Sadzīves lielgabarīta un zaļo atkritumu savākšanas akcija

Noskaidroti konkursa “MAKULATŪRA FUTURA” uzvarētāji

23 • 05 • 2018
Noslēgusies Siguldas pilsētas SIA “JUMIS”, AS „Latvijas Zaļais punkts”, SIA “Tarzāns” un Siguldas novada pašvaldības kopīgi rīkotā makulatūras vākšanas akcija Siguldas novada izglītības iestāžu bērniem un skolēniem “MAKULATŪRA FUTURA”. Akcijas laikā dalībnieki savāca 25412,50 kg makulatūras.

Pagarināta pieteikšanās radošo darbu konkursam ESI RADOŠS UN DZĪVE ZAĻOS

15 • 05 • 2018
Lai nodrošinātu iespēju visiem interesentiem iesūtīt savas radošās idejas šķirošanas konteineru (zvanu) izdaiļošanā, konkursa termiņš tiek pagarināts līdz 3. jūnijam.

ESI RADOŠS UN DZĪVE ZAĻOS

21 • 04 • 2018
Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” un Latvijas Zaļais punkts aicina Siguldas novada iedzīvotājus piedalīties radošo darbu konkursā
11.05.2018

2018. gada 29. maijā no plkst. 14:00 līdz 18:00
šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā Siguldā, „Zemdegās” notiks sadzīves lielgabarīta, zaļo un dārza atkritumu savākšana bez maksas.

 Siguldas pilsētas SIA „JUMIS” aicina Siguldas novada iedzīvotājus izmantot šo iespēju, jo akcijas laikā bezmaksas varēs nodot sadzīves lielgabarīta atkritumus – dīvānus, skapjus, krēslus, galdus, paklājus u.c. sadzīves priekšmetus. Bezmaksas tiks pieņemtas jebkāda veida nolietotās un nederīgās elektriskās un elektroniskās iekārtas ar visām komponentēm, kā piemēram – veļas mašīnas, televizori, ledusskapji, plītis, datori. Elektroiekārtas drīkst nodot neizjauktā veidā. Tiks pieņemtas arī vieglo automašīnu riepas. Ja rodas neskaidrības par nododamo atkritumu veidu, aicinām pirms došanās uz laukumu sazināties ar Siguldas pilsētas  SIA “JUMIS” klientu apkalpošanas speciālisti pa tālruni +371 26112288. Akcijas ietvaros varēs nodot arī zaļos un dārza atkritumus – augļus, dārzeņus, jauktos dārza atkritumus, lapas, zāli un zarus.

 Pa maksu šķirošanas laukumā tiks pieņemti jaukta tipa celtniecības atkritumi (20.00 EUR/m3) .

 Atgādinām, ka lielgabarīta atkritumus bezmaksas var nodot tikai Siguldas novada iedzīvotāji, uzrādot attiecīgus dokumentus - Siguldas novada ID karti vai izziņu par deklarēto dzīvesvietu.

 Aicinām iedzīvotājus laicīgi pieteikt transporta pakalpojumus lielgabarīta savākšanai akcijas dienā, ja pašiem nav savs transports ar ko nogādāt uz šķirošanas laukumu “Zemdegas”. Šis ir maksas pakalpojums.

 Šķirošanas laukums “Zemdegas”

 Joprojām divas reizes nedēļā, otrdienās un sestdienās, šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā “Zemdegas” bez maksas var nodot papīru, kartonu, tetrapakas, PET pudeles, polietilēnu, pudeļu stiklu, logu stiklu, metālu, baterijas, akumulatorus, luminiscētās spuldzes un nolietotās elektropreces (neizjauktā veidā ar visām komponentēm).

 Bio MAISI

 Iedzīvotājiem, kuriem nav iespēju kompostēt savā īpašumā, ir iespēja atbrīvoties no zaļajiem atkritumiem – zāles, lapām, augļiem un dārzeņiem, ievietojot tos īpaši marķētos 120 litru maisos. Maisus iespējams iegādāties uzņēmuma klientu apkalpošanas centrā Siguldā, R. Blaumaņa ielā 1,0 un atkritumu šķirošanas laukumā “Zemdegas”. Maisa cena – 2.00 EUR/ gab. Šķirošanas laukums ir atvērts otrdienās plkst. 14.00 – 16.00 un sestdienās plkst. 10.00 – 14.00.

  Iespēja kļūt par videi draudzīgu mājsaimniecību

 Siguldas pilsētas SIA „JUMIS” iedzīvotājiem piedāvā iespēju kļūt par videi draudzīgu mājsaimniecību un šķirot atkritumus īpašos maisos:  dzeltenos -  plastmasas, papīra un metāla iepakojumu, savukārt zaļos maisos – stikla pudeles un burkas. Maisus iespējams saņemt Siguldas pilsētas SIA „JUMIS” klientu apkalpošanas centrā Rūdolfa Blaumaņa ielā 10. Kad maisi ir pilni, to bezmaksas izvešanu iespējams pieteikt, zvanot uz tālruņa numuru 26112288 vai rakstot uz e-pasta adresi info@jumis.lv, ar uzņēmuma pārstāvi vienojoties par datumu, kad maisi tiks paņemti un to vietā atstāti tukši bezmaksas maisi turpmākajai šķirošanai.

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 67972286