ESI RADOŠS UN DZĪVE ZAĻOS

Sadzīves atkritumu maisi

04 • 01 • 2019
Uzņēmums papildus sadzīves atkritumu apjomam piedāvā iegādāties sadzīves atkritumu maisus.

“Eco Baltia grupas” vides apsaimniekošanas uzņēmumi nodrošinās vairākas iespējas eglīšu izvešanai

27 • 12 • 2018
“Eco Baltia grupas” vides apsaimniekošanas uzņēmumi – SIA “Eco Baltia vide”, SIA “Eko Kurzeme” un Siguldas pilsētas SIA “Jumis” - aicina sniegt otru iespēju Ziemassvētku eglītēm un pēc svētkiem neizmest tās sadzīves atkritumos. Uzņēmumi saviem klientiem piedāvās vairākas iespējas, kā ērti un videi draudzīgākā veidā atbrīvoties no Ziemassvētku eglītēm, neizmetot tās sadzīves atkritumos.

Zaļais Restarts II

19 • 12 • 2018
Arī šogad AS “Latvijas Zaļais punkts” kopā ar partneriem sagādājis interesantu un aizraujošu konkursu skolēniem – “ZAĻAIS RESTARTS II”
21.04.2018

 Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” un Latvijas Zaļais punkts aicina Siguldas novada iedzīvotājus piedalīties radošo darbu konkursā “Esi radošs un dzīve zaļos”. Konkursa darbs, par kuru būs nobalsojuši visvairāk cilvēku, tiks izmantots, lai izveidotu zvanveida konteineru dizainu. Īpašā dizaina konteineri atradīsies Raiņa parkā, Siguldā (Parka iela 12). Uzvarējušā darba autors/e saņems dāvanu karti 50 eiro vērtībā atpūtai Siguldas Sporta centra Ūdens atrakciju un atpūtas parkā.

Kristīne Lūse, Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” direktore: “Mēs šajā pavasarī rosinām siguldiešus domāt radoši un videi draudzīgi, un apdomāt, kāda izskata konteineri atkritumu šķirošanai iederētos mūsu pilsētā. Ikvienam ir iespēja savu ideju uzlikt uz papīra vai kā citādi to vizualizēt un atsūtīt mums. Kopā balsojumā izvēlēsimies darbu, kas rotās divus pilsētas konteinerus – stiklam un vieglajam iepakojumam.”

Radošos darbus var iesniegt līdz 2018. gada 16. maijam ikviens Siguldas iedzīvotājs, kas sasniedzis sešu gadu vecumu. Viens dalībnieks var iesniegt vairākus darbus. Darbi ir jāizstrādā uz speciālām darba lapām. Konkursa nolikums, darba lapas un vadlīnijas pieejamas zemāk.

Konkursa darbu var iesniegt drukātā veidā JUMIS” birojā R.Blaumaņa ielā 10, Siguldā vai elektroniskā veidā sūtot uz info@jumis.lv. Iesniedzot darbu, ir jānorāda vārds, uzvārds un kontaktinformācija saziņai uzvaras gadījumā. Darbu var izstrādāt digitāli, izmantojot vienu vai vairākas datorprogrammas vai izmantot sagatavotās darba lapas, kas pieejamas gan www.jumis.lv, gan “JUMIS” birojā.

Konkursa mērķis ir Siguldas novada iedzīvotāju izpratnes veicināšana par aprites ekonomiku, cilvēka lomu iepakojuma dzīves ciklā, atkritumu šķirošanas nepieciešamību, resursu saudzīgu patēriņu un atbildīgu rīcību pret vidi, rosināt iedzīvotājus domāt radoši.

Galvenā balva - dāvanu karte 50 eiro vērtībā atpūtai Siguldas Sporta centra Ūdens atrakciju un atpūtas parkā un radošā darba izvietošana uz diviem zvanveida konteineriem. Labākajiem darbiem tiks piešķirtas veicināšanas balvas no konkursa atbalstītājiem – Latvijas Zaļā punkta un tirdzniecības centra “Šokolāde”.

ESI RADOSS UN DZIVE ZALOS vadlinijas.png

Konkursa nolikums pieejams šeit: konkursa nolikums

Radošo ideju darba lapas lejupielādei: 

Konkursa radošo darbu izstrādes vadlīnijas lejupielādei:

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.