Pie Raiņa parka esošie konteineri šķirotajiem atkritumiem piedzīvo maģiskas pārvērtības

15.06.2019. rīkotās nolietotās elektropreču savākšanas akcijas rezultāti

26 • 06 • 2019
Šīs akcijas galvenais mērķis bija veidot labus paradumus - lai nolietotās elektroiekārtas nonāktu tām paredzētajā vietā. Paldies atsaucīgajiem Siguldas novada iedzīvotājiem, kuri izmantoja iespēju un akcijas ietvaros ērti atbrīvojās no nevajadzīgās sadzīves tehnikas, droši zinot, ka tā nenokļūs mežos vai māju pagalmos.

Siguldā tiks uzstādīti pirmie viedie atkritumu konteineri Latvijā

26 • 06 • 2019
Jūnija beigās Siguldā daudzdzīvokļu namu kvartālā Leona Paegles ielā tiks uzsākti darbi, lai ar jaunāko pilsētvides tehnoloģiju atbalstu ierīkotu pirmo dalītās atkritumu savākšanas viedpunktu Latvijā. Papildus šķirotiem stikla un vieglā iepakojuma atkritumiem iedzīvotāji varēs nodot bioloģiski noārdāmus sadzīves atkritumus un nešķirotos sadzīves atkritumus, maksājot tikai katrs par savu konkrēti nodoto atkritumu apjomu, un uzskaite tiks veikta, izmantojot pašvaldības izsniegtās Siguldas novada iedzīvotāju identifikācijas kartes.

Aicinām Mālpils novada iedzīvotājus noslēgt jaunos līgumus par atkritumu apsaimniekošanu

14 • 06 • 2019
Līgumu iespējams noslēgt elektroniski un klātienē Mālpils novada domē un Mālpils Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā
19.09.2018

Šonedēļ siguldiešu iecienītajā Raiņa parkā esošie konteineri šķirotajiem materiāliem ir piedzīvojuši vizuālas pārmaiņas. Turpmāk Parka ielas 12 “zvanveida” konteinerus rotās pilsētas skaistākie skati – gaisa tramvajs virs Gaujas Nacionālā parka un gaisa balonu festivāls. 

Mākslas darba autore ir Elīna Lūse – Mūrniece, kuras iecere bija atspoguļot Siguldas lielāko vērtību  - tīro dabu.  “Sigulda. Savējā. Skaista, dzīva, zaļa un elpojoša. Šeit gaiss šķiet īpaši tīrs, daba savā vienreizībā elpu aizraujoša. Lai tā būtu ne vien šodien, bet arī rīt - šķirot ir jāmācās. Mācamies to katru dienu, jo gribam dzīvot skaistā, gaisa balonu ieskautā pilsētā,” stāsta Elīna.

Atgādinām, ka konteineru dizains izstrādāts 2018. gada Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” , Latvijas Zaļā punkta un TC “Šokolāde” kopīgi rīkotajā konkursā  “Esi radošs un dzīve zaļos”.

Konkursā bija jāiesniedz ideja zvanu konteinera pāra izdaiļošanai. No iesniegtajiem darbiem, četri tika izvēlēti publiskai balsošanai. Visvairāk balsotāju savu balsi atdeva idejai, kas attēlo Siguldas skaisto dabas vidi un brīvā laika pavadīšanas iespējas.  

3.png

 

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.