Atkritumu apsaimniekošana Mālpils novadā no 01.08.2019.

Siguldā notiks sadzīves lielgabarīta, zaļo un dārza atkritumu nodošanas akcija

09 • 08 • 2019
Siguldas pilsētas SIA „JUMIS” š.g. 17.septembrī aicina Siguldas novada iedzīvotājus piedalīties mājsaimniecībā uzkrāto lielgabarīta atkritumu nodošanas akcijā

Leona Paegles ielā 6B sākta viedo atkritumu konteineru punkta būvniecība

02 • 08 • 2019
No šā gada 6.augusta Siguldā, daudzdzīvokļu namu kvartālā Leona Paegles ielā 6B, pēc Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” pasūtījuma tiks sākti būvniecības darbi Latvijā pirmā viedā atkritumu konteineru punkta izveidei. Būvniecības darbi plānoti līdz 16.septembrim un to laikā būs nelielas izmaiņas satiksmes organizācijā, kā arī daļa no esošajiem atkritumu konteineriem ir pārvietoti konteineru rindas otrā galā.

Sākot ar 31.07.2019. – šķirošanas laukumā “Zemdegas” iespējams bezmaksas nodot bojātos augļus un dārzeņus

31 • 07 • 2019
Siguldas novada iedzīvotāji aicināti no 2019. gada 31. jūlija izmantot iespēju bez maksas nodot bojātos augļus un dārzeņus šķirošanas laukumā „Zemdegas”.

17. jūlijā rīkotās lielgabarīta un zaļo atkritumu savākšanas akcijas rezultāti

25 • 07 • 2019
Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” 2019. gada 17. jūlijā rīkoja lielgabarīta, zaļo un dārza atkritumu savākšanu bez maksas, šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā “Zemdegas”.
01.08.2019

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” saka paldies visiem klientiem, kas laikus noslēguši jauno līgumu par atkritumu apsaimniekošanu Mālpils novadā no 2019.gada 1.augusta.

Apzināmies, ka ikviens pārmaiņu periods rada arī zināmas neērtības, taču no savas puses darīsim visu iespējamo, lai mūsu sadarbība noritētu veiksmīgi.

INFORMĒJAM, KA VISIEM KLIENTIEM, KAS NOSLĒGUŠI LĪGUMUS, ATKRITUMU  IZVEŠANAS GRAFIKI TIKA NOSŪTĪTI LĪDZ 31.07.2019.

Klienti, kas vēl nav paspējuši noslēgt līgumus aicināti to izdarīt pēc iespējas drīzāk, lai operatīvi varam uzsākt darbus.

Līguma noslēgšanas iespējas:

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” mājas lapā http://www.jumis.lv/lv/pakalpojumi/malpils-novads/sadzives-atkritumi/ iespējams noslēgt līgumu elektroniski klikšķinot uz zaļās pogas zemāk "NOSLĒGT LĪGUMU ELEKTRONISKI" un no saraksta izvēloties novadu "Mālpils". Autorizācija notiek ar internetbankas starpniecību. Šobrīd pakalpojums pieejams Swedbank, SEB banka un Luminor banku klientiem. Līgumu noslēgšanu elektroniski nodrošina SIA “Eco Baltia vide”.

Līguma formu ir iespējams arī lejupielādēt (http://www.jumis.lv/files/malpils_klientu_ligums_drukai.pdf ) un jau aizpildītu to nogādāt klātienē Siguldas pilsētas SIA ‘’JUMIS’’ klientu apkalpošanas centrā, Rūdolfa Blaumaņa ielā 10, Siguldā, katru darba dienu no 8:00 – 17:00.

Jautājumu un/vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties pa tālruni 26112288.

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.