Drošības nolūkos Siguldā atcelta elektronikas šķirošanas akcija un slēgts šķirošanas laukums “Zemdegas”

Aicinām iedzīvotājus atbrīvoties no atkritumiem ar īpašu atbildību

20 • 03 • 2020
Ņemot vērā, ka atkritumu apsaimniekošanas sistēmas efektīva un nepārtraukta darbībai ir svarīgs aspekts arī no sabiedrības kopējā veselības viedokļa, ar īpašu piesardzību un atbildību turpinām darbu arī šajos saspringtajos apstākļos, nodrošinot pakalpojumu nepārtrauktību saviem klientiem.

Aicinām izmantot mūsu elektroniskos pakalpojumus

13 • 03 • 2020
Ņemot vērā izsludināto ārkārtējo situāciju valstī, kā arī rūpējoties par mūsu darbinieku un klientu veselību, aicinām visus mūsu esošos un topošos klientus izmantot mūsu piedāvātos elektroniskos pakalpojumus, jo klientu centrs uz pagaidām nenoteiktu periodu būs slēgts

Īslaicīgi traucējumi telefonsakaros

06 • 03 • 2020
Saziņas telefonam 67 972 286 ir tehniskas problēmas, kuras pašlaik tiek risinātas, tādēļ saziņai, lūdzu, izmantojiet mobilo telefonu 26 11 22 88 vai e-pastu info@jumis.lv.

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” nolietotās sadzīves tehnikas savākšanas akcija Siguldas pilsētā

28 • 02 • 2020
Sestdien, 21. martā specializētajā “JUMIS” busiņā siguldiešiem būs iespēja bezmaksas nodot jebkāda veida nolietotās un nederīgās elektriskās un elektroniskās iekārtas, tostarp veļas mašīnas, televizorus, ledusskapjus, plītis, datorus u.c. Nododot nolietoto tehniku, tām jābūt neizjauktām ar visām komponentēm.
16.03.2020

Līdz brīdim, kamēr valstī stabilizēsies situācija saistībā ar COVID-19 izplatības riskiem, atcelta Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” rīkotā elektronikas nodošanas akcija 21.martā. Tāpat pagaidām apmeklētājiem tiek slēgts atkritumu šķirošanas laukums “Zemdegas”. Tā darbība tiks atsākta pēc valstī noteiktās ārkārtējas situācijas beigām, vai brīdī, kad situācija valstī tiks novērtēta kā droša un tiks atceltas rekomendācijas, kas attiecas uz cilvēku sociālo distancēšanos.

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” aicina iedzīvotājus, ievērojot personīgos piesardzības pasākumus, turpināt šķirot plastmasas, papīra un metāla iepakojumus (PET pudeles, šampūnu, dušas želeju un citas līdzīga veida pudeles, plastikāta maisus, tetrapakas, kartona kastītes, makulatūru), kā arī stikla taru. Šos iepakojumus var izmest savos privātajos vai arī visā novada teritorijā publiski pieejamajos dzeltenajos un zaļajos šķirošanas konteineros.

Par elektroiekārtu, riepu, būvgružu, lielgabarīta un citu atkritumu veidu nodošanas iespējām šajā periodā aicinām sazināties ar Siguldas SIA “JUMIS” pa tālr. 26112288 vai info@jumis.lv.

Tiklīdz situācija valstī stabilizēsies, Siguldas pilsētas “JUMIS” atsāks atkritumu šķirošanas laukuma darbību, kā arī  akciju veidā nodrošinās iespēju iedzīvotājiem ērtā un pieejamā veidā nodot nolietotās elektroiekārtas.

Tāpat uzņēmums aicina iedzīvotājus šajā laikā būt īpaši piesardzīgiem. Pēc sadzīves vai šķiroto atkritumu nogādāšanas uz konteineriem, kārtīgi nomazgāt rokas, kā arī nepieciešamības gadījumā izmantot dezinfekcijas līdzekli.

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” arī ārkārtējās situācijas laikā turpina iedzīvotājiem sniegt atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus saskaņā ar spēkā esošajiem grafikiem, taču ierobežojot klātienes kontaktus ar iedzīvotājiem. Uz vēl nenoteiktu laiku slēgts “JUMIS” klientu apkalpošanas centrs, līdz ar to pakalpojumi tiek sniegti attālināti, zvanot pa tel. 26112288 vai rakstot uz e-pastu info@jumis.lv. Plašāka informācija pieejama www.jumis.lv.

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.