Atkritumu apsaimniekošana Mālpils novadā no 01.08.2019.

Zaļo un dārza atkritumu savākšanas akcija

01 • 10 • 2019
Siguldas novada pašvaldība organizē zaļo un dārza atkritumu savākšanas akciju. No 7. – 31.oktobrim ikvienam siguldietim būs iespēja bez maksas nodot nokritušās lapas, puķu lakstus un zarus.

24.septembrī Siguldas pilsētas SIA "JUMIS" birojs R. Blaumaņa ielā 10 būs slēgts

19 • 09 • 2019
Elektropadeves traucējumu dēļ, 24.septembrī, Siguldas pilsētas SIA "JUMIS" birojs R. Blaumaņa ielā 10 būs slēgts. Steidzamu jautājumu risināšanā, aicinām sazināties ar uzņēmuma pārstāvi, zvanot pa tālruņa numuru: 26 11 22 88.

Siguldas pilsētas SIA “Jumis” aicina šķirot atkritumus pareizi

19 • 09 • 2019
Lai veicinātu sakārtotas apkārtējās vides ilgtspējīgu uzturēšanu Siguldas novadā un cituviet Latvijā, vides apsaimniekošanas uzņēmums Siguldas pilsētas SIA “Jumis” un “Latvijas Zaļais punkts” aicina iedzīvotājus pievērst uzmanību saviem atkritumu šķirošanas paradumiem, iesaistīties šajā procesā arvien aktīvāk, kā arī darīt to pareizi un ar izpratni.

Līdz 30.septembrim pagarināta pieteikšanās akcijai “Stikla šķiratlons” Mālpilī

18 • 09 • 2019
Siguldas pilsētas SIA “Jumis” un SIA “Eco Baltia vide” sadarbībā ar “Latvijas Zaļais punkts” un veikaliem “top!” aicina Mālpils novada iedzīvotājus izmantot iespēju vēl līdz 30.septembrim pieteikties Vislatvijas “Stikla šķiratlonam”, lai bez maksas atbrīvotos no mājsaimniecībā uzkrātās un vairs neizmantotās stikla taras.
01.08.2019

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” saka paldies visiem klientiem, kas laikus noslēguši jauno līgumu par atkritumu apsaimniekošanu Mālpils novadā no 2019.gada 1.augusta.

Apzināmies, ka ikviens pārmaiņu periods rada arī zināmas neērtības, taču no savas puses darīsim visu iespējamo, lai mūsu sadarbība noritētu veiksmīgi.

INFORMĒJAM, KA VISIEM KLIENTIEM, KAS NOSLĒGUŠI LĪGUMUS, ATKRITUMU  IZVEŠANAS GRAFIKI TIKA NOSŪTĪTI LĪDZ 31.07.2019.

Klienti, kas vēl nav paspējuši noslēgt līgumus aicināti to izdarīt pēc iespējas drīzāk, lai operatīvi varam uzsākt darbus.

Līguma noslēgšanas iespējas:

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” mājas lapā http://www.jumis.lv/lv/pakalpojumi/malpils-novads/sadzives-atkritumi/ iespējams noslēgt līgumu elektroniski klikšķinot uz zaļās pogas zemāk "NOSLĒGT LĪGUMU ELEKTRONISKI" un no saraksta izvēloties novadu "Mālpils". Autorizācija notiek ar internetbankas starpniecību. Šobrīd pakalpojums pieejams Swedbank, SEB banka un Luminor banku klientiem. Līgumu noslēgšanu elektroniski nodrošina SIA “Eco Baltia vide”.

Līguma formu ir iespējams arī lejupielādēt (http://www.jumis.lv/files/malpils_klientu_ligums_drukai.pdf ) un jau aizpildītu to nogādāt klātienē Siguldas pilsētas SIA ‘’JUMIS’’ klientu apkalpošanas centrā, Rūdolfa Blaumaņa ielā 10, Siguldā, katru darba dienu no 8:00 – 17:00.

Jautājumu un/vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties pa tālruni 26112288.

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.