Siguldas novadā stāsies spēkā zaļo atkritumu dedzināšanas aizliegums; aicina saņemt bezmaksas atkritumu maisus

Plaukstošas Lieldienas!

18 • 04 • 2019

Spodrības mēnesī Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” aicina sakopt savu apkārtni

15 • 04 • 2019
Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” ir sagatavojis vairākus piedāvājumus, lai iedzīvotājiem savu īpašumu sakārtošana būtu ērtāka.

Svarīga informācija par atkritumu izvešanu svētku dienās

13 • 04 • 2019
Informācija, par sadzīves atkritumu izvešanu 19. aprīlī un 22. aprīlī.
13.04.2019

120 litru tilpuma maisus bez maksas var saņemt Siguldas novada pašvaldības Pakalpojumu centrā Raiņa ielā 3, pašvaldības Teritorijas attīstības pārvaldē Zinātnes ielā 7, kā arī Allažu un Mores pagasta klientu apkalpošanas pārvaldēs. Vienā mājsaimniecībā dzīvojošie var saņemt ne vairāk kā 10 maisus. Maisi ir numurēti, un izsniegšanas brīdī tos reģistrēs, tādējādi nodrošinot iespēju atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumam SIA „Jumis” plānot maisu izvešanas maršrutus.

Atkritumu maisi, kas iedzīvotājiem būs izsniegti līdz 15. aprīlim, tiks izvesti no reģistrētā īpašuma 23. aprīlī, savukārt laikā no 15. līdz 20. aprīlim izsniegtie maisi tiks izvesti 30. aprīlī. Lielāka izmēra atkritumu maisus var iegādāties SIA „Jumis” birojā Rūdolfa Blaumaņa ielā 10, Siguldā; 1 m³ tilpuma polipropilēna maisa maksa būs 7 eiro, un arī šie maisi no privātīpašumiem bez maksas tiks izvesti 23. un 30. aprīlī.

SIA „Jumis” informē, ka gadījumā, ja maisos tiks konstatēti sadzīves atkritumi, personai, kas maisu saņēmusi, par to būs jānorēķinās kā par nešķirotu atkritumu izvešanas pakalpojumu.

Zaļos atkritumus, tai skaitā pērnās lapas iedzīvotāji 20. un 27. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 16.00 varēs nodot arī SIA „Jumis” atkritumu šķirošanas laukumā Siguldas pagasta „Zemdegās”.

Savukārt lielgabarīta atkritumus bez maksas novadnieki varēs nodot 22. maijā, kā arī jūlijā un septembrī šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā „Zemdegas”.

Atgādinām, ka jau šoruden plānots pabeigt darbu pie Siguldas novada pašvaldības zaļo atkritumu laukuma izveides Siguldas pagasta „Kreiļos”. Kompostēšanas laukumā privātpersonas no savām mājsaimniecībām lapas varēs nodot bez maksas, pašiem tās nogādājot līdz laukumam.

Plašāka informācija par Siguldas novada Spodrības mēneša norisi pieejama www.sigulda.lv.

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.