Siguldas novada iedzīvotāji aicināti piedalīties bioloģiski noārdāmo zaļo un dārza atkritumu nodošanas akcijā no 19.10.- 09.11.2020.

Leona Paegles daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji aicināti aktīvi izmantot atkritumu šķirošanas viedpunktu

21 • 10 • 2020
Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” aicina Leona Paegles ielas daudzdzīvokļu namu kvartāla iedzīvotājus sākt aktīvi izmantot izveidoto atkritumu šķirošanas viedpunktu, kas novietots Leona Paegles ielā 6B, blakus līdzšinējai atkritumu konteineru novietnei. Viedpunkts nodrošinās, ka katrs dzīvoklis saņems individuālu aprēķinu par atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem atbilstoši konkrētā dzīvokļa iemītnieku radītājam sadzīves un bioloģisko atkritumu apjomam. Tādējādi katra mājsaimniecība, samazinot un šķirojot tās radītos atkritumus, varēs arī samazināt un kontrolēt savas izmaksas.

L.Paegles ielas daudzdzīvokļu māju kvartāla iedzīvotāji aicināti klātienē testa režīmā iepazīties ar atkritumu šķirošanas viedpunktu

06 • 10 • 2020
Siguldā, L.Paegles ielā 6B, ir uzstādīts Baltijā pirmais atkritumu šķirošanas viedpunkts. Tajā iedzīvotāji varēs izmest sadzīves un bioloģiski noārdāmos atkritumus, veicot samaksu tikai par individuālo nodoto atkritumu apjomu .

Līdz 30.oktobrim pagarināta pieteikšanās nolietotās tehnikas bezmaksas izvešanai

06 • 10 • 2020
Ņemot vērā iedzīvotāju atsaucību, Siguldas un Mālpils novados līdz 30.oktobrim tiek pagarināta Latvijas Zaļā punkta kopā ar partneriem rīkotās kampaņas “Elektronikas šķiratlons” norise. Tās ietvaros iedzīvotāji aicināti pieteikties nolietotās un vairs nevajadzīgās elektrotehnikas bezmaksas izvešanai no mājsaimniecībām un uzņēmumiem. Piedaloties akcijā, ir iespēja laimēt noderīgas balvas – veikalu “top!” dāvanu kartes 20 un 30 eiro vērtībā.

Aizpildi JUMIS pakalpojuma novērtējuma aptauju un laimē dāvanu karti

05 • 10 • 2020
Lai vēl vairāk uzlabotu Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” sniegto pakalpojumu kvalitāti, aicinām aptaujas ietvaros izteikt viedokli un sniegt novērtējumu par līdzšinējo sadarbību.Ikviens respondents, kurš līdz šā gada 21.oktobrim plkst.23:59 aizpildīs anketu, piedalīsies izlozē ar iespēju laimēt RIMI dāvanu karti 30.00 EUR vērtībā.
29.09.2020

Ik gadu rudenī Siguldas novada iedzīvotāji ir aicināti sakopt savus īpašumus, tādējādi rūpējoties par tīru un sakoptu vidi visā novada teritorijā. Siguldas novada pašvaldība sadarbībā ar Siguldas pilsētas SIA "JUMIS"  no šā gada 19. oktobra līdz 9. novembrim rīko zaļo un dārza atkritumu nodošanas akciju, kurā novadnieki varēs bez maksas nodot pērnās lapas, dārza atkritumus un nelielus zarus (ar stumbra diametru līdz 7 centimetriem) atkritumu šķirošanas laukumā “Zemdegas”, patstāvīgi tos nogādājot un izberot.

Zaļos un dārza atkritumus šķirošanas laukumā “Zemdegas” varēs nodot tā darba laikā:

  • otrdienās no plkst. 12.00 līdz 17.00;
  • trešdienās no plkst. 15.00 līdz 19.00;
  • ceturtdienās no plkst. 10.00 līdz 17.00;
  • sestdienās no plkst. 10.00 līdz 14.00


Iedzīvotāji, kuriem nav iespēju pašiem nogādāt zaļos un dārza atkritumus šķirošanas laukumā, var izmantot Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” maksas transporta pakalpojumu bioloģiski noārdāmo atkritumu izvešanai. Lai pieteiktu transporta pakalpojumu, aicinām rakstīt uz e-pastu info@jumis.lv, norādot maisu skaitu un tilpumu.

Tāpat ir iespēja izvēlēties kādu no Siguldas pilsētas SIA "JUMIS" piedāvātajiem īstermiņa pakalpojumiem zaļo atkritumu savākšanai:

  • Zaļo dārza atkritumu izvešana ar maisu – marķēti 120l maisi, cena 2.00 Eur/gab.
  • Zaļo dārza atkritumu izvešana ar maisu lielākam apjomam – marķēti 1m3 maisi, cena 25.00 Eur/gab.
  • Zaļo dārza un parka atkritumu izvešana ar liela izmēra atkritumu konteineru. (Konteinerā nedrīkst ievietot celmus, koku stumbrus un zarus virs 7cm)

Marķētos maisus iespējams iegādāties un konteinerus pieteikt klientu apkalpošanas centrā R.Blaumaņa ielā 10, Siguldā, iepriekš vienojoties ar klientu apkalpošanas speciālistu, zvanot pa tel. 26112288 vai rakstot uz e-pastu info@jumis.lv. 120l maisus var iegādāties arī atkritumu šķirošanas laukumā "Zemdegas".

Konteineru tilpumi un cenas: 

Konteinera tilpums (m3)

Cena par 1m

Cena par konteineru (Eur ar PVN)

5

15

75.00

8

15

120.00

10

15

150.00

16

15

240.00

 
 

Atgādinām, ka, rūpējoties par darbinieku, klientu un visas sabiedrības veselību, atkritumu šķirošanas laukumā vēl arvien Covid-19 dēļ tiek noteiktas piesardzības prasības. Ierodoties laukumā aicinām pēc iespējas ievērot divu metru distanci no citiem apmeklētājiem, kā arī atvestos atkritumus novietot tikai tam paredzētajās vietās. Aicinām neapmeklēt šķirošanas laukumu gadījumā, ja novērotas jebkādas saslimšanas pazīmes, tostarp klepus, iesnas, kakla sāpes, paaugstināta temperatūra u.c., kā arī starp sašķirotajiem atkritumiem lūdzam neizmest izlietotas salvetes, kabatslakatiņus, cimdus un sejas aizsargmaskas. Tāpat aicinām pēc šķirošanas laukuma apmeklējuma rūpīgi nomazgāt un nepieciešamības gadījumā arī nodezinficēt rokas.

 

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.