Spodrības mēnesī - aicinājums sakopt savu apkārtni!

6.aprīlī notiks Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” nolietotās sadzīves tehnikas savākšanas akcija

19 • 03 • 2019
Sestdien, 6. aprīlī, specializētajā Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” busiņā siguldiešiem būs iespēja bezmaksas nodot jebkāda veida nolietotās un nederīgās elektriskās un elektroniskās iekārtas (veļasmašīnas, televizorus, ledusskapjus, plītis, datorus u.c.).

Informējam par biroja darba laiku 8. martā

07 • 03 • 2019
Tehnisku iemeslu dēļ, rītdien, 08.03.2019. Siguldas pilsētas SIA "JUMIS" birojs R. Blaumaņa ielā 10 būs slēgts no plkst. 08.30 līdz 10.00.

Riepu sezonas maiņa

01 • 03 • 2019

Sadzīves atkritumu maisi

04 • 01 • 2019
Uzņēmums papildus sadzīves atkritumu apjomam piedāvā iegādāties sadzīves atkritumu maisus.
16.04.2018

 Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” ir sagatavojis vairākus piedāvājumus, lai iedzīvotājiem savu īpašumu sakārtošana būtu ērtāka.

Lielgabarīta atkritumu izvešana

Spodrības mēnesis ir īstais laiks, lai iztīrītu savus pagalmus, mājas un pagrabus no vecām mēbelēm un citām nevajadzīgām vai nolietotām lielizmēra lietām.
Siguldas pilsētas „JUMIS”  piedāvā īpašu akciju Siguldas iedzīvotājiem – no 23. līdz 30. aprīlim, piesakot lielā izmēra 8m3 atkritumu konteineru Siguldas novadā,  saņemt 10% atlaidi no standarta cenas:

  8m3 akcijas cena ar PVN 
Siguldas pilsēta 163,80
Turaida, Stīveri 191,70
Nurmuži, Jūdaži 162,90
Allaži, Allažmuiža 185,40
More 270,00

 Zaļo atkritumu izvešana

 Sakopjot dārzu, piemājas teritoriju vai tuvējo apkārtni, aktuāls ir jautājums, kur likt pērnās lapas, zāli, koku zarus, ko nedrīkst izmest sadzīves atkritumu konteinerā. Nelielam daudzumam zaļo atkritumu Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” piedāvā iegādāties zaļo, marķēto 120 litru maisu – 2 EUR/gab.

 Lielākam apjomam piedāvājam BIG BAG 1m3 maisus ( viena maisa cena 25 EUR/gab.).  Zaļajiem atkritumiem paredzētajos maisos drīkst ievietot zāli, nezāles, lapas, kā arī augļus, dārzeņus un to mizas. Šajos maisos nedrīkst likt citus virtuves atkritumus un koku zarus. Maisu izvešana Siguldas novadā tiek nodrošināta, iepriekš piesakot pa tālr.67972286, 26112288 vai rakstot uz e-pastu info@jumis.lv. Attiecīgajā dienā pilno maisu Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” lūdz novietot pie vārtiņiem ārpus žoga.

 Maisus var iegādāties Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” klientu apkalpošanas centrā Siguldā, R. Blaumaņa ielā 10, katru darba dienu no plkst. 8.30-17.00 vai šķirošanas laukumā Siguldas pagastā “Zemdegas”, iepriekš piesakot.

 Stikla un vieglā iepakojuma (papīra, plastmasas, metāla) šķirošana

Siguldas pilsētas SIA "JUMIS" aicina iedzīvotājus pārskatīt savus virtuves plauktus, pieliekamos un pagrabus, un atbrīvoties no liekajām stikla burkām un pudelēm, kā arī plastmasas pudelēm, kartona kastēm un skārda bundžām. Stiklu un vieglo iepakojumu iedzīvotāji bez maksas var izmest kādā no publiskajiem šķirošanas konteineriem, kuru adreses var uzzināt ŠEIT  vai sazinoties ar mums, zvanot 26112288 vai rakstot uz e-pastu info@jumis.lv

 Daudzdzīvokļu namu apsaimniekotājiem ir iespēja vērsties Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” ar iesniegumu, ka nama apsaimniekotājs piekrīt, ka attiecīgās daudzdzīvokļu mājas pagalmā tiek izveidots publiskais dalītās vākšanas punkts, t.i. dalītās vākšanas konteineri, kas ir pieejami jebkuram Siguldas novada iedzīvotājam. Publisko dalītās vākšanas punktu atkritumu šķirošanas konteineru tukšošana ir bezmaksas pakalpojums.

 Iespēja kļūt par videi draudzīgu mājsaimniecību

 Siguldas pilsētas SIA „JUMIS” iedzīvotājiem piedāvā iespēju kļūt par videi draudzīgu mājsaimniecību un šķirot atkritumus īpašos maisos:  dzeltenos -  plastmasas, papīra un metāla iepakojumu, savukārt zaļos maisos – stikla pudeles un burkas. Maisus iespējams saņemt Siguldas pilsētas SIA „JUMIS” klientu apkalpošanas centrā Rūdolfa Blaumaņa ielā 10. Kad maisi ir pilni, to bezmaksas izvešanu iespējams pieteikt, zvanot uz tālruņa numuru 26112288 vai rakstot uz e-pasta adresi info@jumis.lv, un vienoties par datumu, kad maisi tiks paņemti un to vietā atstāti tukši bezmaksas maisi turpmākajai šķirošanai.

  Šķirošanas laukums

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” atkritumu šķirošanas laukums atrodas iedzīvotājiem ērtā un pieejamā vietā Siguldas pagasta „Zemdegās”, tā platība ir 400 kvadrātmetri. Tajā divas reizes nedēļā ir iespējams bez maksas nodot kartonu, papīru, PET pudeles, tetrapakas, polietilēnu, pudeļu stiklu, logu stiklu, metālu, baterijas, akumulatorus, luminiscētās spuldzes un nolietotās elektropreces.
Laukums ir atvērts otrdienās no plkst.14.00 līdz 16.00 un sestdienās no plkst.10.00 līdz 14.00. Lielās Talkas dienā, 28.aprīlī, Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” šķirošanas laukums strādās divas stundas ilgāk no plkst.10.00-16.00.
Lielās Talkas dienā, 28.aprīlī šķirošanas laukumā par maksu – 20 EUR/m3 - būs iespējams nodot lielgabarīta un būvgružu (celtniecības) atkritumus.

 Plašāku informāciju par „JUMIS” piedāvātajiem pakalpojumiem Spodrības mēnesī var saņemt, zvanot pa tālr. 26112288, 67972286 vai rakstot uz e-pastu info@jumis.lv.

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.