“JUMIS” aprīlī Siguldas novadā atklāja divus jaunus atkritumu šķirošanas punktus

Siguldas novadā “Elektronikas šķiratlonā” sašķirotas 5,1 tonna nolietotās elektrotehnikas

04 • 06 • 2020
Noslēdzies Latvijas Zaļā punkta sadarbībā ar Siguldas pilsētas SIA “JUMIS”, SIA “Eco Baltia vide” un veikaliem “top!” rīkotās kampaņas “Elektronikas šķiratlons” pirmais posms.

Siguldas novadā notiks lielgabarīta, zaļo un dārza atkritumu šķirošanas akcija

22 • 05 • 2020
Siguldas pilsētas SIA „JUMIS” aicina Siguldas novada iedzīvotājus šā gada 8.jūnijā no plkst. 14:00 līdz plkst. 18:00 piedalīties mājsaimniecībā uzkrāto lielgabarīta, zaļo un dārza atkritumu šķirošanas akcijā, kas, ievērojot valstī Covid-19 dēļ valstī noteiktās piesardzības prasības, notiks atkritumu šķirošanas laukumā „Zemdegas”, Siguldā.

“JUMIS” piedāvājumi talkotājiem

08 • 05 • 2020
Jau 16.maijā visā Latvijā notiks Lielā Talka, kurā šogad valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ iedzīvotāji tiek aicināti piedalīties individuāli, sakopjot savus pagalmus un piemājas teritorijas. Rūpējoties par tīru un sakoptu vidi Siguldas novadā, “JUMIS” atgādina par dažādiem risinājumiem, lai talka būtu vēl produktīvāka, ērtāka un dabai draudzīgāka.

Ko darīt, ja ārkārtas situācijas laikā pieaug atkritumu daudzums?

07 • 05 • 2020
Ko darīt, ja ārkārtas situācijas laikā pieaug atkritumu daudzums? Daudzi produkti taču tagad atrodas atsevišķos iepakojumus! Mūsu galvenais ieteikums – pamaini ieradumus.
21.04.2020

Veicinot ilgtspējīgu un sakoptu vidi Siguldas novadā, vides apsaimniekošanas uzņēmums Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” šā gada aprīlī atklājis divus jaunus publiski pieejamus atkritumu dalītās vākšanas punktus “vieglā” jeb plastmasas, papīra, metāla iepakojuma un stikla taras šķirošanai. Viens no tiem atrodas Leona Paegles ielā 6B, savukārt otrs – Allažu pamatskolas stāvlaukumā.

Siguldas novadā iedzīvotājiem šobrīd kopumā pieejami jau 139 atkritumu šķirošanas konteineri - zaļas krāsas zvana veida konteineri, kuri paredzēti stikla tarai, kā arī dzeltenas zvana veida  un parastās, kantainās, tvertnes plastmasas, papīra un metāla iepakojumam. Dzeltenajā konteinerā drīkst izmest PET pudeles, šampūnu, dušas želeju un citas līdzīgas plastmasas pudelītes, plastikāta maisiņus, tetrapakas, konservu bundžas un citus iepakojumus, kā arī makulatūru, savukārt zaļajā – tikai dzērienu stikla pudeles un burkas.  

Ņemot vērā šā brīža situāciju valstī COVID-19 risku dēļ, “JUMIS” atgādina - šķiroto atkritumu konteineros nekādā gadījumā nedrīkst izmest papīra salvetes, dvieļus, kabatlakatiņus, plastikāta cimdus un sejas aizsargmaskas. Tos, ievērojot valstī noteiktos piesardzības pasākumus, jāievieto divos plastmasas maisos, rūpīgi jāaizsien un jāievieto sadzīves atkritumiem paredzētajā konteinerā. Gadījumā, ja konteineri piepildījušies pirms paredzētā izvešanas grafika vai arī ja tiem nepieciešama dezinfekcija, aicinām par to informēt, zvanot pa tel.26112288 vai rakstot uz e-pastu info@jumis.lv. Tāpat pēc jebkuru atkritumu izmešanas aicinām rūpīgi nomazgāt un nepieciešamības gadījumā arī dezinficēt rokas.

Pilna informācija par Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” publiski pieejamajiem atkritumu šķirošanas punktiem - http://www.jumis.lv/files/jumis_skirosanas_punkti_sigulda.pdf.

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Atkritumu šķirošanas vietas Siguldā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 26112288

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.