Rudens šķirošanas akcija! Īpašas cenas kritušo rudens lapu izvešanai!

Aicinām iedzīvotājus atbrīvoties no atkritumiem ar īpašu atbildību

20 • 03 • 2020
Ņemot vērā, ka atkritumu apsaimniekošanas sistēmas efektīva un nepārtraukta darbībai ir svarīgs aspekts arī no sabiedrības kopējā veselības viedokļa, ar īpašu piesardzību un atbildību turpinām darbu arī šajos saspringtajos apstākļos, nodrošinot pakalpojumu nepārtrauktību saviem klientiem.

Drošības nolūkos Siguldā atcelta elektronikas šķirošanas akcija un slēgts šķirošanas laukums “Zemdegas”

16 • 03 • 2020
Līdz brīdim, kamēr valstī stabilizēsies situācija saistībā ar COVID-19 izplatības riskiem, atcelta Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” rīkotā elektronikas nodošanas akcija 21.martā. Tāpat pagaidām apmeklētājiem tiek slēgts atkritumu šķirošanas laukums “Zemdegas”. Tā darbība tiks atsākta pēc valstī noteiktās ārkārtējas situācijas beigām, vai brīdī, kad situācija valstī tiks novērtēta kā droša un tiks atceltas rekomendācijas, kas attiecas uz cilvēku sociālo distancēšanos.

Aicinām izmantot mūsu elektroniskos pakalpojumus

13 • 03 • 2020
Ņemot vērā izsludināto ārkārtējo situāciju valstī, kā arī rūpējoties par mūsu darbinieku un klientu veselību, aicinām visus mūsu esošos un topošos klientus izmantot mūsu piedāvātos elektroniskos pakalpojumus, jo klientu centrs uz pagaidām nenoteiktu periodu būs slēgts

Īslaicīgi traucējumi telefonsakaros

06 • 03 • 2020
Saziņas telefonam 67 972 286 ir tehniskas problēmas, kuras pašlaik tiek risinātas, tādēļ saziņai, lūdzu, izmantojiet mobilo telefonu 26 11 22 88 vai e-pastu info@jumis.lv.
14.10.2013

Siguldas pilsētas atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums „JUMIS” sadarbībā ar Siguldas novada domi aicina visus pilsētas iedzīvotājus šķirot atkritumus un sakopt apkārtējo vidi, piedaloties dalīto atkritumu savākšanā, kas norisināsies š.g. 25., 26. un 27.oktobrī. Iedzīvotāju ērtībai „JUMIS” ierīkojis atkritumu savākšanas punktu Siguldā, Augļu ielā 8, kas šīs trīs dienas darbosies no plkst. 10.00 – 16.00.

Aicinām iedzīvotājus piedalīties un rūpēties par savas teritorijas labiekārtošanu un pilsētas vides sakoptību novadā. Siguldā, Augļu ielā 8 varēs nodot papīru (makulatūru), kartonu, pet pudeles, plēvi, stikla taru, logu stiklu, sadzīves elektroniku (neizjauktā veidā ar visām komponentēm), dienas gaismas spuldzes, baterijas, zaļos atkritumus – ābolus, lapas, zarus, zāli.
Par maksu būs iespējams nodot liela izmēra atkritumus – dīvāni, skapji u.c un būvgružus (12,10Ls (€ 17.22) /m3).

Zaļajā sezonā atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums „Jumis” sadarbībā ar „Eco Baltia vide”  Siguldas privātmāju iedzīvotājiem piedāvā ērtu un izdevīgu veidu, kā atbrīvoties no zaļajiem atkritumiem, ievietojot tos īpaši marķētos „Eco Baltia vide” 120l maisos.

Maisus zaļajiem atkritumiem siguldieši ir aicināti iegādāties „Jumis” klientu apkalpošanas centrā Siguldā, R.Blaumaņa ielā 10. Maisa cena – 0.66 Ls (€ 0.94) / gab., iegādājoties uzreiz 10 maisus, cena - 0.50Ls (€ 0.78) /gab.

Zaļajiem atkritumiem paredzētajos maisos drīkst ievietot zāli, nezāles, lapas, kā arī augļus, dārzeņus un to mizas. Šajos maisos nedrīkst likt citus virtuves atkritumus, kā arī koku zarus. Maisu izvešana Siguldā tiks nodrošināta 25.oktobrī. Zaļo atkritumu izvešana iepriekš jāpiesaka pa tālr. 67972286, 26112288 vai rakstot uz info@jumis.lv. Attiecīgajā dienā pilno maisu lūdzam novietot pie vārtiņiem ārpus žoga.

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.