Siguldā atklās "Jumis" atkritumu šķirošanas laukumu

27.jūlijā notiks lielgabarīta, zaļo un dārza atkritumu nodošanas akcija šķirošanas laukumā “Zemdegas”

02 • 07 • 2020
Siguldas pilsētas SIA „JUMIS” aicina Siguldas novada iedzīvotājus piedalīties mājsaimniecībā uzkrāto lielgabarīta atkritumu nodošanas akcijā, kas notiks šā gada 27.jūlijā no plkst. 14:00 līdz 18:00 šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā „Zemdegas”, Siguldā. Akcijas ietvaros laukumā varēs vest un nodot tikai lielgabarīta un zaļo atkritumu veidus.

Klientu zvanu centra darba laika izmaiņas Līgo svētku laikā

11 • 06 • 2020
izmaiņas Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” zvanu centra un atkritumu šķirošanas laukuma “Zemdegas” darba laikos Līgo svētku periodā

Siguldas novadā “Elektronikas šķiratlonā” sašķirotas 5,1 tonna nolietotās elektrotehnikas

04 • 06 • 2020
Noslēdzies Latvijas Zaļā punkta sadarbībā ar Siguldas pilsētas SIA “JUMIS”, SIA “Eco Baltia vide” un veikaliem “top!” rīkotās kampaņas “Elektronikas šķiratlons” pirmais posms.

Siguldas novadā notiks lielgabarīta, zaļo un dārza atkritumu šķirošanas akcija

22 • 05 • 2020
Siguldas pilsētas SIA „JUMIS” aicina Siguldas novada iedzīvotājus šā gada 8.jūnijā no plkst. 14:00 līdz plkst. 18:00 piedalīties mājsaimniecībā uzkrāto lielgabarīta, zaļo un dārza atkritumu šķirošanas akcijā, kas, ievērojot valstī Covid-19 dēļ valstī noteiktās piesardzības prasības, notiks atkritumu šķirošanas laukumā „Zemdegas”, Siguldā.
14.01.2014

Šī gada 21.janvārī PSIA „Jumis” atklās Siguldā atkritumu šķirošanas laukumu. Tā mērķis ir veicināt un motivēt iedzīvotājus šķirot otrreiz pārstrādājamus atkritumus, samazinot poligonā deponēto atkritumu daudzumu, kas negatīvi ietekmē gan vidi, gan cilvēku veselību. Laukums izvietots iedzīvotājiem ērtā un pieejamā vietā Siguldas pagasta „Zemdegās”, un divas reizes nedēļā tajā būs iespējams bez maksas nodot kartonu, papīru, PET pudeles, polietilēnu, pudeļu stiklu, logu stiklu, metālu, baterijas, akumulatorus, luminiscētās spuldzes un nolietotās elektropreces. 

„ Atkritumu šķirošanai ir ļoti svarīga nozīme, tā palīdz taupīt dabas resursus un saudzēt vidi. Cilvēkiem jāsaprot, ka atkritumi, kuri nonākuši šķirošanas laukumā, kļūst par izejmateriālu un piedzīvo otrreizējo dzīvi, tāpēc ir ļoti vērtīgi,” skaidro PSIA „Jumis” direktore Karīna Makare, ”no šķirošanas laukuma tālāk atkritumi tiks nogādāti Eco Baltia grupas uzņēmumā „Eko Reverss”, kur tos pāršķiros vēlreiz un jau, kā tīru un kvalitatīvu materiālu, nogādās uz pārstrādes rūpnīcām.” 

Laukums būs atvērts otrdienās no pulksten 14.00 līdz 16.00 un sestdienās no 10.00 līdz 14.00. Šķirošanas laukuma vietas izvēle balstīta uz Siguldas novada teritoriālo plānojumu.

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.