Līgumus ar „Jumis” par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu var noslēgt arī elektroniski

Aicinām iedzīvotājus atbrīvoties no atkritumiem ar īpašu atbildību

20 • 03 • 2020
Ņemot vērā, ka atkritumu apsaimniekošanas sistēmas efektīva un nepārtraukta darbībai ir svarīgs aspekts arī no sabiedrības kopējā veselības viedokļa, ar īpašu piesardzību un atbildību turpinām darbu arī šajos saspringtajos apstākļos, nodrošinot pakalpojumu nepārtrauktību saviem klientiem.

Drošības nolūkos Siguldā atcelta elektronikas šķirošanas akcija un slēgts šķirošanas laukums “Zemdegas”

16 • 03 • 2020
Līdz brīdim, kamēr valstī stabilizēsies situācija saistībā ar COVID-19 izplatības riskiem, atcelta Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” rīkotā elektronikas nodošanas akcija 21.martā. Tāpat pagaidām apmeklētājiem tiek slēgts atkritumu šķirošanas laukums “Zemdegas”. Tā darbība tiks atsākta pēc valstī noteiktās ārkārtējas situācijas beigām, vai brīdī, kad situācija valstī tiks novērtēta kā droša un tiks atceltas rekomendācijas, kas attiecas uz cilvēku sociālo distancēšanos.

Aicinām izmantot mūsu elektroniskos pakalpojumus

13 • 03 • 2020
Ņemot vērā izsludināto ārkārtējo situāciju valstī, kā arī rūpējoties par mūsu darbinieku un klientu veselību, aicinām visus mūsu esošos un topošos klientus izmantot mūsu piedāvātos elektroniskos pakalpojumus, jo klientu centrs uz pagaidām nenoteiktu periodu būs slēgts

Īslaicīgi traucējumi telefonsakaros

06 • 03 • 2020
Saziņas telefonam 67 972 286 ir tehniskas problēmas, kuras pašlaik tiek risinātas, tādēļ saziņai, lūdzu, izmantojiet mobilo telefonu 26 11 22 88 vai e-pastu info@jumis.lv.
27.06.2013

Saskaņā ar Siguldas novada domes lēmumu, turpmāk visā novadā atkritumu apsaimniekošanu nodrošinās Siguldas pilsētas (SP) SIA „Jumis”. Lai atvieglotu līgumu slēgšanas procedūru par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, SP SIA „Jumis” uzņēmuma mājas lapā ir izveidojis īpašu platformu attālinātai līgumu noslēgšanai. Šis līgumu slēgšanas veids noderēs tiem iedzīvotājiem, kam ikdienā nav iespēja doties noslēgt līgumu klātienē.

Aizpildot elektronisko līguma slēgšanas formu, iedzīvotājs var ērti pieteikties līguma saņemšanai pa e-pastu vai pastu. Pēc visas nepieciešamās informācijas ievadīšanas elektroniskajā līgumu slēgšanas formā, tuvākās darba dienas laikā SP SIA „Jumis” klientu apkalpošanas speciālists sazināsies ar konkrēto iedzīvotāju, precizēs detaļas, kā arī vienosies par ērtāko līguma saņemšanas veidu. Parakstīto līguma eksemplāru klients var nosūtīt SP SIA „Jumis” pa pastu.

Aizpildīt elektronisko līguma pieteikšanas formu >>

„Jumis” pateicās visiem iedzīvotājiem, kas jau savlaicīgi ir paguvuši noslēgt līgumus par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu. Tāpat aicinām arī pārējos Siguldas iedzīvotājus izvēlēties sev ērtāko līguma slēgšanas veidu un noslēgt līgumus.

Jautājumu gadījumā „Jumis” aicina iedzīvotājus zvanīt vai rakstīt uzņēmuma klientu apkalpošanas speciālistiem: T. 67972286, e-pasts: info@jumis.lv.

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.