Siguldas novadā notiks lielgabarīta, zaļo un dārza atkritumu šķirošanas akcija

27.jūlijā notiks lielgabarīta, zaļo un dārza atkritumu nodošanas akcija šķirošanas laukumā “Zemdegas”

02 • 07 • 2020
Siguldas pilsētas SIA „JUMIS” aicina Siguldas novada iedzīvotājus piedalīties mājsaimniecībā uzkrāto lielgabarīta atkritumu nodošanas akcijā, kas notiks šā gada 27.jūlijā no plkst. 14:00 līdz 18:00 šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā „Zemdegas”, Siguldā. Akcijas ietvaros laukumā varēs vest un nodot tikai lielgabarīta un zaļo atkritumu veidus.

Klientu zvanu centra darba laika izmaiņas Līgo svētku laikā

11 • 06 • 2020
izmaiņas Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” zvanu centra un atkritumu šķirošanas laukuma “Zemdegas” darba laikos Līgo svētku periodā

Siguldas novadā “Elektronikas šķiratlonā” sašķirotas 5,1 tonna nolietotās elektrotehnikas

04 • 06 • 2020
Noslēdzies Latvijas Zaļā punkta sadarbībā ar Siguldas pilsētas SIA “JUMIS”, SIA “Eco Baltia vide” un veikaliem “top!” rīkotās kampaņas “Elektronikas šķiratlons” pirmais posms.

“JUMIS” piedāvājumi talkotājiem

08 • 05 • 2020
Jau 16.maijā visā Latvijā notiks Lielā Talka, kurā šogad valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ iedzīvotāji tiek aicināti piedalīties individuāli, sakopjot savus pagalmus un piemājas teritorijas. Rūpējoties par tīru un sakoptu vidi Siguldas novadā, “JUMIS” atgādina par dažādiem risinājumiem, lai talka būtu vēl produktīvāka, ērtāka un dabai draudzīgāka.
22.05.2020

Siguldas pilsētas SIA „JUMIS” aicina Siguldas novada iedzīvotājus šā gada 8.jūnijā no plkst. 14:00 līdz plkst. 18:00 piedalīties mājsaimniecībā uzkrāto lielgabarīta, zaļo un dārza atkritumu šķirošanas akcijā, kas, ievērojot valstī Covid-19 dēļ valstī noteiktās piesardzības prasības, notiks atkritumu šķirošanas laukumā „Zemdegas”, Siguldā. Akcijā var piedalīties ikviens interesents, uzrādot personīgo Siguldas novada ID karti vai izziņu par deklarēto dzīvesvietu.

Akcijas laikā iedzīvotāji šķirošanas laukumā varēs bez maksas nodot dažādas mēbeles, matračus, skapīšus, paklājus, bērnu ratiņus, gludināmos dēļus, datorkrēslus, izjauktas elektrotehnikas ierīces, nolietotu santehniku, metāllūžņus un citus lielgabarīta atkritumus, ko izmēru dēļ nevar ievietot sadzīves atkritumu konteinerā. Tāpat iedzīvotāji aicināti akcijā nodot pēc teritorijas uzkopšanas darbiem savāktos zaļos un dārza atkritumus – pērnās lapas un zāli, koku zarus, skaidas, šķeldas u.c. “JUMIS” atgādina, ka starp lielgabarīta atkritumiem netiek pieņemti tādi priekšmeti kā podi, vannas, izlietnes, duškabīnes, palodzes un citi līdzīgi izstrādājumi.

Lai nodrošinātu piesardzības pasākumu īstenošanu un varētu apkalpot visus apmeklētājus, akcijas dienā šķirošanas laukumā netiks pieņemti cita veida sašķirotie atkritumi. Tos iedzīvotāji var nodot atkritumu šķirošanas laukuma “Zemdegas” ierastajā darba laikā. Lai noskaidrotu, vai akcijas laikā nodošanai paredzētie atkritumu veidi atbilst akcijas nosacījumiem, “JUMIS” aicina iepriekš tos saskaņot, rakstot uz e-pastu info@jumis.lv, norādot arī aptuveno nododamo apjomu. Tiem iedzīvotājiem, kuriem nav iespējas šķirošanas punktā “Zemdegas” atkritumus nogādāt saviem spēkiem, tiek aicināti līdz 1.jūnijam  sazināties ar “JUMIS” un pieteikt maksas transporta pakalpojumu.

Ierodoties šķirošanas laukumā “Zemdegas”, apmeklētāji aicināti ievērot personiskās drošības prasības, kā arī ņemt vērā Covid-19 dēļ noteiktos piesardzības pasākumus. Atbilstoši Valsts vides dienesta sagatavotajām rekomendācijām, atkritumu šķirošanas laukumā vienlaikus ar laukuma uzraugu drīkst atrasties ne vairāk kā divas kopā ieradušās personas vai vairākas personas, kas dzīvo vienā mājsaimniecībā, ievērojot divu metru distanci starp jebkuru citu personu laukumā un ārpus tā. Atvestos atkritumus jānovieto tikai tam paredzētajās vietās, patstāvīgi uzņemoties atbildību arī par smagu priekšmetu drošu pārvietošanu. Šķirošanas laukumu nekādā gadījumā nedrīkst apmeklēt, ja novērotas jebkādas saslimšanas pazīmes, tostarp klepus, iesnas, kakla sāpes, paaugstināta temperatūra u.c., kā arī starp sašķirotajiem atkritumiem nedrīkst atrasties izlietotas salvetes, kabatslakatiņi, cimdi un sejas aizsargmaskas. Iedzīvotāji aicināti pēc šķirošanas laukuma apmeklējuma rūpīgi nomazgāt un nepieciešamības gadījumā arī nodezinficēt rokas.

Saistībā par nododamo atkritumu veidiem un citiem jautājumiem aicinām sazināties ar “JUMIS” klientu centru pa tel. 26112288 vai rakstot uz e-pastu info@jumis.lv.

 

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.