Akcija "Esi atsaucīgs - saudzē dabu, šķiro atkritumus!"

Aicinām iedzīvotājus atbrīvoties no atkritumiem ar īpašu atbildību

20 • 03 • 2020
Ņemot vērā, ka atkritumu apsaimniekošanas sistēmas efektīva un nepārtraukta darbībai ir svarīgs aspekts arī no sabiedrības kopējā veselības viedokļa, ar īpašu piesardzību un atbildību turpinām darbu arī šajos saspringtajos apstākļos, nodrošinot pakalpojumu nepārtrauktību saviem klientiem.

Drošības nolūkos Siguldā atcelta elektronikas šķirošanas akcija un slēgts šķirošanas laukums “Zemdegas”

16 • 03 • 2020
Līdz brīdim, kamēr valstī stabilizēsies situācija saistībā ar COVID-19 izplatības riskiem, atcelta Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” rīkotā elektronikas nodošanas akcija 21.martā. Tāpat pagaidām apmeklētājiem tiek slēgts atkritumu šķirošanas laukums “Zemdegas”. Tā darbība tiks atsākta pēc valstī noteiktās ārkārtējas situācijas beigām, vai brīdī, kad situācija valstī tiks novērtēta kā droša un tiks atceltas rekomendācijas, kas attiecas uz cilvēku sociālo distancēšanos.

Aicinām izmantot mūsu elektroniskos pakalpojumus

13 • 03 • 2020
Ņemot vērā izsludināto ārkārtējo situāciju valstī, kā arī rūpējoties par mūsu darbinieku un klientu veselību, aicinām visus mūsu esošos un topošos klientus izmantot mūsu piedāvātos elektroniskos pakalpojumus, jo klientu centrs uz pagaidām nenoteiktu periodu būs slēgts

Īslaicīgi traucējumi telefonsakaros

06 • 03 • 2020
Saziņas telefonam 67 972 286 ir tehniskas problēmas, kuras pašlaik tiek risinātas, tādēļ saziņai, lūdzu, izmantojiet mobilo telefonu 26 11 22 88 vai e-pastu info@jumis.lv.
06.11.2013

Siguldas novada Siguldas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde „Ieviņa” rīko akciju „Esi atsaucīgs - saudzē dabu, šķiro atkritumus!” 2013.gada 7.novembrī pulksten 11:00 PII „Ieviņa” teritorijā, Globālās rīcības dienas ietvaros vēlamies vērst sabiedrības uzmanību atkritumu šķirošanas nepieciešamībai.

Šajā dienā vēlamies parādīt kā ar pavisam vienkāršām metodēm padarīt savu ikdienu videi draudzīgu. Ar plakātiem ziņosim, cik svarīgi šķirot atkritumus, kā to darīt jautri un visiem kopā.         

Šajā dienā aicinām pie sevis mūsu bērnu vecākus, sadarbības partnerus no SVĢ 12. klašu skolēnus, pārstāvi no SIA „Jumis” un pārstāvi no Siguldas novada domes, darboties kopā ar mums. Jums līdzi jāpaņem tukša lielā plastmasas pudele un vecas avīzes.
Visu koordinēs PII „Ieviņa „ EKO tēls Zaļais rūķis.

Ekoskolu Globālā Rīcības diena
7. novembris - Starptautiskā Ekoskolu Rīcības diena, kurā skolēni un jaunieši no visas pasaules aicina un iedvesmo sabiedrību uz pārmaiņām aktuālos vides jautājumos.

Latvijā Rīcības dienas notiks no 4. - 8. novembrim, kad vairāk kā 100 Ekoskolas visā Latvijā aicinās sabiedrību veikt videi draudzīgas aktivitātes. Pasākumus aicināts apmeklēt ikviens interesents.

Pirmā Globālā Rīcības diena notika pērn, un tajā piedalījās 35 valstis, 1037 skolas un vairāk kā pusmiljons dalībnieki no visas pasaules. Latvijā Rīcības dienā piedalījās 106 izglītības iestādes un vairāk nekā 25 tūkstoši skolēnu no visas valsts, ļaujot Ekoskolām no Latvijas iegūt godpilno otro vietu Rīcības dienas aktivitātē.

Stāsti, video un attēli no visas pasaules tika publicēti starptautiskajā Ekoskolu programmas mājasalapā: www.eco-schools.org/wda

Rīcības dienu organizatori Latvijā – Vides izglītības fonds savā paspārnē pulcē vairāk kā 140 izglītības iestādes t.s. pirmsskolas izglītības iestādes, jauniešu centri, skolas un augstskolas. Ekoskolu programma pasaulē darbojas 55 valstīs un tajā iesaistījušās teju 45 tūkstoši skolas un 13 miljoni skolēnu. Ikviena skola var brīvprātīgi pievienoties Ekoskolu saimei, veicot videi un ilgtspējas principiem atbilstošas rīcības, vairāk informācijas – www.videsfonds.lv

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.