atkritumu šķirošanas laukumā, piemēram, plastmasas pudeles un/vai kastes, tās ir jāsaplacina.

Informācija par gan atkritumu šķirošanas laukumu, gan par atkritumu šķirošana konteineros ievietojamiem atkritumu veidiem, ir pieejama Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” mājas lapā - http://www.jumis.lv/lv/pakalpojumi/atkritumu-skirosana-1/atkritumu-skirosanas-laukums-sigulda/ .

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” sadarbībā ar Siguldas pašvaldību trīs reizes gadā (maijs, jūlijs, septembris) nodrošina lielgabarīta atkritumu un bioloģiski noārdāmo atkritumu savākšanu no iedzīvotājiem bezmaksas. Par bezmaksas akcijas datumiem lūdzam sekot līdzi www.jumis.lv sadaļā "Aktualitātes".

Jautājumu un neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” klientu apkalpošanas daļu, tālrunis: 26112288, e-pasts: info@jumis.lv.

 

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.