Klientu apmierinātības aptaujas rezultāti

Pasta izdevuma izmaiņas no 2020.gada 1.janvāra

14 • 01 • 2020
No 2020.gada 1.janvāra stājas spēkā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas apstiprinātie universālā pasta pakalpojuma (UPP) jaunie tarifi. Pamatojoties uz minēto, Siguldas novadā, ja Pasūtītājs vēlas saņemt rēķinu pa pastu, tad Pasūtītājs maksā rēķina sagatavošanas un piegādes maksu pa pasta izdevumiem neieskaitot PVN: 1,50 EUR apmērā, PVN21% 0.32EUR, kopā 1.82EUR, par katra rēķina, t.sk. koriģētā rēķina, sagatavošanu un piegādi pa pastu.

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” svētku eglītes aicina nemest sadzīves atkritumos

27 • 12 • 2019
Vides apsaimniekošanas uzņēmums Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” aicina Siguldas novada iedzīvotājus Ziemassvētku eglītes pēc svētkiem neizmest sadzīves atkritumu konteineros, bet rast veidus, kā no tām atbrīvoties videi draudzīgāk. Uzņēmums saviem klientiem pēcsvētku periodā piedāvā vairākas iespējas, kā atbrīvoties no eglītēm videi draudzīgāk, tādējādi novēršot eglīšu nonākšanu atkritumu poligonā.

Izmaiņas Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” klientu apkalpošanas centra darba laikā Ziemassvētku periodā

19 • 12 • 2019
Vides apsaimniekošanas uzņēmums Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” vērš uzmanību izmaiņām klientu apkalpošanas centra darba laikā Ziemassvētku periodā. Līdz ar to iedzīvotāji un uzņēmēji tiek aicināti laikus pieteikt nepieciešamos papildu pakalpojumus svētku periodam vai atteikt, ja atkritumu izvešana nebūs nepieciešama un piekļuve konteineriem būs ierobežota.

Vēlam vērtīgus un zaļus svētkus!

19 • 12 • 2019
Laikā, kad Latvija gatavojas svētkiem un kļūst skaistāka, mēs domājam par vērtībām , kas Latviju padarītu zaļāku katru dienu.
28.11.2019

Lai noskaidrotu iedzīvotāju apmierinātību ar atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem Siguldas novadā, kā arī izvērtētu tencenci siguldiešiem piedalīties atkritumu šķirošanā, Siguldas pilsētas SIA “Jumis” no šā gada 27.augusta līdz 19.septembrim veica klientu aptauju. Tajā piedalījās 539 respondenti vecumā no 18 gadiem.

Aptaujā noskaidrots, ka Siguldas novadā šobrīd atkritumus šķiro jau 74% novadnieku. Līdz šim novadnieki visaugstāk vērtējuši stikla, vieglā iepakojuma (plastmasas, papīra iepakojuma) un bateriju šķirošanas iespējas. Piemēram, stikla pudeles un burkas šķiro vairāk nekā 90% Siguldas novada iedzīvotāju, plastmasas iepakojumu – vairāk nekā 84%, papīra iepakojumu – 80%, savukārt baterijas – gandrīz 85% novadnieku. Tāpat teju 70% iedzīvotāju labprāt nodod šķirošanai savas nevajadzīgās elektroiekārtas, savukārt katrs otrais (57%) izmanto iespēju trīs reizes gadā bez maksas nodot nolietotās mēbeles un bioloģiskos atkritumus.

Skaties aptaujas rezultātus šeit >>>

Pateicamies klientiem par līdzšinējo sadarbību, kā arī aptaujā sniegtajām atbildēm. Apkopotie rezultāti mums palīdzēs vēl vairāk uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti arī turpmāk

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.