Atkritumu apsaimniekošana Mālpils novadā no 01.08.2019.

Siguldas novadā “Elektronikas šķiratlonā” sašķirotas 5,1 tonna nolietotās elektrotehnikas

04 • 06 • 2020
Noslēdzies Latvijas Zaļā punkta sadarbībā ar Siguldas pilsētas SIA “JUMIS”, SIA “Eco Baltia vide” un veikaliem “top!” rīkotās kampaņas “Elektronikas šķiratlons” pirmais posms.

Siguldas novadā notiks lielgabarīta, zaļo un dārza atkritumu šķirošanas akcija

22 • 05 • 2020
Siguldas pilsētas SIA „JUMIS” aicina Siguldas novada iedzīvotājus šā gada 8.jūnijā no plkst. 14:00 līdz plkst. 18:00 piedalīties mājsaimniecībā uzkrāto lielgabarīta, zaļo un dārza atkritumu šķirošanas akcijā, kas, ievērojot valstī Covid-19 dēļ valstī noteiktās piesardzības prasības, notiks atkritumu šķirošanas laukumā „Zemdegas”, Siguldā.

“JUMIS” piedāvājumi talkotājiem

08 • 05 • 2020
Jau 16.maijā visā Latvijā notiks Lielā Talka, kurā šogad valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ iedzīvotāji tiek aicināti piedalīties individuāli, sakopjot savus pagalmus un piemājas teritorijas. Rūpējoties par tīru un sakoptu vidi Siguldas novadā, “JUMIS” atgādina par dažādiem risinājumiem, lai talka būtu vēl produktīvāka, ērtāka un dabai draudzīgāka.

Ko darīt, ja ārkārtas situācijas laikā pieaug atkritumu daudzums?

07 • 05 • 2020
Ko darīt, ja ārkārtas situācijas laikā pieaug atkritumu daudzums? Daudzi produkti taču tagad atrodas atsevišķos iepakojumus! Mūsu galvenais ieteikums – pamaini ieradumus.
01.08.2019

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” saka paldies visiem klientiem, kas laikus noslēguši jauno līgumu par atkritumu apsaimniekošanu Mālpils novadā no 2019.gada 1.augusta.

Apzināmies, ka ikviens pārmaiņu periods rada arī zināmas neērtības, taču no savas puses darīsim visu iespējamo, lai mūsu sadarbība noritētu veiksmīgi.

INFORMĒJAM, KA VISIEM KLIENTIEM, KAS NOSLĒGUŠI LĪGUMUS, ATKRITUMU  IZVEŠANAS GRAFIKI TIKA NOSŪTĪTI LĪDZ 31.07.2019.

Klienti, kas vēl nav paspējuši noslēgt līgumus aicināti to izdarīt pēc iespējas drīzāk, lai operatīvi varam uzsākt darbus.

Līguma noslēgšanas iespējas:

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” mājas lapā http://www.jumis.lv/lv/pakalpojumi/malpils-novads/sadzives-atkritumi/ iespējams noslēgt līgumu elektroniski klikšķinot uz zaļās pogas zemāk "NOSLĒGT LĪGUMU ELEKTRONISKI" un no saraksta izvēloties novadu "Mālpils". Autorizācija notiek ar internetbankas starpniecību. Šobrīd pakalpojums pieejams Swedbank, SEB banka un Luminor banku klientiem. Līgumu noslēgšanu elektroniski nodrošina SIA “Eco Baltia vide”.

Līguma formu ir iespējams arī lejupielādēt (http://www.jumis.lv/files/malpils_klientu_ligums_drukai.pdf ) un jau aizpildītu to nogādāt klātienē Siguldas pilsētas SIA ‘’JUMIS’’ klientu apkalpošanas centrā, Rūdolfa Blaumaņa ielā 10, Siguldā, katru darba dienu no 8:00 – 17:00.

Jautājumu un/vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties pa tālruni 26112288.

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.