Informācija Siguldas novada iedzīvotājiem par līgumu slēgšanu

Aicinām iedzīvotājus atbrīvoties no atkritumiem ar īpašu atbildību

20 • 03 • 2020
Ņemot vērā, ka atkritumu apsaimniekošanas sistēmas efektīva un nepārtraukta darbībai ir svarīgs aspekts arī no sabiedrības kopējā veselības viedokļa, ar īpašu piesardzību un atbildību turpinām darbu arī šajos saspringtajos apstākļos, nodrošinot pakalpojumu nepārtrauktību saviem klientiem.

Drošības nolūkos Siguldā atcelta elektronikas šķirošanas akcija un slēgts šķirošanas laukums “Zemdegas”

16 • 03 • 2020
Līdz brīdim, kamēr valstī stabilizēsies situācija saistībā ar COVID-19 izplatības riskiem, atcelta Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” rīkotā elektronikas nodošanas akcija 21.martā. Tāpat pagaidām apmeklētājiem tiek slēgts atkritumu šķirošanas laukums “Zemdegas”. Tā darbība tiks atsākta pēc valstī noteiktās ārkārtējas situācijas beigām, vai brīdī, kad situācija valstī tiks novērtēta kā droša un tiks atceltas rekomendācijas, kas attiecas uz cilvēku sociālo distancēšanos.

Aicinām izmantot mūsu elektroniskos pakalpojumus

13 • 03 • 2020
Ņemot vērā izsludināto ārkārtējo situāciju valstī, kā arī rūpējoties par mūsu darbinieku un klientu veselību, aicinām visus mūsu esošos un topošos klientus izmantot mūsu piedāvātos elektroniskos pakalpojumus, jo klientu centrs uz pagaidām nenoteiktu periodu būs slēgts

Īslaicīgi traucējumi telefonsakaros

06 • 03 • 2020
Saziņas telefonam 67 972 286 ir tehniskas problēmas, kuras pašlaik tiek risinātas, tādēļ saziņai, lūdzu, izmantojiet mobilo telefonu 26 11 22 88 vai e-pastu info@jumis.lv.
15.08.2013

Cienījamie Siguldas novada iedzīvotāji!

Sākot ar š.g. 1. jūliju Siguldas pilsētas SIA „Jumis” rūpējas par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu visā Siguldas novadā. Jau šobrīd esam veikuši daudzus uzlabojumus un vēlamies turpināt strādāt pie tā, lai Jūs saņemtu kvalitatīvus, laicīgus un mūsdienīgus pakalpojumus.

Aizpildot elektronisko līguma slēgšanas formu, iedzīvotājs var ērti pieteikties līguma saņemšanai pa e-pastu vai pastu. Aicinām reģistrēties aizpildot pieteikuma formu.

Siguldas pilsētas un pagasta iedzīvotāji jaunos līgumus var noslēgt arī Siguldas pilsētas SIA „Jumis” klientu apkalpošanas centrā Blaumaņa ielā 10, Siguldā:
Klientu pieņemšanas laiks: Darba dienās no 8.30 – 12.00, 12.30 – 17.00.

Ar cieņu,
Siguldas pilsētas SIA „Jumis”

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.