Pagarināta pieteikšanās radošo darbu konkursam ESI RADOŠS UN DZĪVE ZAĻOS

Noskaidroti konkursa “MAKULATŪRA FUTURA” uzvarētāji

23 • 05 • 2018
Noslēgusies Siguldas pilsētas SIA “JUMIS”, AS „Latvijas Zaļais punkts”, SIA “Tarzāns” un Siguldas novada pašvaldības kopīgi rīkotā makulatūras vākšanas akcija Siguldas novada izglītības iestāžu bērniem un skolēniem “MAKULATŪRA FUTURA”. Akcijas laikā dalībnieki savāca 25412,50 kg makulatūras.

Sadzīves lielgabarīta un zaļo atkritumu savākšanas akcija

11 • 05 • 2018
2018. gada 29. maijā, no plkst. 14:00 līdz 18:00, šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā Siguldā, „Zemdegās” notiks sadzīves lielgabarīta, zaļo un dārza atkritumu savākšana bez maksas.

ESI RADOŠS UN DZĪVE ZAĻOS

21 • 04 • 2018
Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” un Latvijas Zaļais punkts aicina Siguldas novada iedzīvotājus piedalīties radošo darbu konkursā
15.05.2018

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” un Latvijas Zaļais punkts aicina Siguldas novada iedzīvotājus piedalīties radošo darbu konkursā “Esi radošs un dzīve zaļos”. Konkursa darbs, par kuru būs nobalsojuši visvairāk Siguldas iedzīvotāju un citu dabas entuziastu, tiks izmantots, lai izveidotu zvanveida konteineru dizainu.

Īpašā dizaina konteineri atradīsies Raiņa parkā, Siguldā (Parka iela 12). Uzvarējušā darba autors/e saņems balvu 100 eiro vērtībā.

Lai nodrošinātu iespēju visiem interesentiem iesūtīt savas radošās idejas šķirošanas konteineru (zvanu) izdaiļošanai, konkursa termiņš tiek pagarināts līdz 3. jūnijam. 

Konkursa mērķis ir Siguldas novada iedzīvotāju izpratnes veicināšana par aprites ekonomiku, cilvēka lomu iepakojuma dzīves ciklā, atkritumu šķirošanas nepieciešamību, resursu saudzīgu patēriņu un atbildīgu rīcību pret vidi, rosināt iedzīvotājus domāt radoši.

Radošos darbus, attēlotus uz īpašajām darba lapām, var iesniegt līdz 2018. gada 3. jūnijam ikviens Siguldas iedzīvotājs vai dabas entuziasts, kas sasniedzis sešu gadu vecumu. Viens dalībnieks var iesniegt vairākus darbus. Darbi ir jāizstrādā uz speciālām darba lapām. Konkursa nolikums, darba lapas un vadlīnijas pieejamas ŠEIT.

Konkursa darbu var iesniegt drukātā veidā JUMIS” birojā R.Blaumaņa ielā 10, Siguldā vai elektroniskā veidā sūtot uz info@jumis.lv. Iesniedzot darbu, ir jānorāda vārds, uzvārds un kontaktinformācija saziņai uzvaras gadījumā. Darbu var izstrādāt digitāli, izmantojot vienu vai vairākas datorprogrammas vai izmantot sagatavotās darba lapas, kas pieejamas gan www.jumis.lv, gan “JUMIS” birojā.

Galvenā balva tiks piešķirta tā darba autoram/ei, par kura piedāvāto šķirošanas konteineru izdaiļošanas versiju nobalsos visvairāk Siguldas iedzīvotāju interneta aptaujā un publiskā aptaujā TC "Šokolāde". 

Galvenā balva ir 100 eiro vērtībā- dāvanu karte 50 eiro vērtībā atpūtai Siguldas Sporta centra Ūdens atrakciju un atpūtas parkā un dāvanu karte no TC "Šokolāde" 50 eiro vērtībā. Radošā darba dizains tiks pielāgots un izvietots uz diviem zvanveida konteineriem Parka ielā 12, Siguldā. Labākajiem darbiem tiks piešķirtas veicināšanas balvas no konkursa atbalstītājiem.

Atgādinām, ka radošajam lidojumam var ļauties ikviens vides entuziasts! Šeit piemērs iedvesmai:

radosas_idejas_PIEM-450.png

 

 

 

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 67972286