Siguldas novadā “Elektronikas šķiratlonā” sašķirotas 5,1 tonna nolietotās elektrotehnikas

27.jūlijā notiks lielgabarīta, zaļo un dārza atkritumu nodošanas akcija šķirošanas laukumā “Zemdegas”

02 • 07 • 2020
Siguldas pilsētas SIA „JUMIS” aicina Siguldas novada iedzīvotājus piedalīties mājsaimniecībā uzkrāto lielgabarīta atkritumu nodošanas akcijā, kas notiks šā gada 27.jūlijā no plkst. 14:00 līdz 18:00 šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā „Zemdegas”, Siguldā. Akcijas ietvaros laukumā varēs vest un nodot tikai lielgabarīta un zaļo atkritumu veidus.

Klientu zvanu centra darba laika izmaiņas Līgo svētku laikā

11 • 06 • 2020
izmaiņas Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” zvanu centra un atkritumu šķirošanas laukuma “Zemdegas” darba laikos Līgo svētku periodā

Siguldas novadā notiks lielgabarīta, zaļo un dārza atkritumu šķirošanas akcija

22 • 05 • 2020
Siguldas pilsētas SIA „JUMIS” aicina Siguldas novada iedzīvotājus šā gada 8.jūnijā no plkst. 14:00 līdz plkst. 18:00 piedalīties mājsaimniecībā uzkrāto lielgabarīta, zaļo un dārza atkritumu šķirošanas akcijā, kas, ievērojot valstī Covid-19 dēļ valstī noteiktās piesardzības prasības, notiks atkritumu šķirošanas laukumā „Zemdegas”, Siguldā.

“JUMIS” piedāvājumi talkotājiem

08 • 05 • 2020
Jau 16.maijā visā Latvijā notiks Lielā Talka, kurā šogad valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ iedzīvotāji tiek aicināti piedalīties individuāli, sakopjot savus pagalmus un piemājas teritorijas. Rūpējoties par tīru un sakoptu vidi Siguldas novadā, “JUMIS” atgādina par dažādiem risinājumiem, lai talka būtu vēl produktīvāka, ērtāka un dabai draudzīgāka.
04.06.2020

Noslēdzies Latvijas Zaļā punkta sadarbībā ar Siguldas pilsētas SIA “JUMIS”, SIA “Eco Baltia vide” un veikaliem “top!” rīkotās kampaņas Vislatvijas “Elektronikas šķiratlons” pirmais posms. Tā laikā Siguldas un Mālpils novadu iedzīvotāji tika aicināti atkritumu šķirošanas laukumā “Zemdegas”, Siguldas novadā, nodot uzkrātās un vairs nevajadzīgās elektroiekārtas. Akcijā piedalījās 237 dalībnieki, kuri kopā šķirošanas laukumā otrreizējai pārstrādei nodeva 5140 kg dažāda veida tehnikas.

Katrs kampaņas dalībnieks elektronikas nodošanas brīdī automātiski tika reģistrēts izlozei par “Elektronikas šķiratlona” galveno balvu – jaunu televizoru, veikalu tīkla “top!” dāvanu kartēm 20 eiro vērtībā un 20 pārsteiguma balvām no Latvijas Zaļā punkta.

Izloze starp visiem kampaņas dalībniekiem notika 1.jūnijā. Tās rezultātā lielo balvu, televizoru, saņēma Kaspars, kurš elektroiekārtas nodeva šķirošanas laukumā Rūjienā, savukārt “top!” dāvanu kartes – Anastasija un Anita no Saulkrastiem. Tāpat tika izlozēti 20 Latvijas Zaļā punkta sarūpēto pārsteiguma balvu ieguvēji. Ar laimētājiem sazināsimies individuāli.

“Elektronikas šķiratlona” otrais posms, kas no jūnija līdz septembrim notiks vairāk nekā 20 novados Latvijā, Siguldas un Mālpils novadā gaidāms jau vasaras beigās. Plašāka informācija par kampaņas norisi būs pieejama "JUMIS" mājas lapā www.jumis.lv, kā arī Latvijas Zaļā punkta mājas lapā www.zalais.lv.

Siguldas novada iedzīvotāji nolietoto tehniku un citus sašķirotos priekšmetus, uzrādot siguldieša ID karti, arī turpmāk var bez maksas nodot atkritumu šķirošanas laukumā “Zemdegas” tā darba laika ietvaros, par ko plašāka informācija pieejama šeit: http://www.jumis.lv/lv/pakalpojumi/atkritumu-skirosana-1/atkritumu-skirosanas-laukums-sigulda/.

 “JUMIS” pateicas Siguldas un Mālpils novada iedzīvotājiem par dalību projektā un aicina ikvienu turpināt šķirot mājsaimniecībā uzkrātos atkritumus, tādējādi rūpējoties par tīru vidi novadā un zaļu Latviju kopumā.

 

Vislatvijas “Elektronikas šķiratlonu” no šā gada aprīļa rīko Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar Siguldas pilsētas SIA “JUMIS”, SIA “Eco Baltia vide” un veikaliem “top!”. 20.maijā jau noslēdzies kampaņas pirmais posms, kurā iedzīvotāji nolietoto elektroniku varēja nodot vairāk nekā 40 atkritumu šķirošanas laukumos visā Latvijā. Kampaņas otrais posms, kā ietvaros elektronika tiks savākta no mājsaimniecībām un uzņēmumiem, notiks vairāk nekā 20 novados, tostarp Saldus, Brocēnu, Salaspils, Vecumnieku, Auces, Olaines, Siguldas, Mālpils un cituviet.

 

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.