Riepu sezonas maiņa

6.aprīlī notiks Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” nolietotās sadzīves tehnikas savākšanas akcija

19 • 03 • 2019
Sestdien, 6. aprīlī, specializētajā Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” busiņā siguldiešiem būs iespēja bezmaksas nodot jebkāda veida nolietotās un nederīgās elektriskās un elektroniskās iekārtas (veļasmašīnas, televizorus, ledusskapjus, plītis, datorus u.c.).

Informējam par biroja darba laiku 8. martā

07 • 03 • 2019
Tehnisku iemeslu dēļ, rītdien, 08.03.2019. Siguldas pilsētas SIA "JUMIS" birojs R. Blaumaņa ielā 10 būs slēgts no plkst. 08.30 līdz 10.00.

Sadzīves atkritumu maisi

04 • 01 • 2019
Uzņēmums papildus sadzīves atkritumu apjomam piedāvā iegādāties sadzīves atkritumu maisus.

“Eco Baltia grupas” vides apsaimniekošanas uzņēmumi nodrošinās vairākas iespējas eglīšu izvešanai

27 • 12 • 2018
“Eco Baltia grupas” vides apsaimniekošanas uzņēmumi – SIA “Eco Baltia vide”, SIA “Eko Kurzeme” un Siguldas pilsētas SIA “Jumis” - aicina sniegt otru iespēju Ziemassvētku eglītēm un pēc svētkiem neizmest tās sadzīves atkritumos. Uzņēmumi saviem klientiem piedāvās vairākas iespējas, kā ērti un videi draudzīgākā veidā atbrīvoties no Ziemassvētku eglītēm, neizmetot tās sadzīves atkritumos.
01.03.2019

No 1.marta ceļu satiksmē var piedalīties arī auto, kas aprīkoti ar vasaras riepām. Taču Siguldas pilsētas SIA “JUMIS”  aicina automašīnu vadītājus un īpašniekus nesteigties ar ziemas riepu nomaiņu un sekot līdzi laikapstākļiem, lai droši varētu piedalīties ceļu satiksmē, neapdraudot sevi un citus satiksmes dalībniekus.

Vienlaikus atgādinām, ka mūsu šķirošanas laukumā Siguldas pagasta “Zemdegās” reizi gadā četras nolietotās riepas privātpersonas var nodot bez maksas.

Atkritumu savākšanas laukumā Siguldas pagastā “Zemdegas” pieņem nolietotās vieglo un smago automašīnu riepas gan no privātpersonām, gan no juridiskajām personām. Privātpersonas ar Siguldieša ID karti vai izziņu par deklarēto dzīvesvietu bez maksas var nodot četras vieglo automašīnu riepas gada periodā. Katra nākošā riepa tiek pieņemta par papildus samaksu. Juridiskās personas (uzņēmumi, autoservisi)  ir aicinātas sazināties ar "JUMIS" pārstāvi par nolietoto autoriepu nodošanu, lai vienotos par riepu savākšanu un transportēšanu, kas ir maksas pakalpojums.

Šķirošanas laukuma "Zemdegas" darba laiki:

  • Otrdienās no plkst. 12.00 līdz 17.00
  • Trešdienās no plkst. 15.00 līdz 19.00
  • Ceturtdienās no plkst. 10.00 līdz 17.00
  • Sestdienās no plkst. 10.00 līdz 14.00

Tāpat aicinām jaunu riepu iegādi vai to nomaiņu veikt pie atbildīgiem nozares pārstāvjiem, kas nodrošina arī veco riepu atpakaļ pieņemšanu. Latvijas Riepu apsaimniekošanas asociācijas iniciatīvā “Riepa ar rītdienu” iesaistījušies jau vairāk nekā 110 servisi un riepu tirdzniecības vietas visā Latvijā. Zīme “Riepa ar rītdienu!’ kalpo arī kā apliecinājums, ka, iegādājoties jaunas riepas ar šo marķējumu, nolietotās riepas konkrētajā tirdzniecības vietā cilvēks proporcijā 1:1 varēs atstāt bez maksas. Tā ir garantija, ka vecās riepas nemētāsies grāvmalās vai mežā, bet kļūs par jaunu gumijas paklāju, futbola laukuma segumu vai lietu. Plašāk par iniciatīvu un tirdzniecības vietām, kas tajā iesaistījušās, var uzzināt šeit: http://lraa.lv/par-lraa-atpazistamibas-zimi-riepa-ar-ritdienu/ .

 PAPILDUS SEZONĀLI PAKALPOJUMI

Zaļos atkritumus (nopļauta zāle, dārzeņi, augļi, sasmalcināti zari) - Siguldas pilsētas SIA "JUMIS" piedāvā privātmāju iedzīvotājiem atbrīvoties no zaļajiem dārza atkritumiem, ievietojot tos īpaši marķētos 120 litru maisos, kurus iespējams iegādāties klientu apkalpošanas centrā Siguldā, R. Blaumaņa ielā 10. Maisa cena – 2.00 EUR/ gab. Lielākam apjomam piedāvājam 1m3 maisus, maisa cena 25 EUR/gab.

Lauksaimniecības iepakojuma nodošana - aicinām zemnieku saimniecības pieteikties lauksaimniecībā izmantoto skābbarības ruļļu plēvju un plastmasas kanniņu bezmaksas savākšanai. Pieteikt bezmaksas materiālu savākšanu, kā arī iegūt sīkāku informāciju varat zvanot uz biroju pa tālruni 26112288 vai rakstot e-pastu uz info@jumis.lv.

Aicinām sekot jaunākajai informācijai atkritumu apsaimniekošanas jomā un mūsu organizētajām akcijām, apmeklējot Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” mājaslapu: www.jumis.lv, rakstot e-pastā: info@jumis.lv, zvanot pa tālr. 26112288.

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.