Siguldā atklās "Jumis" atkritumu šķirošanas laukumu

Aicinām iedzīvotājus atbrīvoties no atkritumiem ar īpašu atbildību

20 • 03 • 2020
Ņemot vērā, ka atkritumu apsaimniekošanas sistēmas efektīva un nepārtraukta darbībai ir svarīgs aspekts arī no sabiedrības kopējā veselības viedokļa, ar īpašu piesardzību un atbildību turpinām darbu arī šajos saspringtajos apstākļos, nodrošinot pakalpojumu nepārtrauktību saviem klientiem.

Drošības nolūkos Siguldā atcelta elektronikas šķirošanas akcija un slēgts šķirošanas laukums “Zemdegas”

16 • 03 • 2020
Līdz brīdim, kamēr valstī stabilizēsies situācija saistībā ar COVID-19 izplatības riskiem, atcelta Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” rīkotā elektronikas nodošanas akcija 21.martā. Tāpat pagaidām apmeklētājiem tiek slēgts atkritumu šķirošanas laukums “Zemdegas”. Tā darbība tiks atsākta pēc valstī noteiktās ārkārtējas situācijas beigām, vai brīdī, kad situācija valstī tiks novērtēta kā droša un tiks atceltas rekomendācijas, kas attiecas uz cilvēku sociālo distancēšanos.

Aicinām izmantot mūsu elektroniskos pakalpojumus

13 • 03 • 2020
Ņemot vērā izsludināto ārkārtējo situāciju valstī, kā arī rūpējoties par mūsu darbinieku un klientu veselību, aicinām visus mūsu esošos un topošos klientus izmantot mūsu piedāvātos elektroniskos pakalpojumus, jo klientu centrs uz pagaidām nenoteiktu periodu būs slēgts

Īslaicīgi traucējumi telefonsakaros

06 • 03 • 2020
Saziņas telefonam 67 972 286 ir tehniskas problēmas, kuras pašlaik tiek risinātas, tādēļ saziņai, lūdzu, izmantojiet mobilo telefonu 26 11 22 88 vai e-pastu info@jumis.lv.
14.01.2014

Šī gada 21.janvārī PSIA „Jumis” atklās Siguldā atkritumu šķirošanas laukumu. Tā mērķis ir veicināt un motivēt iedzīvotājus šķirot otrreiz pārstrādājamus atkritumus, samazinot poligonā deponēto atkritumu daudzumu, kas negatīvi ietekmē gan vidi, gan cilvēku veselību. Laukums izvietots iedzīvotājiem ērtā un pieejamā vietā Siguldas pagasta „Zemdegās”, un divas reizes nedēļā tajā būs iespējams bez maksas nodot kartonu, papīru, PET pudeles, polietilēnu, pudeļu stiklu, logu stiklu, metālu, baterijas, akumulatorus, luminiscētās spuldzes un nolietotās elektropreces. 

„ Atkritumu šķirošanai ir ļoti svarīga nozīme, tā palīdz taupīt dabas resursus un saudzēt vidi. Cilvēkiem jāsaprot, ka atkritumi, kuri nonākuši šķirošanas laukumā, kļūst par izejmateriālu un piedzīvo otrreizējo dzīvi, tāpēc ir ļoti vērtīgi,” skaidro PSIA „Jumis” direktore Karīna Makare, ”no šķirošanas laukuma tālāk atkritumi tiks nogādāti Eco Baltia grupas uzņēmumā „Eko Reverss”, kur tos pāršķiros vēlreiz un jau, kā tīru un kvalitatīvu materiālu, nogādās uz pārstrādes rūpnīcām.” 

Laukums būs atvērts otrdienās no pulksten 14.00 līdz 16.00 un sestdienās no 10.00 līdz 14.00. Šķirošanas laukuma vietas izvēle balstīta uz Siguldas novada teritoriālo plānojumu.

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.