“JUMIS” piedāvājumi talkotājiem

Izmaiņas Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” rekvizītos

23 • 07 • 2020
Saistībā ar Luminor Bank AS datu pārcelšanu uz vienotu sistēmu, kas notika laikā no 21.jūlija plkst.19:00 līdz 22.jūlija 9:00, tiek paredzētas izmaiņas uzņēmuma Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” līdzšinējos rekvizītos – turpmākiem norēķiniem mainīts bankas konta numurs un SWIFT kods.

“JUMIS” aicina pieteikt nolietotās elektrotehnikas bezmaksas savākšanu

17 • 07 • 2020
Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” no šā gada jūlija Siguldas un Mālpils novadu iedzīvotājiem piedāvā jaunu bezmaksas pakalpojumu – nolietotās elektrotehnikas savākšanu no mājsaimniecībām un uzņēmumiem.

Siguldas pilsētas SIA “Jumis” aicina iedzīvotājus šķirot bio atkritumus

08 • 07 • 2020
Iestājoties vasarai, arvien vairāk iedzīvotāju ir ķērušies pie dārzu sakopšanas un labiekārtošanas darbiem. Vides apsaimniekošanas uzņēmums Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” aicina iedzīvotājus zaļos un dārza atkritumus šķirot atsevišķi no pārējiem atkritumiem, tādējādi parūpējoties par to, lai mazāks atkritumu apjoms nonāk apglabāšanai poligonā.

27.jūlijā notiks lielgabarīta, zaļo un dārza atkritumu nodošanas akcija šķirošanas laukumā “Zemdegas”

02 • 07 • 2020
Siguldas pilsētas SIA „JUMIS” aicina Siguldas novada iedzīvotājus piedalīties mājsaimniecībā uzkrāto lielgabarīta atkritumu nodošanas akcijā, kas notiks šā gada 27.jūlijā no plkst. 14:00 līdz 18:00 šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā „Zemdegas”, Siguldā. Akcijas ietvaros laukumā varēs vest un nodot tikai lielgabarīta un zaļo atkritumu veidus.
08.05.2020

Jau 16.maijā visā Latvijā notiks Lielā Talka, kurā šogad valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ iedzīvotāji tiek aicināti piedalīties individuāli, sakopjot savus pagalmus un piemājas teritorijas. Rūpējoties par tīru un sakoptu vidi Siguldas novadā, “JUMIS” atgādina par dažādiem risinājumiem, lai talka būtu vēl produktīvāka, ērtāka un dabai draudzīgāka.

Lielgabarīta atkritumu un būvgružu izvešana 

Ja plāno vai jau esi veicis būvdarbus, kā rezultātā ir uzkrājušies dažāda veida būvgruži, vai arī Tavās mājās atrodas mēbeles, kuras savu laiku nokalpojušas, atbrīvojies no tām pareizi. Šim nolūkam Siguldas pilsētas „JUMIS” piedāvā iedzīvotājiem pieteikt liela izmēra konteinerus - 5m3, 8m3 un 10m3, (konteiners pie klienta atrodas 3 darba dienas), pakalpojuma cenas atrodamas šeit. 

Samazināts tarifs būvgružu izvešanai maisos - Lielās Talkas laikā par akcijas cenu Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” piedāvā iegādāties 1m3 maisus nelielam būvgružu apjomam, kas rodas pēc mazākiem remontdarbiem.  Maksa par vienu maisu Siguldā – 70.00 EUR ar PVN  50.00 EUR ar PVN.

Akcija spēkā no 11.05. – 29.05.2020.

1m3 maiss

Pakalpojuma cena ar PVN

Siguldas pilsēta, Ķipari, Peltes, Vējupīte, Kalnabeites

50.00

Turaida, Stīveri, Jūdaži

99.00

Nurmiži, Egļupe, Allaži

138.00

*Cenā iekļauta piepildītā maisa izvešana.

Zaļo atkritumu izvešana 

Sakopjot dārzu, piemājas teritoriju vai tuvējo apkārtni, daudziem aktuāls ir jautājums, kur likt pērnās lapas, zāli, koku zarus, jo sadzīves atkritumos tos nedrīkst izmest.

Nelielam daudzumam zaļo atkritumu Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” piedāvā iegādāties zaļo, marķēto 120 litru maisu – 2.00 EUR/gab. Lielākam apjomam piedāvājam BIG BAG 1m3 maisus, maisa cena 25.00 EUR/gab.

