Pie Raiņa parka esošie konteineri šķirotajiem atkritumiem piedzīvo maģiskas pārvērtības

Sadzīves atkritumu maisi

04 • 01 • 2019
Uzņēmums papildus sadzīves atkritumu apjomam piedāvā iegādāties sadzīves atkritumu maisus.

“Eco Baltia grupas” vides apsaimniekošanas uzņēmumi nodrošinās vairākas iespējas eglīšu izvešanai

27 • 12 • 2018
“Eco Baltia grupas” vides apsaimniekošanas uzņēmumi – SIA “Eco Baltia vide”, SIA “Eko Kurzeme” un Siguldas pilsētas SIA “Jumis” - aicina sniegt otru iespēju Ziemassvētku eglītēm un pēc svētkiem neizmest tās sadzīves atkritumos. Uzņēmumi saviem klientiem piedāvās vairākas iespējas, kā ērti un videi draudzīgākā veidā atbrīvoties no Ziemassvētku eglītēm, neizmetot tās sadzīves atkritumos.

Zaļais Restarts II

19 • 12 • 2018
Arī šogad AS “Latvijas Zaļais punkts” kopā ar partneriem sagādājis interesantu un aizraujošu konkursu skolēniem – “ZAĻAIS RESTARTS II”
19.09.2018

Šonedēļ siguldiešu iecienītajā Raiņa parkā esošie konteineri šķirotajiem materiāliem ir piedzīvojuši vizuālas pārmaiņas. Turpmāk Parka ielas 12 “zvanveida” konteinerus rotās pilsētas skaistākie skati – gaisa tramvajs virs Gaujas Nacionālā parka un gaisa balonu festivāls. 

Mākslas darba autore ir Elīna Lūse – Mūrniece, kuras iecere bija atspoguļot Siguldas lielāko vērtību  - tīro dabu.  “Sigulda. Savējā. Skaista, dzīva, zaļa un elpojoša. Šeit gaiss šķiet īpaši tīrs, daba savā vienreizībā elpu aizraujoša. Lai tā būtu ne vien šodien, bet arī rīt - šķirot ir jāmācās. Mācamies to katru dienu, jo gribam dzīvot skaistā, gaisa balonu ieskautā pilsētā,” stāsta Elīna.

Atgādinām, ka konteineru dizains izstrādāts 2018. gada Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” , Latvijas Zaļā punkta un TC “Šokolāde” kopīgi rīkotajā konkursā  “Esi radošs un dzīve zaļos”.

Konkursā bija jāiesniedz ideja zvanu konteinera pāra izdaiļošanai. No iesniegtajiem darbiem, četri tika izvēlēti publiskai balsošanai. Visvairāk balsotāju savu balsi atdeva idejai, kas attēlo Siguldas skaisto dabas vidi un brīvā laika pavadīšanas iespējas.  

3.png

 

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.