Siguldas novadā “Elektronikas šķiratlonā” sašķirotas 5,1 tonna nolietotās elektrotehnikas

Izmaiņas Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” rekvizītos

23 • 07 • 2020
Saistībā ar Luminor Bank AS datu pārcelšanu uz vienotu sistēmu, kas notika laikā no 21.jūlija plkst.19:00 līdz 22.jūlija 9:00, tiek paredzētas izmaiņas uzņēmuma Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” līdzšinējos rekvizītos – turpmākiem norēķiniem mainīts bankas konta numurs un SWIFT kods.

“JUMIS” aicina pieteikt nolietotās elektrotehnikas bezmaksas savākšanu

17 • 07 • 2020
Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” no šā gada jūlija Siguldas un Mālpils novadu iedzīvotājiem piedāvā jaunu bezmaksas pakalpojumu – nolietotās elektrotehnikas savākšanu no mājsaimniecībām un uzņēmumiem.

Siguldas pilsētas SIA “Jumis” aicina iedzīvotājus šķirot bio atkritumus

08 • 07 • 2020
Iestājoties vasarai, arvien vairāk iedzīvotāju ir ķērušies pie dārzu sakopšanas un labiekārtošanas darbiem. Vides apsaimniekošanas uzņēmums Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” aicina iedzīvotājus zaļos un dārza atkritumus šķirot atsevišķi no pārējiem atkritumiem, tādējādi parūpējoties par to, lai mazāks atkritumu apjoms nonāk apglabāšanai poligonā.

27.jūlijā notiks lielgabarīta, zaļo un dārza atkritumu nodošanas akcija šķirošanas laukumā “Zemdegas”

02 • 07 • 2020
Siguldas pilsētas SIA „JUMIS” aicina Siguldas novada iedzīvotājus piedalīties mājsaimniecībā uzkrāto lielgabarīta atkritumu nodošanas akcijā, kas notiks šā gada 27.jūlijā no plkst. 14:00 līdz 18:00 šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā „Zemdegas”, Siguldā. Akcijas ietvaros laukumā varēs vest un nodot tikai lielgabarīta un zaļo atkritumu veidus.
04.06.2020

Noslēdzies Latvijas Zaļā punkta sadarbībā ar Siguldas pilsētas SIA “JUMIS”, SIA “Eco Baltia vide” un veikaliem “top!” rīkotās kampaņas Vislatvijas “Elektronikas šķiratlons” pirmais posms. Tā laikā Siguldas un Mālpils novadu iedzīvotāji tika aicināti atkritumu šķirošanas laukumā “Zemdegas”, Siguldas novadā, nodot uzkrātās un vairs nevajadzīgās elektroiekārtas. Akcijā piedalījās 237 dalībnieki, kuri kopā šķirošanas laukumā otrreizējai pārstrādei nodeva 5140 kg dažāda veida tehnikas.

Katrs kampaņas dalībnieks elektronikas nodošanas brīdī automātiski tika reģistrēts izlozei par “Elektronikas šķiratlona” galveno balvu – jaunu televizoru, veikalu tīkla “top!” dāvanu kartēm 20 eiro vērtībā un 20 pārsteiguma balvām no Latvijas Zaļā punkta.

Izloze starp visiem kampaņas dalībniekiem notika 1.jūnijā. Tās rezultātā lielo balvu, televizoru, saņēma Kaspars, kurš elektroiekārtas nodeva šķirošanas laukumā Rūjienā, savukārt “top!” dāvanu kartes – Anastasija un Anita no Saulkrastiem. Tāpat tika izlozēti 20 Latvijas Zaļā punkta sarūpēto pārsteiguma balvu ieguvēji. Ar laimētājiem sazināsimies individuāli.

“Elektronikas šķiratlona” otrais posms, kas no jūnija līdz septembrim notiks vairāk nekā 20 novados Latvijā, Siguldas un Mālpils novadā gaidāms jau vasaras beigās. Plašāka informācija par kampaņas norisi būs pieejama "JUMIS" mājas lapā www.jumis.lv, kā arī Latvijas Zaļā punkta mājas lapā www.zalais.lv.

Siguldas novada iedzīvotāji nolietoto tehniku un citus sašķirotos priekšmetus, uzrādot siguldieša ID karti, arī turpmāk var bez maksas nodot atkritumu šķirošanas laukumā “Zemdegas” tā darba laika ietvaros, par ko plašāka informācija pieejama šeit: http://www.jumis.lv/lv/pakalpojumi/atkritumu-skirosana-1/atkritumu-skirosanas-laukums-sigulda/.

 “JUMIS” pateicas Siguldas un Mālpils novada iedzīvotājiem par dalību projektā un aicina ikvienu turpināt šķirot mājsaimniecībā uzkrātos atkritumus, tādējādi rūpējoties par tīru vidi novadā un zaļu Latviju kopumā.

 

Vislatvijas “Elektronikas šķiratlonu” no šā gada aprīļa rīko Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar Siguldas pilsētas SIA “JUMIS”, SIA “Eco Baltia vide” un veikaliem “top!”. 20.maijā jau noslēdzies kampaņas pirmais posms, kurā iedzīvotāji nolietoto elektroniku varēja nodot vairāk nekā 40 atkritumu šķirošanas laukumos visā Latvijā. Kampaņas otrais posms, kā ietvaros elektronika tiks savākta no mājsaimniecībām un uzņēmumiem, notiks vairāk nekā 20 novados, tostarp Saldus, Brocēnu, Salaspils, Vecumnieku, Auces, Olaines, Siguldas, Mālpils un cituviet.

 

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.