Zaļajiem atkritumiem paredzētajos maisos drīkst ievietot zāli, nezāles, lapas, kā arī augļus, dārzeņus un to mizas. Šajos maisos nedrīkst likt citus virtuves atkritumus, kā arī koku zarus. Maisu izvešana Siguldas novadā tiek nodrošināta iepriekš piesakot pa tālr. 26112288 vai rakstot uz e-pastu info@jumis.lv. Attiecīgajā dienā pilno maisu Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” lūdz novietot pie vārtiņiem ārpus žoga mūsu darbiniekiem brīvi pieejamā vietā.

Stikla un vieglā iepakojuma (papīra, plastmasas, metāla) šķirošana publiski pieejamos šķirošanas punktos 

Aicinām iedzīvotājus pārskatīt savus virtuves plauktus, pieliekamos un pagrabus, un atbrīvoties no liekajām stikla burkām un pudelēm, kā arī plastmasas pudelēm, kartona kastēm un skārda bundžām. Stikla un vieglo iepakojumu jeb plastmasas, papīra, metāla iepakojumu iedzīvotāji var bez maksas izmest kādā no publiskajiem šķirošanas konteineriem, kuru adreses var uzzināt ŠEIT, vai sazinoties ar mums pa tel. 26112288.

Daudzdzīvokļu namu apsaimniekotājiem ir iespēja vērsties Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” ar iesniegumu, ka nama apsaimniekotājs piekrīt, ka attiecīgās daudzdzīvokļu mājas pagalmā tiek izveidots publiskais dalītās vākšanas punkts, t.i. dalītās vākšanas konteineri ir pieejami jebkuram Siguldas novada iedzīvotājam. Publisko dalītās vākšanas punktu atkritumu šķirošanas konteineru tukšošana ir bezmaksas.

Bezmaksas šķirošanas maisi privātajās mājsaimniecībās 

Siguldas pilsētas SIA „JUMIS” privātmāju iemītniekiem piedāvā iespēju bez maksas saņemt marķētus specializētos maisus stikla taras un vieglā iepakojuma (plastmasas, papīra, metāla) šķirošanai. Maisus bezmaksas iespējams saņemt, rakstot uz e-pastu info@jumis.lv. Kad maisi ir pilni, to bezmaksas izvešanu jāpiesaka vismaz vienu darba dienu pirms grafikā noteiktās savākšanas dienas, rakstot uz e-pasta adresi info@jumis.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 26112288. Pieteiktajā šķirošanas maisu savākšanas dienā tie tiks paņemti un to vietā atstāti tukši maisi turpmākajai šķirošanai.

Nolietoto riepu nodošanas iespējas Siguldas novadā 

Atkritumu savākšanas laukumā Siguldas pagastā “Zemdegas” pieņem nolietotās vieglo un smago automašīnu riepas gan no privātpersonām, gan no juridiskajām personām. Privātpersonas ar Siguldieša ID karti vai izziņu par deklarēto dzīvesvietu bez maksas var nodot četras vieglo automašīnu riepas gada periodā. Katra nākošā riepa tiek pieņemta par papildus samaksu. Juridiskās personas (uzņēmumi, autoservisi) aicinātas par nolietoto autoriepu nodošanu sazināties ar "JUMIS", zvanot uz tālruņa numuru 26112288.

Šķiroto atkritumu pieņemšanas laukums "Zemdegas" 

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” atkritumu šķirošanas laukums atrodas iedzīvotājiem ērtā un pieejamā vietā Siguldas pagasta „Zemdegās”.

Šķirošanas laukuma "Zemdegas" darba laiki:

  • Otrdienās no plkst. 12.00 līdz 17.00
  • Trešdienās no plkst. 15.00 līdz 19.00
  • Ceturtdienās no plkst. 10.00 līdz 17.00
  • Sestdienās no plkst. 10.00 līdz 14.00

 

Informācija par atkritumu šķirošanas laukumā un publiski pieejamajos šķirošanas punktos nododamajiem atkritumu veidiem pieejama Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” mājas lapā ŠEIT.

* Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” atgādina, ka, ņemot vērā valstī un mūsu uzņēmumā Covid-19 dēļ ieviestos piesardzības pasākumus, šobrīd klientu apkalpošana tiek nodrošināta attālināti.

* Informējam, ka par lielgabarīta akciju sīkāka informācija tiks publicēta mājas lapā pie aktualitātēm pēc 12.05.2020.

Lai pieteiktu, kādu no augstāk minētajiem pakalpojumiem vai saņemtu atbildes uz interesējošajiem jautājumiem, aicinām rakstīt e-pastu uz info@jumis.lv vai zvanīt pa tālr. 26112288. Ja nepieciešams veikt līguma grozījumus vai pieteikt citus pakalpojumus, aicinām saziņai izmantot e-pastu: info@jumis.lv.

 

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.