Siguldas pilsētas SIA “Jumis” aicina iedzīvotājus šķirot bio atkritumus

Izmaiņas Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” rekvizītos

23 • 07 • 2020
Saistībā ar Luminor Bank AS datu pārcelšanu uz vienotu sistēmu, kas notika laikā no 21.jūlija plkst.19:00 līdz 22.jūlija 9:00, tiek paredzētas izmaiņas uzņēmuma Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” līdzšinējos rekvizītos – turpmākiem norēķiniem mainīts bankas konta numurs un SWIFT kods.

“JUMIS” aicina pieteikt nolietotās elektrotehnikas bezmaksas savākšanu

17 • 07 • 2020
Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” no šā gada jūlija Siguldas un Mālpils novadu iedzīvotājiem piedāvā jaunu bezmaksas pakalpojumu – nolietotās elektrotehnikas savākšanu no mājsaimniecībām un uzņēmumiem.

27.jūlijā notiks lielgabarīta, zaļo un dārza atkritumu nodošanas akcija šķirošanas laukumā “Zemdegas”

02 • 07 • 2020
Siguldas pilsētas SIA „JUMIS” aicina Siguldas novada iedzīvotājus piedalīties mājsaimniecībā uzkrāto lielgabarīta atkritumu nodošanas akcijā, kas notiks šā gada 27.jūlijā no plkst. 14:00 līdz 18:00 šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā „Zemdegas”, Siguldā. Akcijas ietvaros laukumā varēs vest un nodot tikai lielgabarīta un zaļo atkritumu veidus.

Klientu zvanu centra darba laika izmaiņas Līgo svētku laikā

11 • 06 • 2020
izmaiņas Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” zvanu centra un atkritumu šķirošanas laukuma “Zemdegas” darba laikos Līgo svētku periodā
08.07.2020

Iestājoties vasarai, arvien vairāk iedzīvotāju ir ķērušies pie dārzu sakopšanas un labiekārtošanas darbiem.  Vides apsaimniekošanas uzņēmums Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” aicina iedzīvotājus zaļos un dārza atkritumus šķirot atsevišķi no pārējiem atkritumiem, tādējādi parūpējoties par to, lai mazāks atkritumu apjoms nonāk apglabāšanai poligonā.

Privātmāju iedzīvotāji vai mazdārziņu īpašnieki, kuriem ir tādas iespējas, aicināti veidot kompostu. Savukārt pārējiem, tostarp, privātpersonām, ēdināšanas uzņēmumiem, veikaliem un citiem uzņēmumiem “JUMIS” nodrošina plašas iespējas, lai varētu šķirot bioloģiski noārdāmos un zaļos dārza atkritumus. Par zemāku tarifu nekā sadzīves atkritumu apsaimniekošana, var pieteikt dažādu tilpumu speciālos konteinerus bio atkritumiem.

Ar bioloģisko atkritumu šķirošanas iespējam un piedāvājumu ikviens var iepazīties Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” mājas lapā http://www.jumis.lv/lv/pakalpojumi/atkritumu-skirosana-1/biologiski-noardamie-atkritumi-(bio)-1/

Jautājumu  gadījumā aicinām sazināties ar “JUMIS” klientu centru pa tālr. 23112288 vai rakstot e-pastu uz info@jumis.lv.

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.