Pagarināta pieteikšanās radošo darbu konkursam ESI RADOŠS UN DZĪVE ZAĻOS

Sadzīves atkritumu maisi

04 • 01 • 2019
Uzņēmums papildus sadzīves atkritumu apjomam piedāvā iegādāties sadzīves atkritumu maisus.

“Eco Baltia grupas” vides apsaimniekošanas uzņēmumi nodrošinās vairākas iespējas eglīšu izvešanai

27 • 12 • 2018
“Eco Baltia grupas” vides apsaimniekošanas uzņēmumi – SIA “Eco Baltia vide”, SIA “Eko Kurzeme” un Siguldas pilsētas SIA “Jumis” - aicina sniegt otru iespēju Ziemassvētku eglītēm un pēc svētkiem neizmest tās sadzīves atkritumos. Uzņēmumi saviem klientiem piedāvās vairākas iespējas, kā ērti un videi draudzīgākā veidā atbrīvoties no Ziemassvētku eglītēm, neizmetot tās sadzīves atkritumos.

Zaļais Restarts II

19 • 12 • 2018
Arī šogad AS “Latvijas Zaļais punkts” kopā ar partneriem sagādājis interesantu un aizraujošu konkursu skolēniem – “ZAĻAIS RESTARTS II”
15.05.2018

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” un Latvijas Zaļais punkts aicina Siguldas novada iedzīvotājus piedalīties radošo darbu konkursā “Esi radošs un dzīve zaļos”. Konkursa darbs, par kuru būs nobalsojuši visvairāk Siguldas iedzīvotāju un citu dabas entuziastu, tiks izmantots, lai izveidotu zvanveida konteineru dizainu.

Īpašā dizaina konteineri atradīsies Raiņa parkā, Siguldā (Parka iela 12). Uzvarējušā darba autors/e saņems balvu 100 eiro vērtībā.

Lai nodrošinātu iespēju visiem interesentiem iesūtīt savas radošās idejas šķirošanas konteineru (zvanu) izdaiļošanai, konkursa termiņš tiek pagarināts līdz 3. jūnijam. 

Konkursa mērķis ir Siguldas novada iedzīvotāju izpratnes veicināšana par aprites ekonomiku, cilvēka lomu iepakojuma dzīves ciklā, atkritumu šķirošanas nepieciešamību, resursu saudzīgu patēriņu un atbildīgu rīcību pret vidi, rosināt iedzīvotājus domāt radoši.

Radošos darbus, attēlotus uz īpašajām darba lapām, var iesniegt līdz 2018. gada 3. jūnijam ikviens Siguldas iedzīvotājs vai dabas entuziasts, kas sasniedzis sešu gadu vecumu. Viens dalībnieks var iesniegt vairākus darbus. Darbi ir jāizstrādā uz speciālām darba lapām. Konkursa nolikums, darba lapas un vadlīnijas pieejamas ŠEIT.

Konkursa darbu var iesniegt drukātā veidā JUMIS” birojā R.Blaumaņa ielā 10, Siguldā vai elektroniskā veidā sūtot uz info@jumis.lv. Iesniedzot darbu, ir jānorāda vārds, uzvārds un kontaktinformācija saziņai uzvaras gadījumā. Darbu var izstrādāt digitāli, izmantojot vienu vai vairākas datorprogrammas vai izmantot sagatavotās darba lapas, kas pieejamas gan www.jumis.lv, gan “JUMIS” birojā.

Galvenā balva tiks piešķirta tā darba autoram/ei, par kura piedāvāto šķirošanas konteineru izdaiļošanas versiju nobalsos visvairāk Siguldas iedzīvotāju interneta aptaujā un publiskā aptaujā TC "Šokolāde". 

Galvenā balva ir 100 eiro vērtībā- dāvanu karte 50 eiro vērtībā atpūtai Siguldas Sporta centra Ūdens atrakciju un atpūtas parkā un dāvanu karte no TC "Šokolāde" 50 eiro vērtībā. Radošā darba dizains tiks pielāgots un izvietots uz diviem zvanveida konteineriem Parka ielā 12, Siguldā. Labākajiem darbiem tiks piešķirtas veicināšanas balvas no konkursa atbalstītājiem.

Atgādinām, ka radošajam lidojumam var ļauties ikviens vides entuziasts! Šeit piemērs iedvesmai:

radosas_idejas_PIEM-450.png

 

 

 

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.