Piesaki stikla iepakojuma izvešanu un laimē veikala “top!” dāvanu karti

Sveicam Brīvības svētkos!

03 • 05 • 2019

Par latvāņiem domā jau pavasarī!

30 • 04 • 2019
Piedāvājam latvāņu apkarošanu izmantojot selektīvo herbicīdu metodi. Pakalpojums pieejams visā Vidzemē!

Informācija par 1. un 6. maiju, kā arī šķirošanas laukuma “Zemdegas” darba laiku.

24 • 04 • 2019
Informējam, ka sadzīves atkritumu izvešanu un šķirošanas laukuma darba laiku.
02.05.2019

Vides apsaimniekošanas uzņēmums Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” sadarbībā SIA “Eco Baltia vide”, AS “Latvijas Zaļais punkts” un veikalu tīklu “top!” organizē “Stikla šķiratlonu”, kura laikā ar speciālo transportu no iedzīvotājiem viņu dzīvesvietās pieņems izlietoto stikla iepakojumu (burkas un pudeles). Projekta dalībnieki varēs laimēt veikalu tīkla “top!” dāvanu kartes.

Līdz 17.maijam iedzīvotāji ir aicināti pieteikt stikla iepakojuma izvešanu pa tālr.  26112288 vai e-pastā: info@jumis.lv. Piesakot pakalpojumu, jānorāda adrese, aptuvenais stikla iepakojuma apjoms un sava kontaktinformācija. Starp dalībniekiem tiks izlozētas 3  veikalu “top!” dāvanu kartes 20 EUR vērtībā. Veikala “top!” dāvanu karti 30 EUR vērtībā saņems arī akcijas dalībnieks, kurš būs sašķirojis visvairāk stikla pudeļu un burku (kg).  24.maijā speciālais transports pieteiktajās adresēs izvedīs stikla iepakojumu, kuram jābūt novietotam Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” darbiniekiem pieejamā vietā. Pašiem atrasties klāt savākšanas laikā nav nepieciešams. Pie izvešanas konkrētā adrese tiks automātiski reģistrēta dalībai loterijā.

Pašvaldībai, kurā šogad iedzīvotāji projekta laikā nodos visvairāk stikla pudeļu un burku, būs iespēja savā pašvaldībā novadīt Vislatvijas šķiratlona aktivitātes kopā ar treneri Viktoriju.

Stikla iepakojums ir smagākā frakcija sadzīves atkritumos, ko var veiksmīgi pārstrādāt, saudzējot dabas resursus jauna iepakojuma ražošanai. Kopumā Latvijā tirgū gada laikā nonāk gandrīz 55 000 tonnas stikla pudeļu un burku, bet tikai 36 000 tonnas tiek sašķirotas un nonāk pārstrādē.

Saskaņā ar Eiropas Savienības (ES) izvirzītajiem mērķiem Latvijai tāpat kā citām ES valstīm līdz 2020. gadam ir jāsavāc un jānodod pārstrādei 68% no Latvijā novietotā stikla. Nereti stikla savākšanas konteineru trūkuma dēļ stikls nonāk kopējos sadzīves atkritumu konteineros, kas apgrūtina to atlasīšanu un nodošanu atkārtotai pārstrādei. Tāpēc Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” piedāvā bezmaksas stikla iepakojuma šķirošanas maisus mājsaimniecībām, kā arī sadarbībā ar AS “Latvijas Zaļais punkts” nodrošina publiskos šķirošanas punktus Siguldas novadā.  

Iniciatīvu “Stikla šķiratlons” Siguldā īsteno SIA “Eco Baltia vide” sadarbībā ar Siguldas pilsētas SIA “JUMIS”  , AS “Latvijas Zaļais punkts” un vietējo veikalu tīklu “top!”. Plašāka informācija www.jumis.lv .

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.