PSIA „Jumis” aicina uz publisko apspriešanu par šķirošanas centra izbūvi Siguldas novadā

Aicinām iedzīvotājus atbrīvoties no atkritumiem ar īpašu atbildību

20 • 03 • 2020
Ņemot vērā, ka atkritumu apsaimniekošanas sistēmas efektīva un nepārtraukta darbībai ir svarīgs aspekts arī no sabiedrības kopējā veselības viedokļa, ar īpašu piesardzību un atbildību turpinām darbu arī šajos saspringtajos apstākļos, nodrošinot pakalpojumu nepārtrauktību saviem klientiem.

Drošības nolūkos Siguldā atcelta elektronikas šķirošanas akcija un slēgts šķirošanas laukums “Zemdegas”

16 • 03 • 2020
Līdz brīdim, kamēr valstī stabilizēsies situācija saistībā ar COVID-19 izplatības riskiem, atcelta Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” rīkotā elektronikas nodošanas akcija 21.martā. Tāpat pagaidām apmeklētājiem tiek slēgts atkritumu šķirošanas laukums “Zemdegas”. Tā darbība tiks atsākta pēc valstī noteiktās ārkārtējas situācijas beigām, vai brīdī, kad situācija valstī tiks novērtēta kā droša un tiks atceltas rekomendācijas, kas attiecas uz cilvēku sociālo distancēšanos.

Aicinām izmantot mūsu elektroniskos pakalpojumus

13 • 03 • 2020
Ņemot vērā izsludināto ārkārtējo situāciju valstī, kā arī rūpējoties par mūsu darbinieku un klientu veselību, aicinām visus mūsu esošos un topošos klientus izmantot mūsu piedāvātos elektroniskos pakalpojumus, jo klientu centrs uz pagaidām nenoteiktu periodu būs slēgts

Īslaicīgi traucējumi telefonsakaros

06 • 03 • 2020
Saziņas telefonam 67 972 286 ir tehniskas problēmas, kuras pašlaik tiek risinātas, tādēļ saziņai, lūdzu, izmantojiet mobilo telefonu 26 11 22 88 vai e-pastu info@jumis.lv.
09.10.2013

Ceturtdien, 17.oktobrī plkst.17.00, Siguldas novada Būvvaldē, Zinātnes ielā 7 norisināsies PSIA „JUMIS” publiskā apspriešana par šķirošanas centra izbūvi Siguldas novadā.

Sakarā ar plānoto būvniecības ieceri par “Šķirošanas centra izbūvi” Siguldas novadā rūpnieciskās ražošanas teritorijā „Lejasvārnās-1”, PSIA „Jumis” rīko tikšanos ar novada iedzīvotājiem, lai pārrunātu un skaidrotu, kādas darbības šķirošanas centrā ir paredzēts veikt, un kā tās sekmēs iedzīvotāju dzīves kvalitāti.

Atgādinām, ka rakstiskus priekšlikumus un atsauksmes par atkritumu šķirošanas centra izbūvi Siguldas novadā var iesniegt Siguldas novada Būvvaldē līdz 2013.gada 4. novembrim. Iesniegumā fiziskām personām jānorāda vārds, uzvārds, dzīvesvietas adrese, bet juridiskām personām reģistrācijas nr., reģistrācijas un darbības vietas adreses.

APTAUJAS LAPA publiskajai apspriešanai par “Šķirošanas centra izbūvi Siguldas novadā.” Siguldas novadā „Lejasvārnas-1”

Šķirošanas centra izbūves prezentācija.

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.