Aizpildi JUMIS pakalpojuma novērtējuma aptauju un laimē dāvanu karti

Sveicam valsts svētkos!

15 • 11 • 2019

Aktuāla informācija par 18.11.2019.

11 • 11 • 2019
18.11.2019. sadzīves atkritumu izvešana notiks pēc paredzētā grafika, savukārt birojs R. Blaumaņa ielā 10 būs slēgts.

Siguldā turpinās darbs pie Latvijā pirmā atkritumu pieņemšanas viedpunkta izveides

25 • 10 • 2019
Kopš vasaras vidus Siguldā notiek aktīvs darbs pie Latvijā pirmā atkritumu pieņemšanas viedpunkta izveides, ko, cieši sadarbojoties, īsteno vides apsaimniekošanas uzņēmums Siguldas pilsētas SIA “Jumis” un Siguldas novada pašvaldība. Projektā līdz šim jau labiekārtota Leona Paegles ielas daudzdzīvokļu ēku kvartāla infrastruktūra, savukārt patlaban notiek darbs pie viedpunkta tehnisko risinājumu izstrādes.

Atkritumu šķirošanas laukums "Zemdegas"

22 • 10 • 2019
Papildu atkritumu šķirošanas konteineriem Siguldas un Mālpils novada iedzīvotāji ir aicināti izmantot arī Siguldas pilsētas SIA “Jumis” atkritumu šķirošanas laukumu Siguldā - “Zemdegas”.
27.08.2019

Lai vēl vairāk uzlabotu Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” sniegto pakalpojumu kvalitāti, aicinām aptaujas ietvaros izteikt viedokli un sniegt novērtējumu par līdzšinējo sadarbību. Ar katru gadu pieaug cilvēku izpratne par atkritumu šķirošanas nozīmi. Lai labāk izprastu iedzīvotāju pieredzi, aicinām veltīt dažas minūtes un aizpildīt aptauju.

Iegūtie dati mums palīdzēs apzināt šī brīža šķirošanas paradumus sabiedrībā, novērtēt iedzīvotāju attieksmi par iesaistīšanos šajā procesā, kā arī izpratni par atkritumu šķirošanas iespējām Latvijā. 

Aptaujas aizpildīšanas laiks: ~ 7 minūtes.

APTAUJAS ANKETA PIEEJAMA ŠEIT

 

IESPĒJA LAIMĒT BALVU!

Ikviens respondents, kurš līdz šā gada 13.septembra plkst.23:59 aizpildīs anketu, piedalīsies izlozē ar iespēju laimēt RIMI dāvanu karti 30.00 EUR vērtībā.  Izloze notiks 20.septembrī. Uzvarētājs par laimestu tiks informēts, rakstot uz norādīto e-pastu.

 Jūsu Siguldas pilsētas SIA “JUMIS”

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.