L.Paegles ielas daudzdzīvokļu māju kvartāla iedzīvotāji aicināti klātienē testa režīmā iepazīties ar atkritumu šķirošanas viedpunktu

Leona Paegles daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji aicināti aktīvi izmantot atkritumu šķirošanas viedpunktu

21 • 10 • 2020
Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” aicina Leona Paegles ielas daudzdzīvokļu namu kvartāla iedzīvotājus sākt aktīvi izmantot izveidoto atkritumu šķirošanas viedpunktu, kas novietots Leona Paegles ielā 6B, blakus līdzšinējai atkritumu konteineru novietnei. Viedpunkts nodrošinās, ka katrs dzīvoklis saņems individuālu aprēķinu par atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem atbilstoši konkrētā dzīvokļa iemītnieku radītājam sadzīves un bioloģisko atkritumu apjomam. Tādējādi katra mājsaimniecība, samazinot un šķirojot tās radītos atkritumus, varēs arī samazināt un kontrolēt savas izmaksas.

Līdz 30.oktobrim pagarināta pieteikšanās nolietotās tehnikas bezmaksas izvešanai

06 • 10 • 2020
Ņemot vērā iedzīvotāju atsaucību, Siguldas un Mālpils novados līdz 30.oktobrim tiek pagarināta Latvijas Zaļā punkta kopā ar partneriem rīkotās kampaņas “Elektronikas šķiratlons” norise. Tās ietvaros iedzīvotāji aicināti pieteikties nolietotās un vairs nevajadzīgās elektrotehnikas bezmaksas izvešanai no mājsaimniecībām un uzņēmumiem. Piedaloties akcijā, ir iespēja laimēt noderīgas balvas – veikalu “top!” dāvanu kartes 20 un 30 eiro vērtībā.

Aizpildi JUMIS pakalpojuma novērtējuma aptauju un laimē dāvanu karti

05 • 10 • 2020
Lai vēl vairāk uzlabotu Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” sniegto pakalpojumu kvalitāti, aicinām aptaujas ietvaros izteikt viedokli un sniegt novērtējumu par līdzšinējo sadarbību.Ikviens respondents, kurš līdz šā gada 21.oktobrim plkst.23:59 aizpildīs anketu, piedalīsies izlozē ar iespēju laimēt RIMI dāvanu karti 30.00 EUR vērtībā.

Siguldas novada iedzīvotāji aicināti piedalīties bioloģiski noārdāmo zaļo un dārza atkritumu nodošanas akcijā no 19.10.- 09.11.2020.

29 • 09 • 2020
Siguldas novada pašvaldība sadarbībā ar Siguldas pilsētas SIA JUMIS no šā gada 19. oktobra līdz 9. novembrim rīko zaļo un dārza atkritumu nodošanas akciju, kurā novadnieki varēs bez maksas nodot pērnās lapas, dārza atkritumus un nelielus zarus (ar stumbra diametru līdz 7 centimetriem) atkritumu šķirošanas laukumā “Zemdegas”, patstāvīgi tos nogādājot un izberot.
06.10.2020

Siguldā, L.Paegles ielā 6B, ir uzstādīts Baltijā pirmais atkritumu šķirošanas viedpunkts. Tajā iedzīvotāji varēs izmest sadzīves un bioloģiski noārdāmos atkritumus, veicot samaksu tikai par individuālo nodoto atkritumu apjomu .

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” aicina šo daudzdzīvokļu māju iedzīvotājus uz tikšanos, lai klātienē varētu iepazīstināt ar viedpunkta darbību, tā lietošanas instrukciju, kā arī atbildētu uz iedzīvotājus interesējošajiem jautājumiem. Iedzīvotāju ērtībām tikšanās notiks trīs dažādos laikos:

  • pirmdien, 12. oktobrī, plkst.11.00- 12.00;
  • trešdien, 14. oktobrī, plkst. 18.00 -19.00;
  • sestdien, 17. oktobrī, plkst.11.00- 12.00.

Tikšanās laikā iedzīvotājiem būs iespēja pašiem izmēģināt, kā viedpunkts darbojas un kā tajā varēs nodot sadzīves un bioloģiskos atkritumus, izmantojot savu Siguldas pilsētas ID karti.

Jaunais atkritumu šķirošanas viedpunkts ir paredzēts lietošanai iedzīvotājiem, kuri dzīvo sekojošās adresēs un kuriem ir aktīvas Siguldas ID kartes: Leona Paegles iela 4, Leona Paegles iela 6, Leona Paegles iela 8, Leona Paegles iela 10,  Jāņa Čakstes iela 1, Jāņa Čakstes iela 3, Jāņa Čakstes iela 5, Jāņa Čakstes iela 7 un Jāņa Čakstes iela 9.

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” atgādina, ka viedpunkta lietotājiem savas Siguldas ID kartes dati, kas nepieciešami, lai varētu lietot viedpunktu un saņemtu individuālu dzīvokļa aprēķinu par atkritumu apsaimniekošanu, jāiesniedz savas mājas apsaimniekotājam.

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu konteineru tehnisko darbību, šobrīd turpinās iekārtu testēšana, ko plānots noslēgt oktobra otrajā pusē. Tāpēc L.Paegles ielas kvartāla iedzīvotāji aicināti pagaidām turpināt izmantot līdzšinējos atkritumu konteinerus. Savukārt šķiroto atkritumu pazemes konteinerus, kas atrodas blakus viedpunktam, iespējams lietot jau šobrīd. Tajās ikviens iedzīvotājs – gan L.Paegles ielas kvartāla, gan jebkurš interesents – var šķirot vieglo iepakojumu jeb plastmasas, papīra, metāla iepakojumu, kā arī stikla taru.

Plašāka informācija pa tālr. 26112288, info@jumis.lv un www.jumis.lv.

 

Jumis_Viedpunkts_tikšanās.jpg

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.