Pie Raiņa parka esošie konteineri šķirotajiem atkritumiem piedzīvo maģiskas pārvērtības

Svarīga informācija par atkritumu izvešanu svētku dienās!

11 • 12 • 2018
Svarīga informācija par atkritumu izvešanu svētku dienās!

No 2019.gada mainīsies maksa par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu

03 • 12 • 2018
No 2019.gada mainīsies maksa par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu

Iespēja pieteikties bezmaksas konteineram nolietotajām baterijām

28 • 11 • 2018
Siguldas pilsētas SIA "JUMIS", sadarbībā ar Latvijas Zaļais punkts piedāvā speicālus spainīšus nolietoto bateriju vākšanai juridiskajiem klientiem
19.09.2018

Šonedēļ siguldiešu iecienītajā Raiņa parkā esošie konteineri šķirotajiem materiāliem ir piedzīvojuši vizuālas pārmaiņas. Turpmāk Parka ielas 12 “zvanveida” konteinerus rotās pilsētas skaistākie skati – gaisa tramvajs virs Gaujas Nacionālā parka un gaisa balonu festivāls. 

Mākslas darba autore ir Elīna Lūse – Mūrniece, kuras iecere bija atspoguļot Siguldas lielāko vērtību  - tīro dabu.  “Sigulda. Savējā. Skaista, dzīva, zaļa un elpojoša. Šeit gaiss šķiet īpaši tīrs, daba savā vienreizībā elpu aizraujoša. Lai tā būtu ne vien šodien, bet arī rīt - šķirot ir jāmācās. Mācamies to katru dienu, jo gribam dzīvot skaistā, gaisa balonu ieskautā pilsētā,” stāsta Elīna.

Atgādinām, ka konteineru dizains izstrādāts 2018. gada Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” , Latvijas Zaļā punkta un TC “Šokolāde” kopīgi rīkotajā konkursā  “Esi radošs un dzīve zaļos”.

Konkursā bija jāiesniedz ideja zvanu konteinera pāra izdaiļošanai. No iesniegtajiem darbiem, četri tika izvēlēti publiskai balsošanai. Visvairāk balsotāju savu balsi atdeva idejai, kas attēlo Siguldas skaisto dabas vidi un brīvā laika pavadīšanas iespējas.  

3.png

 

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.