Aizpildi JUMIS pakalpojuma novērtējuma aptauju un laimē dāvanu karti

Leona Paegles daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji aicināti aktīvi izmantot atkritumu šķirošanas viedpunktu

21 • 10 • 2020
Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” aicina Leona Paegles ielas daudzdzīvokļu namu kvartāla iedzīvotājus sākt aktīvi izmantot izveidoto atkritumu šķirošanas viedpunktu, kas novietots Leona Paegles ielā 6B, blakus līdzšinējai atkritumu konteineru novietnei. Viedpunkts nodrošinās, ka katrs dzīvoklis saņems individuālu aprēķinu par atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem atbilstoši konkrētā dzīvokļa iemītnieku radītājam sadzīves un bioloģisko atkritumu apjomam. Tādējādi katra mājsaimniecība, samazinot un šķirojot tās radītos atkritumus, varēs arī samazināt un kontrolēt savas izmaksas.

L.Paegles ielas daudzdzīvokļu māju kvartāla iedzīvotāji aicināti klātienē testa režīmā iepazīties ar atkritumu šķirošanas viedpunktu

06 • 10 • 2020
Siguldā, L.Paegles ielā 6B, ir uzstādīts Baltijā pirmais atkritumu šķirošanas viedpunkts. Tajā iedzīvotāji varēs izmest sadzīves un bioloģiski noārdāmos atkritumus, veicot samaksu tikai par individuālo nodoto atkritumu apjomu .

Līdz 30.oktobrim pagarināta pieteikšanās nolietotās tehnikas bezmaksas izvešanai

06 • 10 • 2020
Ņemot vērā iedzīvotāju atsaucību, Siguldas un Mālpils novados līdz 30.oktobrim tiek pagarināta Latvijas Zaļā punkta kopā ar partneriem rīkotās kampaņas “Elektronikas šķiratlons” norise. Tās ietvaros iedzīvotāji aicināti pieteikties nolietotās un vairs nevajadzīgās elektrotehnikas bezmaksas izvešanai no mājsaimniecībām un uzņēmumiem. Piedaloties akcijā, ir iespēja laimēt noderīgas balvas – veikalu “top!” dāvanu kartes 20 un 30 eiro vērtībā.

Siguldas novada iedzīvotāji aicināti piedalīties bioloģiski noārdāmo zaļo un dārza atkritumu nodošanas akcijā no 19.10.- 09.11.2020.

29 • 09 • 2020
Siguldas novada pašvaldība sadarbībā ar Siguldas pilsētas SIA JUMIS no šā gada 19. oktobra līdz 9. novembrim rīko zaļo un dārza atkritumu nodošanas akciju, kurā novadnieki varēs bez maksas nodot pērnās lapas, dārza atkritumus un nelielus zarus (ar stumbra diametru līdz 7 centimetriem) atkritumu šķirošanas laukumā “Zemdegas”, patstāvīgi tos nogādājot un izberot.
05.10.2020

Lai vēl vairāk uzlabotu Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” sniegto pakalpojumu kvalitāti, aicinām aptaujas ietvaros izteikt viedokli un sniegt novērtējumu par līdzšinējo sadarbību. Ar katru gadu pieaug cilvēku izpratne par atkritumu šķirošanas nozīmi. Lai labāk izprastu iedzīvotāju pieredzi, aicinām veltīt dažas minūtes un aizpildīt aptauju.

Iegūtie dati mums palīdzēs apzināt šī brīža šķirošanas paradumus sabiedrībā, novērtēt iedzīvotāju attieksmi par iesaistīšanos šajā procesā, kā arī izpratni par atkritumu šķirošanas iespējām Latvijā. 

Aptaujas aizpildīšanas laiks: ~ 5 minūtes.

 

 IESPĒJA LAIMĒT BALVU!

Ikviens respondents, kurš līdz šā gada 21.oktobrim plkst.23:59 aizpildīs anketu, piedalīsies izlozē ar iespēju laimēt RIMI dāvanu karti 30.00 EUR vērtībā.  Izloze notiks 26.oktobrī. Uzvarētājs par laimestu tiks informēts, rakstot uz norādīto e-pastu.

APSVEICAM uzvarētāju Violettu tel. nr. 292***** ar laimīgo izlozi un 30 eur dāvanu karti veikalā RIMI!

 Jūsu Siguldas pilsētas SIA “JUMIS”

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.