ESI RADOŠS UN DZĪVE ZAĻOS

Noskaidroti konkursa “MAKULATŪRA FUTURA” uzvarētāji

23 • 05 • 2018
Noslēgusies Siguldas pilsētas SIA “JUMIS”, AS „Latvijas Zaļais punkts”, SIA “Tarzāns” un Siguldas novada pašvaldības kopīgi rīkotā makulatūras vākšanas akcija Siguldas novada izglītības iestāžu bērniem un skolēniem “MAKULATŪRA FUTURA”. Akcijas laikā dalībnieki savāca 25412,50 kg makulatūras.

Pagarināta pieteikšanās radošo darbu konkursam ESI RADOŠS UN DZĪVE ZAĻOS

15 • 05 • 2018
Lai nodrošinātu iespēju visiem interesentiem iesūtīt savas radošās idejas šķirošanas konteineru (zvanu) izdaiļošanā, konkursa termiņš tiek pagarināts līdz 3. jūnijam.

Sadzīves lielgabarīta un zaļo atkritumu savākšanas akcija

11 • 05 • 2018
2018. gada 29. maijā, no plkst. 14:00 līdz 18:00, šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā Siguldā, „Zemdegās” notiks sadzīves lielgabarīta, zaļo un dārza atkritumu savākšana bez maksas.
21.04.2018

 Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” un Latvijas Zaļais punkts aicina Siguldas novada iedzīvotājus piedalīties radošo darbu konkursā “Esi radošs un dzīve zaļos”. Konkursa darbs, par kuru būs nobalsojuši visvairāk cilvēku, tiks izmantots, lai izveidotu zvanveida konteineru dizainu. Īpašā dizaina konteineri atradīsies Raiņa parkā, Siguldā (Parka iela 12). Uzvarējušā darba autors/e saņems dāvanu karti 50 eiro vērtībā atpūtai Siguldas Sporta centra Ūdens atrakciju un atpūtas parkā.

Kristīne Lūse, Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” direktore: “Mēs šajā pavasarī rosinām siguldiešus domāt radoši un videi draudzīgi, un apdomāt, kāda izskata konteineri atkritumu šķirošanai iederētos mūsu pilsētā. Ikvienam ir iespēja savu ideju uzlikt uz papīra vai kā citādi to vizualizēt un atsūtīt mums. Kopā balsojumā izvēlēsimies darbu, kas rotās divus pilsētas konteinerus – stiklam un vieglajam iepakojumam.”

Radošos darbus var iesniegt līdz 2018. gada 16. maijam ikviens Siguldas iedzīvotājs, kas sasniedzis sešu gadu vecumu. Viens dalībnieks var iesniegt vairākus darbus. Darbi ir jāizstrādā uz speciālām darba lapām. Konkursa nolikums, darba lapas un vadlīnijas pieejamas zemāk.

Konkursa darbu var iesniegt drukātā veidā JUMIS” birojā R.Blaumaņa ielā 10, Siguldā vai elektroniskā veidā sūtot uz info@jumis.lv. Iesniedzot darbu, ir jānorāda vārds, uzvārds un kontaktinformācija saziņai uzvaras gadījumā. Darbu var izstrādāt digitāli, izmantojot vienu vai vairākas datorprogrammas vai izmantot sagatavotās darba lapas, kas pieejamas gan www.jumis.lv, gan “JUMIS” birojā.

Konkursa mērķis ir Siguldas novada iedzīvotāju izpratnes veicināšana par aprites ekonomiku, cilvēka lomu iepakojuma dzīves ciklā, atkritumu šķirošanas nepieciešamību, resursu saudzīgu patēriņu un atbildīgu rīcību pret vidi, rosināt iedzīvotājus domāt radoši.

Galvenā balva - dāvanu karte 50 eiro vērtībā atpūtai Siguldas Sporta centra Ūdens atrakciju un atpūtas parkā un radošā darba izvietošana uz diviem zvanveida konteineriem. Labākajiem darbiem tiks piešķirtas veicināšanas balvas no konkursa atbalstītājiem – Latvijas Zaļā punkta un tirdzniecības centra “Šokolāde”.

ESI RADOSS UN DZIVE ZALOS vadlinijas.png

Konkursa nolikums pieejams šeit: konkursa nolikums

Radošo ideju darba lapas lejupielādei: 

Konkursa radošo darbu izstrādes vadlīnijas lejupielādei:

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 67972286