Jumis un Zaļais punkts aicina uz fotoorientēšanos Siguldas pusmaratona laikā

Aicinām iedzīvotājus atbrīvoties no atkritumiem ar īpašu atbildību

20 • 03 • 2020
Ņemot vērā, ka atkritumu apsaimniekošanas sistēmas efektīva un nepārtraukta darbībai ir svarīgs aspekts arī no sabiedrības kopējā veselības viedokļa, ar īpašu piesardzību un atbildību turpinām darbu arī šajos saspringtajos apstākļos, nodrošinot pakalpojumu nepārtrauktību saviem klientiem.

Drošības nolūkos Siguldā atcelta elektronikas šķirošanas akcija un slēgts šķirošanas laukums “Zemdegas”

16 • 03 • 2020
Līdz brīdim, kamēr valstī stabilizēsies situācija saistībā ar COVID-19 izplatības riskiem, atcelta Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” rīkotā elektronikas nodošanas akcija 21.martā. Tāpat pagaidām apmeklētājiem tiek slēgts atkritumu šķirošanas laukums “Zemdegas”. Tā darbība tiks atsākta pēc valstī noteiktās ārkārtējas situācijas beigām, vai brīdī, kad situācija valstī tiks novērtēta kā droša un tiks atceltas rekomendācijas, kas attiecas uz cilvēku sociālo distancēšanos.

Aicinām izmantot mūsu elektroniskos pakalpojumus

13 • 03 • 2020
Ņemot vērā izsludināto ārkārtējo situāciju valstī, kā arī rūpējoties par mūsu darbinieku un klientu veselību, aicinām visus mūsu esošos un topošos klientus izmantot mūsu piedāvātos elektroniskos pakalpojumus, jo klientu centrs uz pagaidām nenoteiktu periodu būs slēgts

Īslaicīgi traucējumi telefonsakaros

06 • 03 • 2020
Saziņas telefonam 67 972 286 ir tehniskas problēmas, kuras pašlaik tiek risinātas, tādēļ saziņai, lūdzu, izmantojiet mobilo telefonu 26 11 22 88 vai e-pastu info@jumis.lv.
08.10.2013

12.oktobrī  Siguldas pusmaratona laikā notiks Zaļā punkta ekspedīcija – fotoorientēšanās spēle ar sacensību, piedzīvojumu un šķirošanas elementiem, ko organizē Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar Siguldas novadā strādājošo atkritumu apsaimniekotāju „Jumis”. Ekspedīcijas mērķis ir sniegt aktīvas atpūtas un saturīgas kopā būšanas iespēju un informēt par zaļā dzīvesveida iespējām Siguldā.

Ekspedīciju visātrāk pieveikusī komanda saņems bagātīgu dāvanu grozu no „Rimi”, piecas izlozes veidā izvēlētas komandas saņems veicināšanas balvas no Latvijas Zaļā punkta un uzņēmuma „Jumis”, bet katra komanda tiks pie krāsaina auduma maisiņa zaļiem pirkumiem.

Lai piedalītos Zaļā punkta ekspedīcijā, jāizveido vismaz 2 cilvēku komanda un no pulksten 11:00 līdz 12:00 jāreģistrējas startam Svētku laukumā pie Punktuāļa, kas atpazīstams pēc Zaļā punkta zīmes uz krūtīm, lielās galvas un skaļās balss.

Ekspedīcijas starts tiks dots pulksten 12:00, bet uzvarētāju paziņošana notiks pulksten 14:50 uz centrālās skatuves Svētku laukumā.

Kas ir Zaļā punkta un Jumis ekspedīcija?

Lasīt vairāk >>

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.